Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#1
Dobrý den, tento návrh se týká hlavně chimerských věcí. Jelikož všechny zbraně jsou na I úroveň mají level 20 a na úroveň II mají level 25. Získat tyto zbraně je velmi těžké a pro nováčky Téměř nemožné (Pokud nemají $ :D). Jelikož nováčkovský WorldBoss Narxes je do levelu 25 a Silná pohroma je jedna z nejsilnějších zbraní na Epesu.
Bylo by dobré tuto možnost promyslet a udělat rework těchto zbraní, aby odpovídal level těchto zbraní jejím statusům.

Jogamer1

Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#4
No jako dokáží se ubránit, jenže když sec acc (Momentálně je to naštěstí jen 1 a to BratrPetr) si půjde se silnou Pohromou I a nebo s II na levelu 25), tak chudáci nováčci :/

Nic proti, ale už i tak tam je problém těch 2. acc, ještě když si s sebou vezmou svůj OP loot, na který nenašetřili hned :D.

Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#5
TheDarkLord173:
Jsem rád, že tyto zbraně jsou i na malý level a dokáže se s nimi nováček vyrovnat silnějším hráčům, takže proti...
Jasné lebo nováčik velice ľahko získa chimerskú zbraň a ešte k tomu legendu. Čiže rozhodne ZA a bez debaty. Tí čo sem budú písať proti sú ľudia, ktorý majú pravdepodobne sec acc s veľkým levlom, určite nejakú chim. zbraň vlastnia a dobre vedia že nováčik nemá absolútne žiadnu možnosť ju získať okrem požičania alebo kúpenia cez psc. Zbrane a armor s veľkými statmi okrem mramorových vecí nemajú na nízkom levli čo hľadať.

Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#6
NeverGuy píše:
30 srp 2020 17:40
TheDarkLord173:
Jsem rád, že tyto zbraně jsou i na malý level a dokáže se s nimi nováček vyrovnat silnějším hráčům, takže proti...
Jasné lebo nováčik velice ľahko získa chimerskú zbraň a ešte k tomu legendu. Čiže rozhodne ZA a bez debaty. Tí čo sem budú písať proti sú ľudia, ktorý majú pravdepodobne sec acc s veľkým levlom, určite nejakú chim. zbraň vlastnia a dobre vedia že nováčik nemá absolútne žiadnu možnosť ju získať okrem požičania alebo kúpenia cez psc. Zbrane a armor s veľkými statmi okrem mramorových vecí nemajú na nízkom levli čo hľadať.
Dá se získat chimer zbraň i na malém levelu...
Dej mi důvod proč by se měl zvyšovat level, když je sharpnes 5, smite 7 na level 35...

Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#7
Jogamer píše:
29 srp 2020 18:01
No jako dokáží se ubránit, jenže když sec acc (Momentálně je to naštěstí jen 1 a to BratrPetr) si půjde se silnou Pohromou I a nebo s II na levelu 25), tak chudáci nováčci :/

Nic proti, ale už i tak tam je problém těch 2. acc, ještě když si s sebou vezmou svůj OP loot, na který nenašetřili hned :D.
Já ti vlepím takovou za "chudáka nováčka" že si druhou dáš o stěnu.
Je směšný že hráči tvého typu zde brečí. Lidi kteří neexpí, dennodenně stackují narxese a přesto se lootí stejně jako ostatní (Démoňáky [Který mají využití od lvl 35??], Drahokamy země). Uplně bych se vykašlal na nějaký chimer zbraně a raději vymyslel způsob jak tyhle rádoby hráče od narxese vypudit.

Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#8
NeverGuy píše:
30 srp 2020 17:40
TheDarkLord173:
Jsem rád, že tyto zbraně jsou i na malý level a dokáže se s nimi nováček vyrovnat silnějším hráčům, takže proti...
Jasné lebo nováčik velice ľahko získa chimerskú zbraň a ešte k tomu legendu. Čiže rozhodne ZA a bez debaty. Tí čo sem budú písať proti sú ľudia, ktorý majú pravdepodobne sec acc s veľkým levlom, určite nejakú chim. zbraň vlastnia a dobre vedia že nováčik nemá absolútne žiadnu možnosť ju získať okrem požičania alebo kúpenia cez psc. Zbrane a armor s veľkými statmi okrem mramorových vecí nemajú na nízkom levli čo hľadať.
Nikdy jsi nebyl nebyl příliš bystrej, chytrej člověk a dáváš to tu úžasně najevo.
Co takhle chodit gora, narxese -> Nadropovat pečetě -> Vytočit si chimer zbran z WB bedny.

Stejně tak zde můžu argumentovat křídlama. Některá křídla jsou do levelu 25 a docela pochybuju, že by je nováček sehnal.

Navíc zrovna Jogamer je jeden z těch kterým by nemělo dělat problém sehnat si nějakou chimerskou legendu,klidne i na jeho levlu, kdyby nestackoval jak pako narxese.

Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#9
CzechMinerCZ píše:
30 srp 2020 18:12
Jogamer píše:
29 srp 2020 18:01
No jako dokáží se ubránit, jenže když sec acc (Momentálně je to naštěstí jen 1 a to BratrPetr) si půjde se silnou Pohromou I a nebo s II na levelu 25), tak chudáci nováčci :/

Nic proti, ale už i tak tam je problém těch 2. acc, ještě když si s sebou vezmou svůj OP loot, na který nenašetřili hned :D.
Já ti vlepím takovou za "chudáka nováčka" že si druhou dáš o stěnu.
Je směšný že hráči tvého typu zde brečí. Lidi kteří neexpí, dennodenně stackují narxese a přesto se lootí stejně jako ostatní (Démoňáky [Který mají využití od lvl 35??], Drahokamy země). Uplně bych se vykašlal na nějaký chimer zbraně a raději vymyslel způsob jak tyhle rádoby hráče od narxese vypudit.
100% fér vůči hráčům, co si drop na WB vybojují :)

Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#10
Promin ale za celou dobu jsem našetřil asi tak 250 k a troufám si říct, že pohroma má mnohem větší cenu :D
+ k těm ohňům -> tam má šanci to získat každý -> mas tu drop z bedny, nebo WB (sice to mají TOP frakce, ale né vždy)

Chimerské zbraně získají pouze TOP frakce a silně pochybuju, že to získá nováček, který se přidá k DG/ Anocře, nebo jiné f, která momentálně vládne pevnostím.

Jestli ANO, tak pak je tento návrh opravdu k ničemu, ale já si jsem jistý, že to tak není :D
cron