Dřevěné sekery

#1
Ahoj, dnes na CW se mi povedlo umřít na 3 rány (28hp) nefritovou sekerou, mohlo by se s tím něco udělat, třeba zmenšit dmg? Prosím, myslím že všichni budou pro... Ten DMG je neuvěřitelný. Dřevěné sekery jak nefritka tak ničitelka dává strašně velký dmg kritikem... Prosím o nerf tak o polovinu minimálně...

Re: Dřevěné sekery

#3
TheDarkLord173 píše:
15 kvě 2020 18:33
Ahoj, dnes na CW se mi povedlo umřít na 3 rány (28hp) nefritovou sekerou, mohlo by se s tím něco udělat, třeba zmenšit dmg? Prosím, myslím že všichni budou pro... Ten DMG je neuvěřitelný. Dřevěné sekery jak nefritka tak ničitelka dává strašně velký dmg kritikem... Prosím o nerf tak o polovinu minimálně...
Pokud máš mozek, tak ti dojde, že ty sekery takovej dmg dát NEMŮŽOU. Ten dmg ze 3 ran jak ty říkáš je ve skutečnoct spojený dmg třeba z 10 ran i od více hráčů, jen se to spojí...

Re: Dřevěné sekery

#6
phiwings99 píše:
15 kvě 2020 19:19
TheDarkLord173 píše:
15 kvě 2020 18:33
Ahoj, dnes na CW se mi povedlo umřít na 3 rány (28hp) nefritovou sekerou, mohlo by se s tím něco udělat, třeba zmenšit dmg? Prosím, myslím že všichni budou pro... Ten DMG je neuvěřitelný. Dřevěné sekery jak nefritka tak ničitelka dává strašně velký dmg kritikem... Prosím o nerf tak o polovinu minimálně...
Pokud máš mozek, tak ti dojde, že ty sekery takovej dmg dát NEMŮŽOU. Ten dmg ze 3 ran jak ty říkáš je ve skutečnoct spojený dmg třeba z 10 ran i od více hráčů, jen se to spojí...
Větší sračku jsem od tebe ještě nečetl.. a to jsi jich napsal sakra dost.

Re: Dřevěné sekery

#7
CzechMinerCZ píše:
15 kvě 2020 20:36
phiwings99 píše:
15 kvě 2020 19:19
TheDarkLord173 píše:
15 kvě 2020 18:33
Ahoj, dnes na CW se mi povedlo umřít na 3 rány (28hp) nefritovou sekerou, mohlo by se s tím něco udělat, třeba zmenšit dmg? Prosím, myslím že všichni budou pro... Ten DMG je neuvěřitelný. Dřevěné sekery jak nefritka tak ničitelka dává strašně velký dmg kritikem... Prosím o nerf tak o polovinu minimálně...
Pokud máš mozek, tak ti dojde, že ty sekery takovej dmg dát NEMŮŽOU. Ten dmg ze 3 ran jak ty říkáš je ve skutečnoct spojený dmg třeba z 10 ran i od více hráčů, jen se to spojí...
Větší sračku jsem od tebe ještě nečetl.. a to jsi jich napsal sakra dost.
Ten dmg sa proste nastackoval.. Tak to myslel, miner si klasicky myslí že zozral vsetku mudrost sveta pri tom je uplne mimo

Re: Dřevěné sekery

#10
Problém je v tom že dřevěné sekery dávají vysoký dmg i normálnímu člověku a vlkodlakovi, NERFNOUT - vampír má extrémní debuffy ve dne, a ještě k tomu dostane na 3 nastackované rány bugnutou sekerou, jen pro vaši informaci, vlkodlak stříbrnou zbraní dostane za 1/2 dmg co vampír dřevákem (Strength 2,3). Udělal bych "nerf" takovým způsobem že dřevák bude ignorovat efekty a bude dávat stále stejný dmg. Aby potom neběhali na CW nabuffovaní upíří a nedávali zachvilu IK nefritkou II...
cron