Elgrimská truhla

#1
Ahoj, myslím si, že by se mohla boostnout elgrimská truhla, protože tento loot:
Obrázek
je trošku dost špatný. Mohl by se tam přidat ještě dia klíč a těch věcí padat celkově víc, protože za 100 trofejí, které skoro vůbec napadají je to total waste.
Taky i % na trofeje z toho elgrimu by se mohly boostnout, protože to padá tak z každého 10. a to temu ještě přidávám.

Re: Elgrimská truhla

#4
Napalm píše:
31 kvě 2020 16:59
Jack_Ounes píše:
31 kvě 2020 14:47
Boost truhly a trofejí, ale zase to nepřehánět. Pořád je to určitej gamble, kterej se z většiny "nevyplatí", pokud nemáš štěstí. Neboostoval bych zbytečně všechno.
Tak nějak.
phiwings99 píše: Ahoj, myslím si, že by se mohla boostnout elgrimská truhla, protože tento loot:
Obrázek
je trošku dost špatný. Mohl by se tam přidat ještě dia klíč a těch věcí padat celkově víc, protože za 100 trofejí, které skoro vůbec napadají je to total waste.
Taky i % na trofeje z toho elgrimu by se mohly boostnout, protože to padá tak z každého 10. a to temu ještě přidávám.
Vzhledem k tomu, že jsem jeden z těch co dropy vymýšleli, můžu říct, že je to dost dobrej loot... No, pokud vím, tenhle drop se ale původně plánoval pro 50/60 trofejí.. Nevím co se pak změnilo. Nechal bych podobnej loot a snížil cenu na jednu extra trofej či jak se jmenuje.

Drop trofejí nechat. Bednu neboostovat, nebo minimálně (10 protijedů, 10 krve +-), ale zlevnit na tu jednu velkou trofej.

Re: Elgrimská truhla

#5
CzechMinerCZ píše: Drop trofejí nechat. Bednu neboostovat, nebo minimálně (10 protijedů, 10 krve +-), ale zlevnit na tu jednu velkou trofej.
Ano, tohle je ta poslední možnost, která mě nenapadla a zároveň asi nejsmysluplnější. Taky bych nejspíš nečaroval nic s dropama, ale pouze tu bednu zlevnil.

Re: Elgrimská truhla

#6
Jack_Ounes píše:
31 kvě 2020 19:25
CzechMinerCZ píše: Drop trofejí nechat. Bednu neboostovat, nebo minimálně (10 protijedů, 10 krve +-), ale zlevnit na tu jednu velkou trofej.
Ano, tohle je ta poslední možnost, která mě nenapadla a zároveň asi nejsmysluplnější. Taky bych nejspíš nečaroval nic s dropama, ale pouze tu bednu zlevnil.

Re: Elgrimská truhla

#7
Jack_Ounes píše:
31 kvě 2020 19:25
CzechMinerCZ píše: Drop trofejí nechat. Bednu neboostovat, nebo minimálně (10 protijedů, 10 krve +-), ale zlevnit na tu jednu velkou trofej.
Ano, tohle je ta poslední možnost, která mě nenapadla a zároveň asi nejsmysluplnější. Taky bych nejspíš nečaroval nic s dropama, ale pouze tu bednu zlevnil.
První rozumný příspěvek, souhlasím.

Re: Elgrimská truhla

#8
Eskaron píše:
31 kvě 2020 19:54
Jack_Ounes píše:
31 kvě 2020 19:25
CzechMinerCZ píše: Drop trofejí nechat. Bednu neboostovat, nebo minimálně (10 protijedů, 10 krve +-), ale zlevnit na tu jednu velkou trofej.
Ano, tohle je ta poslední možnost, která mě nenapadla a zároveň asi nejsmysluplnější. Taky bych nejspíš nečaroval nic s dropama, ale pouze tu bednu zlevnil.
Souhlasím ;)

Re: Elgrimská truhla

#9
Eskaron píše:
31 kvě 2020 19:54
Jack_Ounes píše:
31 kvě 2020 19:25
CzechMinerCZ píše: Drop trofejí nechat. Bednu neboostovat, nebo minimálně (10 protijedů, 10 krve +-), ale zlevnit na tu jednu velkou trofej.
Ano, tohle je ta poslední možnost, která mě nenapadla a zároveň asi nejsmysluplnější. Taky bych nejspíš nečaroval nic s dropama, ale pouze tu bednu zlevnil.
cron