Re: Armor, zbrane a drahokamy

#11
_GonkManSVK_ píše:
24 kvě 2020 16:40
DesTrixPlayer píše:
24 kvě 2020 16:38
PROTI,
drahokamy se používají až moc na to, jak málo se získávají už i to, že na vylepšení PVP věcí musíš R Y B A Ř I T, chytat rybičky 😂👌 bylo dost.
🤡
No ja som to myslel tak, že by sa využívali klasické drahokamy na tieto vylepšenia, nie vylepšené drahokamy.
To já vím, to s těma vylepšenýma mělo jen vysvětlovat, jak moc se drahokamy milkujou

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#12
DesTrixPlayer píše:
24 kvě 2020 16:38
PROTI,
drahokamy se používají až moc na to, jak málo se získávají už i to, že na vylepšení PVP věcí musíš R Y B A Ř I T, chytat rybičky 😂👌 bylo dost.
🤡
No tak někdo vstává v 5:40 a někdo chytá rybičky. Všechno je o grindu a každej grind je v něčem trochu odlišnej. Někoho baví rybařit, někoho těžit, jiného zas dropovat v dungeonech. 🤣🦄👌🦄🤣😂😂👌🤣👌👌🤠🤠🤡🤡

Jinak jsem Pro.

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#13
Jack_Ounes píše:
24 kvě 2020 17:04
DesTrixPlayer píše:
24 kvě 2020 16:38
PROTI,
drahokamy se používají až moc na to, jak málo se získávají už i to, že na vylepšení PVP věcí musíš R Y B A Ř I T, chytat rybičky 😂👌 bylo dost.
🤡
No tak někdo vstává v 5:40 a někdo chytá rybičky. Všechno je o grindu a každej grind je v něčem trochu odlišnej. Někoho baví rybařit, někoho těžit, jiného zas dropovat v dungeonech. 🤣🦄👌🦄🤣😂😂👌🤣👌👌🤠🤠🤡🤡

Jinak jsem Pro.
Ať si lidi vstávají v 5:40, já nemám potřebu jim kecat a smát se v kolik vstávají, takovou žilku jako ostatní z toho nemám, rybaření proto aby člověk získal silný armoury je směšný bullshit. Grind to je ale očividně si představuješ, že farmit obilí pro top zbraně je taky celkem logický řešení, protože to je grind, tak chápu tvoje pohnutky.
🤣🦄👌🦄🤣😂😂👌🤣👌👌🤠🤠🤡🤡

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#15
DesTrix píše:
_GonkManSVK_ píše:
24 kvě 2020 16:00
To je zatiaľ všetko, budem rád za každý pozitívny či negatívny ohlas ohľadom tohto návrhu. Môžete ho keď tak nejak upraviť či vylepšiť, ak vás napadne niečo lepšie :).
Taktiež sa prosím vyhnite nejakým frakčným hádkam a podobne, od toho tu tento návrh nepíšem.

S pozdravom GonkManSVK.
🤡

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#17
Jack_Ounes píše:
24 kvě 2020 17:04
DesTrixPlayer píše:
24 kvě 2020 16:38
PROTI,
drahokamy se používají až moc na to, jak málo se získávají už i to, že na vylepšení PVP věcí musíš R Y B A Ř I T, chytat rybičky 😂👌 bylo dost.
🤡
No tak někdo vstává v 5:40 a někdo chytá rybičky. Všechno je o grindu a každej grind je v něčem trochu odlišnej. Někoho baví rybařit, někoho těžit, jiného zas dropovat v dungeonech. 🤣🦄👌🦄🤣😂😂👌🤣👌👌🤠🤠🤡🤡

Jinak jsem Pro.
Vstávání ráno má mnoho benefitů jacku, než se vyvalování v pelechu do 12. Seen je jen bonus.

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#18
Eskaron píše:
24 kvě 2020 18:04
Jack_Ounes píše:
24 kvě 2020 17:04
DesTrixPlayer píše:
24 kvě 2020 16:38
PROTI,
drahokamy se používají až moc na to, jak málo se získávají už i to, že na vylepšení PVP věcí musíš R Y B A Ř I T, chytat rybičky 😂👌 bylo dost.
🤡
No tak někdo vstává v 5:40 a někdo chytá rybičky. Všechno je o grindu a každej grind je v něčem trochu odlišnej. Někoho baví rybařit, někoho těžit, jiného zas dropovat v dungeonech. 🤣🦄👌🦄🤣😂😂👌🤣👌👌🤠🤠🤡🤡

Jinak jsem Pro.
Vstávání ráno má mnoho benefitů jacku, než se vyvalování v pelechu do 12. Seen je jen bonus.
Seen bonus není. Seen je věc kvůli které se vstává, žádné jiné benefity.

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#19
Spíš Proti. To už můžete rovnou dát zbraním nerozbitelnost permanentně :D. Jelikož na E3 nepadají věci z invu, tak je téměř nulová šance ztráty nějaké vaší věci (kromě ruplého armoru/bugu). Drahokamy teď padaj z hodně věcí (bedny/WB/hlasovačka). Za rok-dva se jich celkově nadropuje tolik, že by každej mohl mít 1 PvE zbraň s mega dura + 1 set armoru, kterej by bylo nemožné rupnout, kdyby vám skočil do invu. Já bych nechal tu možnost rupu -> je to malá šance a může to zpomalit získání 1 exkluzivního armoru + si aspoň ohlídáte možnost nerupnutí a budete si více kupovat [$] kvůli upozornění (což je společně s /back a + epmmo % nějaká ta kvalitní věc, za kterou to stojí kupovat).

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#20
PS:
Pokud vám upozornění nestačí, tak můžete používat RK (o kterých se každý chvástá, že jich má více než potřebuje), co já vím, třebas na každý 50. hit, když se bojíte, že rupnete. Navíc tohle by vedlo k zredukování počtu RK, následně zvýšení poptávky a ceny, což by rozpohybovalo ekonomiku. To si myslím je lepší, než zbytečně přidat možnost, která je trošku dražší, ale defakto povede k znehodnocení ekonomiky (menší poptávka RK než doposud - i teď někteří používají RK "preventivně" -> ty zbroje by nebyly důvodem zbytečného používání RK jako preventivka proti rupnutí.).
Pokud by se jednalo o to AFK ve "špatné zoně", tak přece jen téměř každý má aspoň to VIP, takže by nebylo na škodu jít spawn a pak /back (Já VIP moc často nemám(= nemám /back), ale i tak bych neafkoval v dungeonu/ jinde, kde bych mohl rupnout (a to používám rytířskou zbroj :D)
Toť je asi z mé strany vše.
Samuraj
cron