Re: Bloodlust cooldown

#14
CzechMinerCZ píše:
21 kvě 2020 23:23
DesTrixPlayer píše:
21 kvě 2020 22:02
Je to něco podobného jako při použití RK, taky se to děje když kliknete pravým a použijete repair kit tak se častokrát stane, že vám to vypíše ať hráč čeká, hádám, že i zde byla stejná motivace.
https://ctrlv.cz/O88r/

Jsem rád, ze zatím všichni jednomyslně souhlasíme.
Já nesouhlasil.
Ty souhlasíš nebo nesouhlasíš podle toho, kdo návrh podá...

Jinak PRO, ale možná cooldown dát z 0.5 s na 0.25s, ale to je technický detail...

Re: Bloodlust cooldown

#15
CzechMinerCZ píše:
21 kvě 2020 23:23
DesTrixPlayer píše:
21 kvě 2020 22:02
Je to něco podobného jako při použití RK, taky se to děje když kliknete pravým a použijete repair kit tak se častokrát stane, že vám to vypíše ať hráč čeká, hádám, že i zde byla stejná motivace.
https://ctrlv.cz/O88r/

Jsem rád, ze zatím všichni jednomyslně souhlasíme.
Já nesouhlasil.
Ty ani netušíš o co tu jde. Každopádně si tvého pro vážím a jsem rád, že chceš společně s ostatníma se této otravnosti zbavit. 😇

Re: Bloodlust cooldown

#18
CzechMinerCZ píše:
22 kvě 2020 06:08
StrejdaRodec píše:
22 kvě 2020 04:56
Taky se mi to děje, avšak jsem proti...
Přesně tak. Pokud umíš klikat, nestává se to. Pokud se to stane, klikneš. Problém vyřešen, nemusí se všude cpát otravnej cooldown.
Zatím jsi záhadně jediný kdo "umí" klikat, nemusíš to furt připomínat, věřím ti. 🤭
ČeskoKopáčČesko píše:
22 kvě 2020 06:08
A pak jsou tu ty rádoby vymletý namyšlený hovada jako destrix nebo eskaron, kterým bych dal cooldown na zprávy do chatu.
Nechápu, proč máš nutkání řešit osobní komplexy i u návrhu, měl by jsi si dát pauzu od fóra na delší dobu, než ti rupne žilka. 🤡🤡

Re: Bloodlust cooldown

#19
CzechMinerCZ píše:
22 kvě 2020 06:08
StrejdaRodec píše:
22 kvě 2020 04:56
Taky se mi to děje, avšak jsem proti.. Prostě se mi to nezdá..prosím neukamenujte mě.
Přesně tak. Pokud umíš klikat, nestává se to. Pokud se to stane, klikneš. Problém vyřešen, nemusí se všude cpát otravnej cooldown.

A pak jsou tu ty rádoby vymletý namyšlený hovada jako destrix nebo eskaron, kterým bych dal cooldown na zprávy do chatu.

Re: Bloodlust cooldown

#20
DesTrixPlayer píše:
22 kvě 2020 06:37
CzechMinerCZ píše:
22 kvě 2020 06:08
StrejdaRodec píše:
22 kvě 2020 04:56
Taky se mi to děje, avšak jsem proti...
Přesně tak. Pokud umíš klikat, nestává se to. Pokud se to stane, klikneš. Problém vyřešen, nemusí se všude cpát otravnej cooldown.
Zatím jsi záhadně jediný kdo "umí" klikat, nemusíš to furt připomínat, věřím ti. 🤭
ČeskoKopáčČesko píše:
22 kvě 2020 06:08
A pak jsou tu ty rádoby vymletý namyšlený hovada jako destrix nebo eskaron, kterým bych dal cooldown na zprávy do chatu.
Nechápu, proč máš nutkání řešit osobní komplexy i u návrhu, měl by jsi si dát pauzu od fóra na delší dobu, než ti rupne žilka. 🤡🤡
+1
cron