Re: Dřevěné sekery

#51
klimki_ píše: ale ta propast mezi hráči už je tak obrovská, že noví přibývat nebudou a staří budou postupně odcházet, až to zanikne jako mnoho dalších her.
Propast mezi hráči mi naopak přijde dost malá. Na hráče čekají asi tři nejtěžší nejzákladnější věci.. sehnat pt V, smite V, sharp V. Vzhledem k cenám sh V atd. ji není problém sehnat, a nejlepší hráče porazíš až moc snadno.

Re: Dřevěné sekery

#52
Klimki_ píše:
25 kvě 2020 13:35
Mně osobně nebaví hra, kde umřu na 4 hity. Já se v těch dřevácích poměrně ztrácím, ale třeba Markův dřevák mě na 3-4 hity sundá. Jasně, nemám pt.V, ale aj tak mi to přijde dost. Souhlasím s názorem, že Silná pohroma by měla být univerzální zbraň, která bere každému hodně (stejně). Dřevák by měl dávat větší dmg vampírům a silver zbraně zase vlkodlakům. Pakliže je Pohroma univerzální, ale zase se nedá vycraftit, tak by ty dřeva měly brát tak o 1 HP víc maximálně. To je můj názor. Stejně jako se mi nelíbí aktuální maximální počet HP, tak se mi nelíbí přemrštěný dmg zbraní. Jasně, je to o GRINDU, ale ta propast mezi hráči už je tak obrovská, že noví přibývat nebudou a staří budou postupně odcházet, až to zanikne jako mnoho dalších her.
Na 3-4 hity berserkem do non-protV hráče většinou těch 10 srdcí ubereš a to ne jen ničitelkou, ale většinou všema sharp V zbraněma natož silnou pohromou 2, ale od toho jsou hp sety, prot V zbroje, nehmotky, stun od kladiv, strachu, zaseknutí anebo lehce do něj bouchnout mečem a pokud nemá akb křídla, hotovo. Ono mít celý lowkey hp set, máš 26hp, mít prot V, která přidává nějakých 15% redukce dmg oproti PT IV, tak tě to sundá na tak 7-10 hitů a to je jen kvůli tomu, že si nezareagoval nějakým counterem. Popravdě pokud tu začne hrát nějaký nováček, kterého to natchne a bude tu trávit pár hodinek denně, do 2 měsíců má 100 sekery 100 meče s trochou štěstí prot V, arth 2 chest, chim 2 leggy, možná i nějaké boty a třeba +1/+2 křídla a s tímhle equipem stačí být schopný a sundáš každého. A pokud se ti nelíbí momentální situace hp, udělejte prot V zbroje, není asi úplně nejlepší přidávat armor který má vždy o hp navíc, ten krvavý je tak akorát, s potkama 2 řádky srdcí a víc bych to nehrotil, teď bych dal na arigh/jinou zbroj pt V po vylepšení bez hp+ a každý si vybere, co mu sedí více.
Ják říkám, lehký buff mečů, lehký nerf berserku. A myslím si, že tady pak není už nic, krom buffování vampíří zkázy a bestie, co by potřebovalo nějaký rework. Vše v něčem vyniká, pokud chceš high dmg do vampů, máš ničitelku/nefritku, ale zaplatíš za to při fightu s vlkodlakem/člověkem, kde ti bude oproti pohromě 2 chybět dmg.

Re: Dřevěné sekery

#53
CzechMinerCZ píše:
26 kvě 2020 09:44
klimki_ píše: ale ta propast mezi hráči už je tak obrovská, že noví přibývat nebudou a staří budou postupně odcházet, až to zanikne jako mnoho dalších her.
Propast mezi hráči mi naopak přijde dost malá. Na hráče čekají asi tři nejtěžší nejzákladnější věci.. sehnat pt V, smite V, sharp V. Vzhledem k cenám sh V atd. ji není problém sehnat, a nejlepší hráče porazíš až moc snadno.
+ tu máš vlkodlaka, který dovoluje aj největší lopatě se rovnat hráčům s gearem za x mega.

Re: Dřevěné sekery

#54
phiwings99 píše:
26 kvě 2020 15:03
CzechMinerCZ píše:
26 kvě 2020 09:44
klimki_ píše: ale ta propast mezi hráči už je tak obrovská, že noví přibývat nebudou a staří budou postupně odcházet, až to zanikne jako mnoho dalších her.
Propast mezi hráči mi naopak přijde dost malá. Na hráče čekají asi tři nejtěžší nejzákladnější věci.. sehnat pt V, smite V, sharp V. Vzhledem k cenám sh V atd. ji není problém sehnat, a nejlepší hráče porazíš až moc snadno.
+ tu máš vlkodlaka, který dovoluje aj největší lopatě se rovnat hráčům s gearem za x mega.
jen dokud na tebe nevytáhne někdo stříbrnou zbran

Re: Dřevěné sekery

#55
josef04 píše:
26 kvě 2020 15:09
phiwings99 píše:
26 kvě 2020 15:03
CzechMinerCZ píše:
26 kvě 2020 09:44


Propast mezi hráči mi naopak přijde dost malá. Na hráče čekají asi tři nejtěžší nejzákladnější věci.. sehnat pt V, smite V, sharp V. Vzhledem k cenám sh V atd. ji není problém sehnat, a nejlepší hráče porazíš až moc snadno.
+ tu máš vlkodlaka, který dovoluje aj největší lopatě se rovnat hráčům s gearem za x mega.
jen dokud na tebe nevytáhne někdo stříbrnou zbran
Netahal bych do toho vlkodlaka. Spíš jde o ten postup získávání gearu.. Jasně, pt V nějakej ten pátek zabere, smite V a sh V není problém. To je vše, co ti stačí k vyrovnání se full gear hráčovi. Nebude to asi nejlehčí, ale pokud nejsi naprostá nobrain lopata, zabiješ ho.

Re: Dřevěné sekery

#56
CzechMinerCZ píše:
26 kvě 2020 09:44
klimki_ píše: ale ta propast mezi hráči už je tak obrovská, že noví přibývat nebudou a staří budou postupně odcházet, až to zanikne jako mnoho dalších her.
Propast mezi hráči mi naopak přijde dost malá. Na hráče čekají asi tři nejtěžší nejzákladnější věci.. sehnat pt V, smite V, sharp V. Vzhledem k cenám sh V atd. ji není problém sehnat, a nejlepší hráče porazíš až moc snadno.
+1