Invis na fragu

#1
Zdravím,
jsem pro zrušení invisu na fragu, jelikož si myslím, že aby mohl jeden slabý člověk ukrást krvavý rubín jen díky tomu, že tam bude 15 min běhat s invisem, není vůbec dobrý nápad. Prý byli všichni na testu pro, takže si myslím, že na forku to nebude jinak, na fragmentu by se měla ukázat ta nejsilnější frakce a ne ta, která si dokáže v invisu proafkovat, mít štěstí ža na něj padne rubín a doskákat nejrychleji parkour, aby mohla mít vládce světa a nejsilnější pvp zbraně z nidgardky.
Naposledy upravil(a) Fufen dne 31 kvě 2020 09:52, celkem upraveno 1 x.

Re: Invis na fragu

#2
Fufen píše:
31 kvě 2020 09:51
Zdravím,
jsem pro zrušení invisu na fragu, jelikož si myslím, že aby mohl jeden slabý člověk ukrást krvavý rubín jen díky tomu, že tam bude 15 min běhat s invisem, není vůbec dobrý nápad. Prý byli všichni na testu pro, takže si myslím, že na forku to nebude jinak, na fragmentu by se měla ukázat ta nejsilnější frakce a ne ta, která si dokáže v invisu proafkovat, mít štěstí ža na něj padne rubín a doskákat nejrychleji parkour, aby mohl být vládce světa a mít nejsilnější pvp zbraně z nidgardky.
Pro, ten invis je totální sr4čka...

Re: Invis na fragu

#4
Col píše:
31 kvě 2020 10:00
Já na testu byl a odhlasovalo se, že invis zůstane ale zablokuje se proměna aby vždy byly vidět bublinky a tak bych to i nechal.
Co vím, tak si byl jediný pro invis, takže odhlasovalo 1 hlasem proti x hlasům ? Spíš bych zablokoval invis a nechal proměnu. A určitě někdo bude hledat bublinky, když tam bude jeho frakce bojovat proti jiným frakcím. Nedává to žádný smysl, aby tam ten invis zůstal.

Re: Invis na fragu

#5
phiwings99 píše:
31 kvě 2020 10:05
Col píše:
31 kvě 2020 10:00
Já na testu byl a odhlasovalo se, že invis zůstane ale zablokuje se proměna aby vždy byly vidět bublinky a tak bych to i nechal.
Co vím, tak si byl jediný pro invis, takže odhlasovalo 1 hlasem proti x hlasům ? Spíš bych zablokoval invis a nechal proměnu. A určitě někdo bude hledat bublinky, když tam bude jeho frakce bojovat proti jiným frakcím. Nedává to žádný smysl, aby tam ten invis zůstal.
Jediný jsem nebyl, kdyby jo dávno se to zrušilo. :)

Re: Invis na fragu

#6
Col píše:
phiwings99 píše:
31 kvě 2020 10:05
Col píše:
31 kvě 2020 10:00
Já na testu byl a odhlasovalo se, že invis zůstane ale zablokuje se proměna aby vždy byly vidět bublinky a tak bych to i nechal.
Co vím, tak si byl jediný pro invis, takže odhlasovalo 1 hlasem proti x hlasům ? Spíš bych zablokoval invis a nechal proměnu. A určitě někdo bude hledat bublinky, když tam bude jeho frakce bojovat proti jiným frakcím. Nedává to žádný smysl, aby tam ten invis zůstal.
Jediný jsem nebyl, kdyby jo dávno se to zrušilo. :)
Možná se k tobě přidal miner, ale nevidím důvod nechávat invis na fragu, pokud si zasloužíš ten rubín a pečeť, tak by sis ji měl vybojovat, ne proafkovat, nemyslíš? Na testu bylo pár lidí, ale my ostatní, kteří nemají jakoukoliv šanci se dostat na test (bylo by super kdyby byl nějaký "nábor" na ty testery), jsme neměli šanci říct svůj názor.

Re: Invis na fragu

#7
Fufen píše:
31 kvě 2020 10:12
Col píše:
phiwings99 píše:
31 kvě 2020 10:05

Co vím, tak si byl jediný pro invis, takže odhlasovalo 1 hlasem proti x hlasům ? Spíš bych zablokoval invis a nechal proměnu. A určitě někdo bude hledat bublinky, když tam bude jeho frakce bojovat proti jiným frakcím. Nedává to žádný smysl, aby tam ten invis zůstal.
Jediný jsem nebyl, kdyby jo dávno se to zrušilo. :)
Možná se k tobě přidal miner, ale nevidím důvod nechávat invis na fragu, pokud si zasloužíš ten rubín a pečeť, tak by sis ji měl vybojovat, ne proafkovat, nemyslíš? Na testu bylo pár lidí, ale my ostatní, kteří nemají jakoukoliv šanci se dostat na test (bylo by super kdyby byl nějaký "nábor" na ty testery), jsme neměli šanci říct svůj názor.
Já o žádným hlasování, rozhodování a kdo ví co ještě nevěděl :joy:
Každopádně není důvod zakazovat invis.

Re: Invis na fragu

#8
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 10:16
Fufen píše:
31 kvě 2020 10:12
Col píše:

Jediný jsem nebyl, kdyby jo dávno se to zrušilo. :)
Možná se k tobě přidal miner, ale nevidím důvod nechávat invis na fragu, pokud si zasloužíš ten rubín a pečeť, tak by sis ji měl vybojovat, ne proafkovat, nemyslíš? Na testu bylo pár lidí, ale my ostatní, kteří nemají jakoukoliv šanci se dostat na test (bylo by super kdyby byl nějaký "nábor" na ty testery), jsme neměli šanci říct svůj názor.
Já o žádným hlasování, rozhodování a kdo ví co ještě nevěděl :joy:
Každopádně není důvod zakazovat invis.
Ten důvod jsem právě uvedl a pokud se většině hráčů nebude líbit invis na fragu, tak si myslím, že by měl být zrušen.
cron