Anti-Cheat

#1
Zdravím,
předem se omlouvám jestli se to už tady řešilo, každopádně bych chtěl začít téma ohledně Anti-Cheatu. Určitě mnoho z vás zažilo na serveru: "Zpomal s klikáním", začne vám blokovat hity a to buď z ničeho nic a nebo stačí menší input lag při bojování a buď vás AC kickne, nebo začne blokovat. Klikám většinou 10CPS, ale když jsem v dungeonu na chill tak klikám zhruba 6CPS a i přesto AC začne občas reagovat.. Navrhuji změnu na jakýkoliv jiný Anti-Cheat, přeci jenom jsme na jednom RPG serveru s ne velkou komunitou a kdyby se zde našel cheater, tak by moc dlouho bez banu nevydržel a pochybuji, že by se vůbec vyexpil na nějaký level, aby mohl bojovat proti hráčům, takže tu není potřeba extrémně dobrý Anti-Cheat. Hlavně, aby nekazil zážitek ostatním poctivým hráčům. :)

Byl bych rád, kdyby ostatní též vyjádřili svůj názor.
Díky

Re: Anti-Cheat

#2
rastorbeast píše:
20 zář 2020 19:13
Zdravím,
předem se omlouvám jestli se to už tady řešilo, každopádně bych chtěl začít téma ohledně Anti-Cheatu. Určitě mnoho z vás zažilo na serveru: "Zpomal s klikáním", začne vám blokovat hity a to buď z ničeho nic a nebo stačí menší input lag při bojování a buď vás AC kickne, nebo začne blokovat. Klikám většinou 10CPS, ale když jsem v dungeonu na chill tak klikám zhruba 6CPS a i přesto AC začne občas reagovat.. Navrhuji změnu na jakýkoliv jiný Anti-Cheat, přeci jenom jsme na jednom RPG serveru s ne velkou komunitou a kdyby se zde našel cheater, tak by moc dlouho bez banu nevydržel a pochybuji, že by se vůbec vyexpil na nějaký level, aby mohl bojovat proti hráčům, takže tu není potřeba extrémně dobrý Anti-Cheat. Hlavně, aby nekazil zážitek ostatním poctivým hráčům. :)

Byl bych rád, kdyby ostatní též vyjádřili svůj názor.
Díky
Ono, každého to štve. Ovšem pokud majitelé tohoto serveru nechtějí aby hráči používali různé modifikace a nebo různé zlepšováky, tak to tady musí být. Anti-cheat tu nefunguje tolik na cheatery než na to ac. Lidi co hackují se sami prozradí a za nedlouho dostanou ban. Takže u mě máš proti

Re: Anti-Cheat

#3
Tahle ochrana je kvůli autoclicku, ale to že to dostanu v lagu mi nevadí, protože to následně eliminuje možnost toho, že by mě někdo v server lagu zabil. Teoreticky zvýšit počet cps na 11 třeba by asi nevadilo.

Re: Anti-Cheat

#5
TheDarkLord173 píše:
20 zář 2020 21:54
Tahle ochrana je kvůli autoclicku, ale to že to dostanu v lagu mi nevadí, protože to následně eliminuje možnost toho, že by mě někdo v server lagu zabil. Teoreticky zvýšit počet cps na 11 třeba by asi nevadilo.
Pokud je mi známo, počet CPS by měl být 11-12 se sníženou citlivostí (Mikrolagy by se neměli započítávat). Bohužel ochrana funguje špatně.. někdy dám do hráče sotva 1 hit (bez lagu) s +- 6cps a anti-ac mě blokuje.

Re: Anti-Cheat

#6
TheDarkLord173 píše:
20 zář 2020 21:54
Tahle ochrana je kvůli autoclicku, ale to že to dostanu v lagu mi nevadí, protože to následně eliminuje možnost toho, že by mě někdo v server lagu zabil. Teoreticky zvýšit počet cps na 11 třeba by asi nevadilo.
Souhlasím. I když anti-cheat občas zlobí je lepší tu vteřinku nebo dvě přetrpět než dostat nesmyslné IK proti kterému se nedá nic dělat. Navíc se ví že paladin nemá tak rozsáhlou databázi AC aplikací, takže některým šikovným jedincům podaří AC schovat. (Našlo se tu 1 a do pár dní ho měla půlka serveru... A nedá se dělat nic než poslat AC na support a čekat na další pach/update.)
Takže dokud bude existovat AC měl by být anti-cheat.
Určitě ještě za něj budeš rád až do tebe v lagu někdo pustí berserka.

Re: Anti-Cheat

#7
Nevím, mě samotného ochrana většinou detekuje jen při lagu (což by sice neměla, ale všichni víme, jak to je). Neříkám, taky se mi párkrát spustilo “Zpomal s klikáním” mimo lag během naprosto normálního combatu, a to patřím mezi hráče, co dostávali kick za AC 2x do roka, ale ochranu bych asi neměnil.

Proti
cron