Iný systém dropu z Posvátných stromov

PRO
Celkem hlasů: 46 (92%)
PROTI
Celkem hlasů: 4 (8%)
Celkem hlasů: 50

Posvátné stromy

#1
Zdravím,
mám menší návrh na to, aby drevo z posvatnych stromov nepadalo na zem a nechytal to hráč s najväčším seenom, ale na last hit alebo nejaký iný systém. Chápem, že s tým asi nebudú súhlasiť ľudia ktorý vstávajú o 5 ráno, aby sa pripojili prvý na server, ale ľudia ktorý na to nemajú čas by pro dať mohli.. Určite ich bude viac ;)

Re: Posvátné stromy

#2
Souhlasím s tímto návrhem, ale spíše bych to dal na random top dmg (dřevo by padlo random člověku co do toho stromu dal více než 300dmg) protože v tuto dobu to vypadá tak, že to zabijí 3-4 lidi a zbylých 12 stojí a kouká jak je ta příroda kolem stromu pěkná.

Re: Posvátné stromy

#3
TheDarkLord173 píše: Souhlasím s tímto návrhem, ale spíše bych to dal na random top dmg (dřevo by padlo random člověku co do toho stromu dal více než 300dmg) protože v tuto dobu to vypadá tak, že to zabijí 3-4 lidi a zbylých 12 stojí a kouká jak je ta příroda kolem stromu pěkná.
Přesně proto se topdmg odstranil, topdmg se počítal i když při hitování stromu neubývaly HP.

Každopádně Borisův návrh zní rozumněji, jak když padá dřevo na seen/topdmg.
Naposledy upravil(a) NesTriX dne 11 kvě 2020 07:37, celkem upraveno 1 x.

Re: Posvátné stromy

#9
Zajímá mě, jakej by měl být ten jinej systém, a tady neni žádnej užitečnej návrh, co by měl být ten systém.
Možná na topdmg, ale ne do stromu, ale do těch 3 strážců ? nebo na jejich lasty ?
EDIT: Uvědomil sem si, že můj příspěvek zní, jakobych snad byl proti jinému systému než seen / topdmg, což ovšem není pravda, plně tu myšlenku podporuju
Naposledy upravil(a) Eskaron dne 11 kvě 2020 15:11, celkem upraveno 1 x.
cron