Re: solowb pecete

#12
Jirka2003 píše:
10 čer 2020 13:51
Spíš možná bych to viděl na nové pečetě a novou bednu.
Asi tak, spíš bych udělal nějaké pečetě SoloWB než aby byla šance na drop WB pečetí, možná bych dal možnost to potom vyměnit za určitý počet soloWB pečetí (třeba za 10 SoloWB pečetí by byla jedna WB pečet).

Re: solowb pecete

#14
phiwings99 píše:
10 čer 2020 15:16
Nejsou to WB, takže tam WB pečetě nemají co dělat. K té Morganě by se to přidat mělo viz Kraken.
Tvojí logikou (nelogikou) by to neměl mít ani Kraken kor Morgana.

Napadlo mě to vyřešit tím, že pokud by hráč dropl WB pečeť (řešeno buď tím kdo dal topdmg, kdo spawnu nebo kdo lastnul) dostal by cooldown na jeho získání po delší dobu, třeba 48 hodin, sice se můžou prohodit ale i přesto cooldown dostane i druhá osoba.

Nápad s vlastní WB truhlou mi nepřijde tak špatný ale co třeba úlomek Worldboss pečetě? S tím by se dalo pracovat i na využití ve více situacích.

Re: solowb pecete

#16
Když jsem ještě neměl ban tak jsem o podobném návrhu dost uvažoval ale 100% NE dávat šanci na celou pečet. Jsou tu dvě možnosti a to bud ty úlomky wb pečetí se 100% šancí s tím že kdyby byla jedna pečet z 3ulomků hráč by musel zabít 180solo bossů. Druhá možnost která by možná byla lepší tak vrátit sarkofág. Truhla z E2 ze které byla šance na drop démonáků úlomků duší atd. Osobně bych byl rád za sarkofág kdy by se z 60solo pečetí udělala jedna maxi a z 3maxi sarkofág jako to bylo na E2 jen s wb pečetí. Byla by to trochu nostalgie a větší důvod farmit hodně solo bossů.

Re: solowb pecete

#17
borko369 píše:
10 čer 2020 15:42
Tatarskaomacka píše:
10 čer 2020 13:51
Ako tá pečať nieje zlý nápad pre solo hráčov ale ono tu sú aj taký čo sú v f a farmia solowb takže by to bola úplna hlúposť.
proti
XD, ludia vo frakcii nemozu farmit soloWB?
Nemyslel som to tak ale myslel tak že by to bola viac ez cesta ako získať En pečate a samozrejme veci z wb truhly..

Re: solowb pecete

#19
Tatarskaomacka píše:
10 čer 2020 16:57
Nemyslel som to tak ale myslel tak že by to bola viac ez cesta ako získať En pečate a samozrejme veci z wb truhly..
Eh, keby z tej WB truhli padali nejake itemy co maju cenu aspon nad 1M tak nic nepisem, lenze ta truhla je uplne o nicom a dropuju tam furt tie iste veci

Re: solowb pecete

#20
DesTrixPlayer píše:
10 čer 2020 17:03
Napalm píše:
10 čer 2020 16:16
šancí s tím že kdyby byla jedna pečet z 3ulomků hráč by musel zabít 180solo bossů.
180 Solobossů? Moc chytré, to už třeba ani nebudeš mít potřebuju nějakou WB bednu otevírat. 🤯
Idk ale zamysli se. 180solobossů je celkem hard nafarmit a i kdyby jsi farmil jen zlovlka zabere to dost času. U wb není WB truhla to hlavní proč se zabíjí ale hlavní je ten loot to samé by bylo u solobossů a úlomky wb pečetí dát jen jako dodatek.
cron