Re: potvrzeni na /f leave

#11
TheDarkLord173 píše:
28 čer 2020 18:44
Proč by AT mělo v dalším případě krýt záda hráčům, jen tak si běžíš po resce a najednou napíšeš /f leave jen tak...
Nějak stále nechápu proč by se člověk měl vracet zpátky do frakce když leavne před vládcem, tak prostě nemůže jít na vládce.
Ked ponahlas a chces leavnut party tak ta od toho aby si leavol frakciu delí 1 písmenko no.. Ty musis byt tak neomylny clovek

Re: potvrzeni na /f leave

#12
TheDarkLord173 píše:
28 čer 2020 18:51
Nejdříve k odpovědi. Jestliže ty fotky byly, popřípadě stále jsou, veřejně dostupné a vadí ti, jestli se k nim někdo vyjadřuje, měl bys být naštvaný jen na sebe. Nejenom proto, že tě vůbec štve to, že se někdo směje tomu jak vypadáš, ale taky proto, že sis to neohlídal. Kyberšikana? Nechci nikoho bránit, ale myslím si, že vysmívání se vzhledu, jménu či nicku se za kyberšikanování nepovažuje. Pokud ti to vadí, neexistuje nic jednoduššího, než si dát příslušné lidi do blocku, popřípadě to vůbec neřešit/ignorovat. Tu poslední větu budu radši ignorovat.
A kdyby sis myslel, že jsem vůči tobě zaujatej, ne, opravdu nejsem. Jedná se čistě o můj racionální názor a pohled na věc.
Co se týče návrhu, asi proč by ne. U "klíčových" příkazů by se hodilo ujišťující oznámení, zdali danou akci opravdu chci provést. Pro.

//Trochu jsem to editnul místo smazání, nicméně už tu nic mimo téma nepište.\\

Re: potvrzeni na /f leave

#13
Už tu prosím neřešte nic jiného, než daný návrh, ušetříte si práci jak vy tak i já.

Jinak mi to nepříjde jako špatný nápad, na jednu stranu, proč bychom vás měli chránit před vaší chybou ? Rozumím tomu, že je to miss o 1 písmenko, ale bohužel, když je někdo kopyto a nějakým způsobem to missne, tak má "zasloužené" mínus. (Snad mě chápete.)

Re: potvrzeni na /f leave

#14
Plejmen píše:
28 čer 2020 19:15
Už tu prosím neřešte nic jiného, než daný návrh, ušetříte si práci jak vy tak i já.

Jinak mi to nepříjde jako špatný nápad, na jednu stranu, proč bychom vás měli chránit před vaší chybou ? Rozumím tomu, že je to miss o 1 písmenko, ale bohužel, když je někdo kopyto a nějakým způsobem to missne, tak má "zasloužené" mínus. (Snad mě chápete.)
Nvm, tak nech hráč nemôže ísť na 1/2 denných eventov kvôli tomu, že niekam ponáhľa a prepíše sa v 1 písmenku : D

Re: potvrzeni na /f leave

#16
Plejmen píše:
28 čer 2020 20:33
borko369 píše:
28 čer 2020 20:29
Nvm, tak nech hráč nemôže ísť na 1/2 denných eventov kvôli tomu, že niekam ponáhľa a prepíše sa v 1 písmenku : D
Jasný no, ale jeho chyba žejo.
To moze napisat aj hrac, co bude duplikovat ze "Jasný no, ale Epesova chyba, že tu má bugy" viď

Re: potvrzeni na /f leave

#17
borko369 píše:
28 čer 2020 20:40
To moze napisat aj hrac, co bude duplikovat ze "Jasný no, ale Epesova chyba, že tu má bugy" viď
Nicméně zrovna tento příklad není moc dobrý, duplikace / bugování je zakázáno. Takže špatný příklad a to z více důvodů, né jen protože je to zakázáno ..
To že někdo napíše něco špatně, není chyba serveru, AT a ani nikoho jiného.

Re: potvrzeni na /f leave

#18
Plejmen píše:
28 čer 2020 21:05
borko369 píše:
28 čer 2020 20:40
To moze napisat aj hrac, co bude duplikovat ze "Jasný no, ale Epesova chyba, že tu má bugy" viď
Nicméně zrovna tento příklad není moc dobrý, duplikace / bugování je zakázáno. Takže špatný příklad a to z více důvodů, né jen protože je to zakázáno ..
To že někdo napíše něco špatně, není chyba serveru, AT a ani nikoho jiného.
Mas pravdu omlouvam se
cron