kradení wb speciálních mobu atd

#1
takže šel jsem s kámošem na posvátný strom a potom když někdo z nás umřel boom oběví se někdo a už nám to vyžere a mě napadlo že když tam někdo vstoupí třeba do area kde je posvátný strom tak do area už nikdo kromě frakce, ally a friend (což by měla být další věc co by jste měli přidat pokud to tam teda je) a nikdo jinej kromě toho by tam nemohl vstoupit což by se zabránilo kradení věcím lastum atd

Re: kradení wb speciálních mobu atd

#5
karel321 píše:
10 zář 2020 20:10
takže šel jsem s kámošem na posvátný strom a potom když někdo z nás umřel boom oběví se někdo a už nám to vyžere a mě napadlo že když tam někdo vstoupí třeba do area kde je posvátný strom tak do area už nikdo kromě frakce, ally a friend (což by měla být další věc co by jste měli přidat pokud to tam teda je) a nikdo jinej kromě toho by tam nemohl vstoupit což by se zabránilo kradení věcím lastum atd
Ty si memer xD

Re: kradení wb speciálních mobu atd

#9
Eskaron píše:
11 zář 2020 00:29
Ano, výtečný nápad, uděláme z gangovací říše nyní závodnickou dráhu, kdo se první dostane k WB či čemukoli, co dropuje loot. 11/10 Esků doporučuje
Ano, udělám 12 botů, co mi bude stát u Wb a všech ostatních mi bude líto, protože se nebudou moct nalootit, po dlouhé době, zde musím znovu souhlasit s Eskaronem. Už by se hodil ten lock...
cron