Iný systém dropu z Posvátných stromov

PRO
Celkem hlasů: 46 (92%)
PROTI
Celkem hlasů: 4 (8%)
Celkem hlasů: 50

Re: Posvátné stromy

#34
TelefoniaRider píše:
12 kvě 2020 10:41
Klimki_ píše:
11 kvě 2020 17:31
No v podstatě jsou 3 možnosti, jak se dá to dřevo udělit:
1. TOP DMG - berme v potaz, že by to šlo pořešit tak, aby jej to počítalo správně
2. Last hit do stromu
3. Náhodně přidělit hráči v okolí, což mi ale nepřijde úplně ideální
Určitě 2. (možná by ani nevadilo, kdyby to psalo v okolí do chatu kdo to lastnul, aby nevznikali hádky a okrádání...)
Pokud to bude psát lokálně, klidně ale jinak ne, protože by celý server jednoduše zjistit, kdy jsou stromy.

Re: Posvátné stromy

#35
UP
Trhá mi srdce, když vidim ze 3 stromů padnout 2 dřeva a nemůžu s tim nic dělat, protože prostě nemam zaplej PC 20 hodin.

Re: Posvátné stromy

#36
Jack_Ounes píše: UP
Trhá mi srdce, když vidim ze 3 stromů padnout 2 dřeva a nemůžu s tim nic dělat, protože prostě nemam zaplej PC 20 hodin.
Obrázek
Jn, docela štedré stromčeky :D

Re: Posvátné stromy

#37
borko369 píše:
27 kvě 2020 03:40
Jack_Ounes píše: UP
Trhá mi srdce, když vidim ze 3 stromů padnout 2 dřeva a nemůžu s tim nic dělat, protože prostě nemam zaplej PC 20 hodin.
Obrázek
Jn, docela štedré stromčeky :D
neprovokuj

Re: Posvátné stromy

#38
Určitě by to chtělo jiný způsob získávání.. Klidně bych byl i pro last, nebo ať to má nějakou ochranu která pak hráče odhodí stejně jako to dělá ochrana dropu pokud ho nikdo nesebere.

Re: Posvátné stromy

#39
Pokud nebude možné či AT nenapadne nějaký způsob dobrého férového získávání stromů, jiného než na seen, alespoň navrhuji udělat jednu lehkou věc:
1) Zdvojnásobit respawn stromů (12 hodin) a také zdvojnásobit droprate dřev.
K čemu by to pomohlo: Ti, kteří aktivně chodí na stromy ví, že problém se stromečky je v nacházení dobrých možností spánku, a proto to i mnozí vzdávají a nechodí na ně aktivně vůbec. Toto opatření by pomohlo, že každý s trochou vůle by mohl jít spát brzy a naučit se vstávat ráno na restart, a nastavit si seen. Stane se to tedy ještě jednodušší pro všechny nastavit si seen, a i přes to, že stromy budou stále o seenu, nyní bude více lidí schopno o ten seen soupeřit.

Re: Posvátné stromy

#40
Eskaron píše:
06 čer 2020 09:12
Pokud nebude možné či AT nenapadne nějaký způsob dobrého férového získávání stromů, jiného než na seen, alespoň navrhuji udělat jednu lehkou věc:
1) Zdvojnásobit respawn stromů (12 hodin) a také zdvojnásobit droprate dřev.
K čemu by to pomohlo: Ti, kteří aktivně chodí na stromy ví, že problém se stromečky je v nacházení dobrých možností spánku, a proto to i mnozí vzdávají a nechodí na ně aktivně vůbec. Toto opatření by pomohlo, že každý s trochou vůle by mohl jít spát brzy a naučit se vstávat ráno na restart, a nastavit si seen. Stane se to tedy ještě jednodušší pro všechny nastavit si seen, a i přes to, že stromy budou stále o seenu, nyní bude více lidí schopno o ten seen soupeřit.
:idea:
cron