Buff Úsvitu vládců II

#1
Zdravím,
chtěl bych požádat o buffnutí/rebalance meče Úsvitu vládců II. Žádám z důvodu, že meč má velmi malý dmg na to že je to zbraň vylepšená chimerským drahokamem a má to být top pvp meč. Ovšem po tom, co vidím někdy u Lorda vampíra II, nebo u Vampířího narážeče si také raději vemu Vampíří narážeč, který také vlastním. Oba již zmiňované meče mají o hodně vyšší dmg než již zmíněný Úsvit vládců II, nějakou dobu jsem přemýšlel, jak by se meč dal buffnout/upravit.
Můj návrh zní tak, že by se mu přidalo něco jako "Nidgardova sila I" a byla by silná podobně jako "Vampiri sila I" s tím rozdílem, že by Nidgardova sila nefungovala jen do vampírů, ale i do lidí a vlkodlaků. Když jsem někdy s mečem dal slušný dmg, tak to bylo buď s dmg křídly, nebo ještě před nerfem Epmmo skillu mečů Někomu se to zdá moc OP, ale když vemete v potaz, že Silná pohroma II je taky Nidg. zbraň a je to nejsilnější PvP sekera, to se bohužel o Úsvitu vládců II říct nedá.

Za rozumné názory budu rád.
Díky, NesTriX

Re: Buff Úsvitu vládců II

#5
Jo jsem pro. Všem nidgard zbraním by se mohlo přidat něco speciálního, klidně i chimer setu. Avšak zároveň bych mírně nerfl dmg Pohromy II (Mírně nerfnout neznamená udělat z ní nepoužitelnou sekeru).

Re: Buff Úsvitu vládců II

#6
CzechMinerCZ píše:
15 zář 2020 18:18
Jo jsem pro. Všem nidgard zbraním by se mohlo přidat něco speciálního, klidně i chimer setu. Avšak zároveň bych mírně nerfl dmg Pohromy II (Mírně nerfnout neznamená udělat z ní nepoužitelnou sekeru).
Mluvi mi z duse chabr ❤️

Re: Buff Úsvitu vládců II

#7
CzechMinerCZ píše:
15 zář 2020 18:18
Jo jsem pro. Všem nidgard zbraním by se mohlo přidat něco speciálního, klidně i chimer setu. Avšak zároveň bych mírně nerfl dmg Pohromy II (Mírně nerfnout neznamená udělat z ní nepoužitelnou sekeru).
Souhlasím.

Re: Buff Úsvitu vládců II

#9
StrejdaRodec píše:
15 zář 2020 19:07
Udělat trošku slabšího lorda, úsvit udělat stejně silný jako momentální lord, možná trošku silnější.
Nevim jakej je ten dřevak teď.
Lord dáva dmg jak Mrazivec mozno este mensi, idk ci nefunguje ta Vampiri sila alebo co :D

Re: Buff Úsvitu vládců II

#10
Lehce buffnout či přidat lepší bonusy na chimer II/III zbroj, přidat speciální efekty na chimer II zbraním, nerfnout lehce pohromu II, buffnout chimer luk a kuši trochu více, možná přidat třeba 20% speedu při natažení luku či kuše, aby to mělo nějakou rozdílnou vlastnost oproti ostatním zbraním.
cron