Buff Úsvitu vládců II

#1
Zdravím,
chtěl bych požádat o buffnutí/rebalance meče Úsvitu vládců II. Žádám z důvodu, že meč má velmi malý dmg na to že je to zbraň vylepšená chimerským drahokamem a má to být top pvp meč. Ovšem po tom, co vidím někdy u Lorda vampíra II, nebo u Vampířího narážeče si také raději vemu Vampíří narážeč, který také vlastním. Oba již zmiňované meče mají o hodně vyšší dmg než již zmíněný Úsvit vládců II, nějakou dobu jsem přemýšlel, jak by se meč dal buffnout/upravit.
Můj návrh zní tak, že by se mu přidalo něco jako "Nidgardova sila I" a byla by silná podobně jako "Vampiri sila I" s tím rozdílem, že by Nidgardova sila nefungovala jen do vampírů, ale i do lidí a vlkodlaků. Když jsem někdy s mečem dal slušný dmg, tak to bylo buď s dmg křídly, nebo ještě před nerfem Epmmo skillu mečů Někomu se to zdá moc OP, ale když vemete v potaz, že Silná pohroma II je taky Nidg. zbraň a je to nejsilnější PvP sekera, to se bohužel o Úsvitu vládců II říct nedá.

Za rozumné názory budu rád.
Díky, NesTriX

Re: Buff Úsvitu vládců II

#10
Lehce buffnout či přidat lepší bonusy na chimer II/III zbroj, přidat speciální efekty na chimer II zbraním, nerfnout lehce pohromu II, buffnout chimer luk a kuši trochu více, možná přidat třeba 20% speedu při natažení luku či kuše, aby to mělo nějakou rozdílnou vlastnost oproti ostatním zbraním.
cron