Re: Invis na fragu

#11
Fufen píše:
31 kvě 2020 10:12
Col píše:
phiwings99 píše:
31 kvě 2020 10:05

Co vím, tak si byl jediný pro invis, takže odhlasovalo 1 hlasem proti x hlasům ? Spíš bych zablokoval invis a nechal proměnu. A určitě někdo bude hledat bublinky, když tam bude jeho frakce bojovat proti jiným frakcím. Nedává to žádný smysl, aby tam ten invis zůstal.
Jediný jsem nebyl, kdyby jo dávno se to zrušilo. :)
Možná se k tobě přidal miner, ale nevidím důvod nechávat invis na fragu, pokud si zasloužíš ten rubín a pečeť, tak by sis ji měl vybojovat, ne proafkovat, nemyslíš? Na testu bylo pár lidí, ale my ostatní, kteří nemají jakoukoliv šanci se dostat na test (bylo by super kdyby byl nějaký "nábor" na ty testery), jsme neměli šanci říct svůj názor.
Můžeš říct svůj názor, jen jsi tu tvrdil že nikdo nebyl na testu proti, tak jsem dodal že já třeba proti byl.
Ten rubin je nastaven tak aby se k němu mohli dostat i slabší hráči ať už jakoukoliv taktikou, kterou invis může být.

Re: Invis na fragu

#13
Col píše:
31 kvě 2020 10:29
Fufen píše:
31 kvě 2020 10:12
Col píše:

Jediný jsem nebyl, kdyby jo dávno se to zrušilo. :)
Možná se k tobě přidal miner, ale nevidím důvod nechávat invis na fragu, pokud si zasloužíš ten rubín a pečeť, tak by sis ji měl vybojovat, ne proafkovat, nemyslíš? Na testu bylo pár lidí, ale my ostatní, kteří nemají jakoukoliv šanci se dostat na test (bylo by super kdyby byl nějaký "nábor" na ty testery), jsme neměli šanci říct svůj názor.
Můžeš říct svůj názor, jen jsi tu tvrdil že nikdo nebyl na testu proti, tak jsem dodal že já třeba proti byl.
Ten rubin je nastaven tak aby se k němu mohli dostat i slabší hráči ať už jakoukoliv taktikou, kterou invis může být.
Zajímalo by mě, kdo byl pro přidání invisu, pokud jen ty a další člověk (zajímalo by mě kdo, jestli to byl lemo/boriko, ostatních hlas víme), proč se tedy nenaklonilo na stranu většiny, která byla proti invisu na fragu?

Re: Invis na fragu

#14
Eskaron píše:
31 kvě 2020 10:33
No tak se nehádejte děti...

Prostě chvilku počkejte a uvidíte, jak se ten invis hodí do fragu
Dokážu si představit, jak solo darklord dokáže "porazit" celou frakci a ally dg v počtu 18 sám, protože tam je solo v invisu 12 min stojící v rohu. Zábava nadevše.

Re: Invis na fragu

#15
Fufen píše:
31 kvě 2020 10:35
Eskaron píše:
31 kvě 2020 10:33
No tak se nehádejte děti...

Prostě chvilku počkejte a uvidíte, jak se ten invis hodí do fragu
Dokážu si představit, jak solo darklord dokáže "porazit" celou frakci a ally dg v počtu 18 sám, protože tam je solo v invisu 12 min stojící v rohu. Zábava nadevše.
18 lidí nedokáže za 12 minut najít v 1 místnosti bublinky?

Re: Invis na fragu

#16
Klimki_ píše:
31 kvě 2020 12:03
Fufen píše:
31 kvě 2020 10:35
Eskaron píše:
31 kvě 2020 10:33
No tak se nehádejte děti...

Prostě chvilku počkejte a uvidíte, jak se ten invis hodí do fragu
Dokážu si představit, jak solo darklord dokáže "porazit" celou frakci a ally dg v počtu 18 sám, protože tam je solo v invisu 12 min stojící v rohu. Zábava nadevše.
18 lidí nedokáže za 12 minut najít v 1 místnosti bublinky?
Uvidíme po dnešním fragu, ale tak lehké to opravdu není..

Re: Invis na fragu

#18
Fufen píše:
31 kvě 2020 12:12
Klimki_ píše:
31 kvě 2020 12:03
Fufen píše:
31 kvě 2020 10:35

Dokážu si představit, jak solo darklord dokáže "porazit" celou frakci a ally dg v počtu 18 sám, protože tam je solo v invisu 12 min stojící v rohu. Zábava nadevše.
18 lidí nedokáže za 12 minut najít v 1 místnosti bublinky?
Uvidíme po dnešním fragu, ale tak lehké to opravdu není..
Co tak vidím, tak vám to píše do chatu, kdo se tam portnul a když tam snad uvidíte že se tam někdo z enemy frakce portnul a nevidíte ho tak tu místnost v 6 lidech snad pokryjete ne? (nemluvě o tom že nejde proměna, což znamená že jdou vidět bublinky takže je to ještě snažší toho člověka najít).

Re: Invis na fragu

#19
Já jsem osobně Pro. Na starém fragu to mohla být taktika, ale když už je ten frag nově pro v podstatě kohokoliv, nechal bych to reálně na souboj. Jestli někdo bojovat bude nebo jen utíkat a čekat, to už je na něm.
cron