Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#11
Jogamer píše:
30 srp 2020 19:32
Promin ale za celou dobu jsem našetřil asi tak 250 k a troufám si říct, že pohroma má mnohem větší cenu :D
+ k těm ohňům -> tam má šanci to získat každý -> mas tu drop z bedny, nebo WB (sice to mají TOP frakce, ale né vždy)

Chimerské zbraně získají pouze TOP frakce a silně pochybuju, že to získá nováček, který se přidá k DG/ Anocře, nebo jiné f, která momentálně vládne pevnostím.

Jestli ANO, tak pak je tento návrh opravdu k ničemu, ale já si jsem jistý, že to tak není :D
Nejde o to jestli ji získáš, ale o to že ji získat můžeš a to přes WB bedny (Pečetě z narxese, gora). Tím pádem není důvod jakkoliv upravovat level.

Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#14
Tak ten level je nízky na tých zbraniach asi preto lebo tie zbrane boli vydané v dobe kedy vyšší level ešte nebol. Ak vám vadí že niekto chodí za druhý účet narxesa s chimer gearom, tak spravte rovno návrh o tom, aby sa zaviedlo niečo čo by tým hráčom zabránilo tam chodiť, nie meniť 2 roky starú vec.

Re: Zvýšení maximálního levelu u zbraní

#16
_GonkManSVK_ píše:
01 zář 2020 14:22
Tak ten level je nízky na tých zbraniach asi preto lebo tie zbrane boli vydané v dobe kedy vyšší level ešte nebol. Ak vám vadí že niekto chodí za druhý účet narxesa s chimer gearom, tak spravte rovno návrh o tom, aby sa zaviedlo niečo čo by tým hráčom zabránilo tam chodiť, nie meniť 2 roky starú vec.
První tam zakaž chodit lidem 2 měsíce v kuse a poté se začni cpát do toho, co kdo dělá se svým druhým účtem...
cron