Re: Armor, zbrane a drahokamy

#21
Eskaron píše:
24 kvě 2020 18:04
Jack_Ounes píše:
24 kvě 2020 17:04
DesTrixPlayer píše:
24 kvě 2020 16:38
PROTI,
drahokamy se používají až moc na to, jak málo se získávají už i to, že na vylepšení PVP věcí musíš R Y B A Ř I T, chytat rybičky 😂👌 bylo dost.
🤡
No tak někdo vstává v 5:40 a někdo chytá rybičky. Všechno je o grindu a každej grind je v něčem trochu odlišnej. Někoho baví rybařit, někoho těžit, jiného zas dropovat v dungeonech. 🤣🦄👌🦄🤣😂😂👌🤣👌👌🤠🤠🤡🤡

Jinak jsem Pro.
Vstávání ráno má mnoho benefitů jacku, než se vyvalování v pelechu do 12. Seen je jen bonus.
Vstávat kvůli kostičkám. :D

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#22
Samuraj píše:
25 kvě 2020 07:11
PS:
Pokud vám upozornění nestačí, tak můžete používat RK (o kterých se každý chvástá, že jich má více než potřebuje), co já vím, třebas na každý 50. hit, když se bojíte, že rupnete. Navíc tohle by vedlo k zredukování počtu RK, následně zvýšení poptávky a ceny, což by rozpohybovalo ekonomiku. To si myslím je lepší, než zbytečně přidat možnost, která je trošku dražší, ale defakto povede k znehodnocení ekonomiky (menší poptávka RK než doposud - i teď někteří používají RK "preventivně" -> ty zbroje by nebyly důvodem zbytečného používání RK jako preventivka proti rupnutí.).
Pokud by se jednalo o to AFK ve "špatné zoně", tak přece jen téměř každý má aspoň to VIP, takže by nebylo na škodu jít spawn a pak /back (Já VIP moc často nemám(= nemám /back), ale i tak bych neafkoval v dungeonu/ jinde, kde bych mohl rupnout (a to používám rytířskou zbroj :D)
Toť je asi z mé strany vše.
Samuraj
"Pokud by se jednalo o to AFK ve "špatné zoně", tak přece jen téměř každý má aspoň to VIP"

Ty jsi zase total mimo a komentuješ něco, o čem nemáš vůbec páru. Afkování na svojí resce, kde se na tebe spawne lovec a rupne tě, je špatná zóna? A k čemu ti je upozornění z vip když jsi AFK

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#23
EHM téma AFK v resce má vlastní návrh (je pravda že to spadá i pod tohleto), ale většinou vídám lidi AFK v Chiméře v pekle (u pirátů před morgenem -> když afkují 2 hoďky :D)
Takže úplně mimo nejsem jen to beru z jiného úhlu pohledu než to vidíš ty (No offence :D)

Re: Armor, zbrane a drahokamy

#25
Only to CzechminerCZ:

Hele nic proti, ale já tu postupuju celkově 8. koment (jen 2x jsem se účastnil v navrzích a to dřeváky/armory). Nikdy si neviděl, co jsem psal předtím a hned musíš psát: " Jsi zase total mimo a komentuješ něco o čem nemáš páru". By mě zajímalo, jak bych mohl být mimo v tech, problémech. + jestli tě doposud nenapadlo sundat si armor, tak to máš asi nějakej problém ... - Já si jsem vědom toho, že můžes rupnout, jenom oproti tobě mi dochází, že mám inventář, kde mé věci nepřicházejí o Durabilitu ;)


Příště si prostuduj správná slova pro vyjádření svých myšlenek: Mnohem Pravdivější by bylo: S tímhle si mimo (ten zbytek byl holt tvůj názor).
PS: Snad si tuto radu vezmeš k srdci a bude tu o mnoho méně konfliktů :) Bye
Samuraj
cron