Armor, zbrane a drahokamy

#1
Zdravím, mal som taký jeden nápad ohľadom armoru & zbraní a ich vylepšení. Momentálne idú itemy vylepšiť na úroveň II vďaka vylepšeným drahokamom, čo pridá nejaké bonusové hp, speed a nové enchanty. No napadlo ma, že by tieto itemy mohli mať ďalšie vylepšenia, ak už sú vylepšené na úroveň II. Celkom sa mi páčia 2 vylepšenia na krystalickej prilbe, ktoré by mohli ísť aj na zbrane alebo armor. Armor by sa mohol ďalej vylepšiť ešte drahokamom vzduchu v kovadline, ak je ten armor už vylepšený na II, čo by tomu armoru pridalo ten efekt ako má krystalická prilba, že ak má armor 0 durability, tak sa vám hodí do inventáru, čiže nerupne. U zbraní by mohol ísť použiť drahokam vody, ktorý by ešte zvýšil durabilitu itemu o napríklad 20% ( pretože niektoré zbrane na II majú 3000 durability ). Môžno si myslíte, že je to celkom zbytočný návrh, ale podľa mňa by to nebolo špatné. Myslím si, že by nikto nechcel nejakou nešťastnou náhodou prísť o HP armor, ktorý môže stáť hodne veľa peňazí tým, že bude musieť odskočiť AFK a zabudne si ho opraviť alebo odložiť , takže ho môže čokolvek rýchlo rupnúť, či už je to v dungeone alebo na reske ( na reske poväčšine lovec upírov ). U zbraniach je to zase tak, že momentálne novšie zbrane ktoré sa pridali majú aj po vylepšení 1750 durability a niektoré sú aj na PvE a ak je to práve meč alebo kosa, kladivo, tak tie zbrane sa vám stíhajú ničiť rýchlejšie ako samotný armor ( ak farmíte napríklad v prusmyku, alebo celkovo veľké hordy mobiek ). Keďže drahokamov vody je čím ďalej tým viac a ich cena postupne klesá, mali by aspoň ďalšie docela užitočné využitie. Najviac užitočný by bol asi ten vzduch a to hlavne pre hráčov bez vipka/sponzora, zvýšená durabilita zbrani asi celkovo :).

To je zatiaľ všetko, budem rád za každý pozitívny či negatívny ohlas ohľadom tohto návrhu. Môžete ho keď tak nejak upraviť či vylepšiť, ak vás napadne niečo lepšie :).
Taktiež sa prosím vyhnite nejakým frakčným hádkam a podobne, od toho tu tento návrh nepíšem.

S pozdravom GonkManSVK.
cron