Co nemá chýbať na Epes III.

#1
Ahoj, volám sa AlexNeo chcel by som napísať list vecí ktoré boli na Epes II. a chcel by som ich vidieť aj na Epes III.
\n
\nObchodník u ktorého môžeme vymieňať gramodesky za tie modlitby (alebo hoci čo iné) a potom ich vymeniť za ghast slzy
\nDom Staviteľov a ich obchod
\nStaré fragy
\nHornícky dom a krvave listy atd.
\nDruhy šípov za questy u majstrov luku (ale asi nemusia byt kvôli tým vanilla šípov)
\nDraky
\nNejaký dungeon podobný Eligrimu (aby z neho padali veci ktoré by mohli niekomu pomôcť ako náradie, blaze rody,glowstony ,šípy, rotten fleshe a iron zo zombíkov, redstone glow stony lahvičky z čarodejníc)
\nDia truhly, zlaté truhly atď.
\nRôzne npc shopy na materiál ako emeraldy ink sacky lopuchy zlato atď.
\nMcmmo na opravovanie a rozkladanie vecí
\n
\nTo je asi tak všetko môžete napísať aj vy čo by tam nemalo chýbat

Re: Co nemá chýbať na Epes III.

#2
Ačkoliv dlouho survival nehraju, tak krvavé dopisy, vzácné diamanty, horníkovy dopisy byla určitě úžasná věc pro těžaře. Nějaká vyrovnanost mezi hráčema, kteří preferují mlácení bossů a kteří preferují mírumilovnější způsob hry to je naprosto vyhovující a rád bych to taky viděl.
\nDraci nejspíše až bude Spectra, což bude chvilku trvat a musíš si počkat :P Ale kdo ví, schválně co Epes vymyslí.

Re: Co nemá chýbať na Epes III.

#3
AlexNeo píše:\nAhoj, volám sa AlexNeo chcel by som napísať list vecí ktoré boli na Epes II. a chcel by som ich vidieť aj na Epes III.
\n
\nObchodník u ktorého môžeme vymieňať gramodesky za tie modlitby (alebo hoci čo iné) a potom ich vymeniť za ghast slzy
\nDom Staviteľov a ich obchod
\nStaré fragy
\nHornícky dom a krvave listy atd.
\nDruhy šípov za questy u majstrov luku (ale asi nemusia byt kvôli tým vanilla šípov)
\nDraky
\nNejaký dungeon podobný Eligrimu (aby z neho padali veci ktoré by mohli niekomu pomôcť ako náradie, blaze rody,glowstony ,šípy, rotten fleshe a iron zo zombíkov, redstone glow stony lahvičky z čarodejníc)
\nDia truhly, zlaté truhly atď.
\nRôzne npc shopy na materiál ako emeraldy ink sacky lopuchy zlato atď.
\nMcmmo na opravovanie a rozkladanie vecí
\n
\nTo je asi tak všetko môžete napísať aj vy čo by tam nemalo chýbat\n
\n\nUvědom si co všechno píšeš. Jestli tam chceš tohle všechno tak proč nezůstaneš na E2? Kde to už je a nemusíš čekat na E3. Ten server se musí posunout někam a neříkám že toto tam být nemá, ale toto by mělo být to nejdrobnější ze všeho.