Re: boost jacka

#11
no, už je to nějakou dobu a už i paní ledu umřela skoro víckrát než jack= myslím si že nějakej boost dropů u jacka by nemusel být nanic a rovnou s tím mě napadli další vylepšení.
přidání do dropů slzu mořské panny
zvýšení padání obyč. perel na 50% (nvm kolik % tam je ale ze 2 jacků s talismanem mě a jurajovi žádná nepadla)
přidání do dropů zlatý klíč
pokud se ptáte na co zlatej klíč, častěji by někdo zabíjel jacka, navíc piráti mají rádi zlato tak nevidím důvod proč ne a aspon by se častěji otvírali bedny a nebyl by jich takový přebytek

Re: boost jacka

#12
josef04 píše:
07 čer 2020 18:10
no, už je to nějakou dobu a už i paní ledu umřela skoro víckrát než jack= myslím si že nějakej boost dropů u jacka by nemusel být nanic a rovnou s tím mě napadli další vylepšení.
přidání do dropů slzu mořské panny
zvýšení padání obyč. perel na 50% (nvm kolik % tam je ale ze 2 jacků s talismanem mě a jurajovi žádná nepadla)
přidání do dropů zlatý klíč
pokud se ptáte na co zlatej klíč, častěji by někdo zabíjel jacka, navíc piráti mají rádi zlato tak nevidím důvod proč ne a aspon by se častěji otvírali bedny a nebyl by jich takový přebytek
Slza - pro
Bílé perly - 100% šance na 1-3 kusy
Zlatý klíč - pro

Re: boost jacka

#13
CzechMinerCZ píše:
07 čer 2020 19:59
Slza - pro
Bílé perly - 100% šance na 1-3 kusy
Zlatý klíč - pro
Pro. To soloWB je resident sleeper a naprosto vubec se nevyplati to farmit, neni proc. Kdyz stejnej cas jako k nafarmeni prachu na Jacka venujete nekde jinde, mate toho daleko vic i bez nejakyho soloWB. Chce to nejakou motivaci k farmeni. Ten zlatej klic mi osobne prijde jako fakt dobrej napad, protoze moc nepada a zlatych beden mam snad 2x50 ve staku + 2 bedny a neprodate je ani za 500$.

Re: boost jacka

#14
To sollo WB chtělo pořádnej boost už když přišel sollo WB update. Je to jediné wb společně s vlkodlakem a vůdcem lapků které jsem až do banu nezabil protože nebyl důvod. Dal bych tam asi i šanci na dia klíč 10%-15% protože samo osobě je dropama low.

Re: boost jacka

#17
Teď jsem to nějakou dobu farmil a zjistil jsem, že zrovna Jack se farmí třeba 4x pomaleji než nicota.. Proto bych navrhl přidat:

- demonak
- vzduch
- zvednou % na dia bednu.

Re: boost jacka

#18
Col píše:
31 črc 2020 09:39
Teď jsem to nějakou dobu farmil a zjistil jsem, že zrovna Jack se farmí třeba 4x pomaleji než nicota.. Proto bych navrhl přidat:

- demonak
- vzduch
- zvednou % na dia bednu.
PRO

Re: boost jacka

#19
Col píše:
31 črc 2020 09:39
Teď jsem to nějakou dobu farmil a zjistil jsem, že zrovna Jack se farmí třeba 4x pomaleji než nicota.. Proto bych navrhl přidat:

- demonak
- vzduch
- zvednou % na dia bednu.
Určitě Pro, podle mě se nic nefarmí tak pomalu jak Jack.
cron