Létající mounti - chození dozadu

#1
Nejsem si jistý, jestli to tak bylo míněno schválně (Jestli to mám psát do návrhů, nebo bugů), ale s létajícím mountem netopýr (nevím jak jsou na tom ostatní) se nedá chodit dozadu. Když zmáčknu "s", tak půjdu dopředu. Možnost chození dozadu bych dost ocenil, protože by se tím mount dal využít u stavění ve vzduchu...

Re: Létající mounti - chození dozadu

#2
Polokojo píše:
24 kvě 2020 19:59
Nejsem si jistý, jestli to tak bylo míněno schválně (Jestli to mám psát do návrhů, nebo bugů), ale s létajícím mountem netopýr (nevím jak jsou na tom ostatní) se nedá chodit dozadu. Když zmáčknu "s", tak půjdu dopředu. Možnost chození dozadu bych dost ocenil, protože by se tím mount dal využít u stavění ve vzduchu...
Nejde, nepůjde.

Re: Létající mounti - chození dozadu

#3
Polokojo píše:
24 kvě 2020 19:59
Nejsem si jistý, jestli to tak bylo míněno schválně (Jestli to mám psát do návrhů, nebo bugů), ale s létajícím mountem netopýr (nevím jak jsou na tom ostatní) se nedá chodit dozadu. Když zmáčknu "s", tak půjdu dopředu. Možnost chození dozadu bych dost ocenil, protože by se tím mount dal využít u stavění ve vzduchu...
Viděl jsi někdy netopýra couvat? :?:

Re: Létající mounti - chození dozadu

#6
Pokoslav píše:
26 kvě 2020 17:28
Polokojo píše:
24 kvě 2020 19:59
Nejsem si jistý, jestli to tak bylo míněno schválně (Jestli to mám psát do návrhů, nebo bugů), ale s létajícím mountem netopýr (nevím jak jsou na tom ostatní) se nedá chodit dozadu. Když zmáčknu "s", tak půjdu dopředu. Možnost chození dozadu bych dost ocenil, protože by se tím mount dal využít u stavění ve vzduchu...
Viděl jsi někdy netopýra couvat? :?:
Viděl jsi někdy netopýra létat vbok ? :?: (doprava, doleva). To už je snad jedno, jestli může, nebo nemůže dozadu.
Naposledy upravil(a) Polokojo dne 26 kvě 2020 21:11, celkem upraveno 1 x.

Re: Létající mounti - chození dozadu

#8
Polokojo píše:
26 kvě 2020 21:09
josef04 píše:
26 kvě 2020 17:41
neznám všechny druhy lítajících zvířat ale pokud vím tak pozadu umí létat snad jen kolibříci (opravte mě někdo jestli ještě nějaký jiný zvíře)
a pochybuju že jde nějak nastavit aby zvíře chodilo pozadu ale létat ne
Na koni hráč může normálně chodit dozadu.
no já koně dozadu viděl couvat xd

Re: Létající mounti - chození dozadu

#9
Polokojo píše: Viděl jsi někdy netopýra létat vbok ? :?: (doprava, doleva). To už je snad jedno, jestli může, nebo nemůže dozadu.
„Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry. Dokonce sem viděl i stíhačku couvat, vole. Ale todleto sem teda ještě neviděl.“