Re: Elgrim, Arighol a úprava mečov

#21
CzechMinerCZ píše:
07 črc 2020 20:06
Eskaron píše:
07 črc 2020 18:27
Meče - no, nevím, když si vzpomenu, jak OP byli meče předtím, tak se bojím toho, že se neodhadne "lehký" buff a přebuffuje se to. Jestli buff, tak možná tak lehoučký buff, a buff by mohli také snést kladiva, neboť jako jediná zbraň nemá z epmmo žádný +dmg

Elgrim PRO
Arig - questy PRO, rubín PROTI
Kladiva jsou dost dobrá. Ano, mají slabší dmg ale to skvěle kompenzuje otravnej stun. Především je to taková "support zbraň". Moc hráčů je využít neumí, neví jak.. jinak jsou dost dobrý.
Tak mi předveď óóó vševědoucí kopáči, jak to nejlépe využít

Re: Elgrim, Arighol a úprava mečov

#22
Eskaron píše:
08 črc 2020 00:01
CzechMinerCZ píše:
07 črc 2020 20:06
Eskaron píše:
07 črc 2020 18:27
Meče - no, nevím, když si vzpomenu, jak OP byli meče předtím, tak se bojím toho, že se neodhadne "lehký" buff a přebuffuje se to. Jestli buff, tak možná tak lehoučký buff, a buff by mohli také snést kladiva, neboť jako jediná zbraň nemá z epmmo žádný +dmg

Elgrim PRO
Arig - questy PRO, rubín PROTI
Kladiva jsou dost dobrá. Ano, mají slabší dmg ale to skvěle kompenzuje otravnej stun. Především je to taková "support zbraň". Moc hráčů je využít neumí, neví jak.. jinak jsou dost dobrý.
Tak mi předveď óóó vševědoucí kopáči, jak to nejlépe využít
Já si taky stojím za tím, že kladiva jsou dobrá, col i miner mě s kladivem sundávají, to pouze ty si shnilá brambora a nedokážeš se trefit, tak brečíš aby se to bufflo.

Re: Elgrim, Arighol a úprava mečov

#23
Kladiva určitě nebuffovat. Hrál jsem s tím a na lvl 70 jsem sundal kde koho. Je potřeba s tím umět (ne že bych s tím nějak víc uměl) a pak je to fakt dobrý. Eskaronuv názor stejně už nikdo nebere vážně, tak se tu nehádejte o blbostech. S ním je to jak mluvit do dubu.

Re: Elgrim, Arighol a úprava mečov

#24
Eskaron píše:
08 črc 2020 00:01
CzechMinerCZ píše:
07 črc 2020 20:06
Eskaron píše:
07 črc 2020 18:27
Meče - no, nevím, když si vzpomenu, jak OP byli meče předtím, tak se bojím toho, že se neodhadne "lehký" buff a přebuffuje se to. Jestli buff, tak možná tak lehoučký buff, a buff by mohli také snést kladiva, neboť jako jediná zbraň nemá z epmmo žádný +dmg

Elgrim PRO
Arig - questy PRO, rubín PROTI
Kladiva jsou dost dobrá. Ano, mají slabší dmg ale to skvěle kompenzuje otravnej stun. Především je to taková "support zbraň". Moc hráčů je využít neumí, neví jak.. jinak jsou dost dobrý.
Tak mi předveď óóó vševědoucí kopáči, jak to nejlépe využít
Jedině když mi povíš jak projít DS3 na ft abych nebyl slabej casual.

Jistě ti budu ukazovat jak nejlíp využít kladiva. Ty seš fakt hlavička eskarone.

Re: Elgrim, Arighol a úprava mečov

#25
Jack_Ounes píše:
06 črc 2020 22:59
Dobrej nápad, jen nevím jestli ten dmg na tick není až moc, ale přeci jen, sh VI meč už by měl něco dělat. Každopádně je to určitě skvelej nápad, jak odlišit úsvit od lorda.

Questy určitě přidat, každý dungeon je má, proč by je tenhle neměl.

Do Arigu taky Questy určitě a nějakej Morganobijec není zlej nápad.
Rubín bych dal do bedny, s nějakou větší šancí než drahokam.
+1
cron