Re: boost jacka

#22
Col píše: Případně mě ještě napadlo nechat dropy a snížit to na 2 ulomky (100 prášků) je na Vás co se vám bude líbit více..
Zlatej kompromis.

Zvednout % dia bedny, přidat vzduch a snížit na 2 úlomky. Co jsem koukal, po procentuální stránce nepadá vůbec nic, ani ta hloupá voda.

Re: boost jacka

#23
CzechMinerCZ píše:
31 črc 2020 15:11
Col píše: Případně mě ještě napadlo nechat dropy a snížit to na 2 ulomky (100 prášků) je na Vás co se vám bude líbit více..
Zlatej kompromis.

Zvednout % dia bedny, přidat vzduch a snížit na 2 úlomky. Co jsem koukal, po procentuální stránce nepadá vůbec nic, ani ta hloupá voda.
myslím si že jack by mohl být vylepšenej takto= cena na 3 úlomky
větší % na dia bednu a perly (perla by mohla padat 1 = 100%
přidané dropy by mohli být zlatý klíč a drahoš vzduchu
když počítáme s tím že % na vzduch by byla podobná jako u vody tak nebude padat tak moc, zlaté klíče jsou originální + k pirátům se hodí a za 3 úlomky který se farmí dost pomalu si myslím že by byl jack v poměru k ostatním solo WB dostatečně vyváženej

Re: boost jacka

#24
josef04 píše:
31 črc 2020 20:34
CzechMinerCZ píše:
31 črc 2020 15:11
Col píše: Případně mě ještě napadlo nechat dropy a snížit to na 2 ulomky (100 prášků) je na Vás co se vám bude líbit více..
Zlatej kompromis.

Zvednout % dia bedny, přidat vzduch a snížit na 2 úlomky. Co jsem koukal, po procentuální stránce nepadá vůbec nic, ani ta hloupá voda.
myslím si že jack by mohl být vylepšenej takto= cena na 3 úlomky
větší % na dia bednu a perly (perla by mohla padat 1 = 100%
přidané dropy by mohli být zlatý klíč a drahoš vzduchu
když počítáme s tím že % na vzduch by byla podobná jako u vody tak nebude padat tak moc, zlaté klíče jsou originální + k pirátům se hodí a za 3 úlomky který se farmí dost pomalu si myslím že by byl jack v poměru k ostatním solo WB dostatečně vyváženej
Schvaluji Josefuv navrh, doufám že bude brzy uplatněn na serveru!