Re: Dřevěný kladiva (:

#81
borko369 píše:
29 zář 2020 21:35
CzechMinerCZ píše:
29 zář 2020 21:24
jen k té "ok" pohromě..
https://m.youtube.com/watch?v=koGhN7rTlC4

4:51

Ono to asi nebude tak balance jak tvrdíte :)
(Pro nechápavé: "Já dávám ale strašnej dmg tou pohromou, já dávám třeba 5hp na hit")

Jo však dáva to asi dmg jak vampironicitel, len s tym rozdielom ze vampironicitel vycraftis za tyzden a pol snahy xd
Protože 5 a 3 hp je úplně to stejný. :)

Re: Dřevěný kladiva (:

#83
Napalm píše:
26 zář 2020 18:22
borko369 píše:
26 zář 2020 18:18
Napalm píše:
26 zář 2020 18:00

Boris ne. Pohroma má přehnanej dmg do vampů když bere 2x tolik co ničitelka. Ničitelka je na tom v pvp jak Nefritka I což je nejlepší pvp dřevák. Pohroma má brát vampům méně jak ničitelka.
Tak ja som neplakal na drevaky, zejo to uz si vyplakal arken a spol, ja som bol proti tomu viď :)
Tak ale když už tu chceš nerfovat další dřevák v podobě kladiva tak at se nerfne i SPčko. Je chyba že ta sekera bere 2x tolik do vampů co ničitelka. Souhlasím s tím aby chimer zbran šla použít jak na vampa , vlkodlaka , člověka ale aby měla hlavní dmg do člověka a ne větší dmg jak dřevák do vampů.
Par dni pouzivam nicitelku do pvp a pokud trefis aspon 3/4 hitu, neni problem zabit 1v1 pohromu 2 pokud nema zapleho berserka.
Nicitelka ma ok dmg, tvuj problem, ze si slabej a v pvp te zabije i granula.

Re: Dřevěný kladiva (:

#85
Jo a kdyz uz se tu resi dreveny sekery a pohroma II, rad bych rekl, ze kdyz hitujete kosou hrace s drevakem, s weaknessem nebere o moc min, ale kdyz je pohroma II s weaknessem tak mi prijde ze nebere skoro nic.

Re: Dřevěný kladiva (:

#86
NesTriX píše:
30 zář 2020 14:35
Jo a kdyz uz se tu resi dreveny sekery a pohroma II, rad bych rekl, ze kdyz hitujete kosou hrace s drevakem, s weaknessem nebere o moc min, ale kdyz je pohroma II s weaknessem tak mi prijde ze nebere skoro nic.
S weaknessem jsem kladivem bral 2hp/hit což je poměrně nic. Jak je na tom pohroma/ničitelka fakt netuším.
Naposledy upravil(a) CzechMinerCZ dne 01 říj 2020 11:25, celkem upraveno 1 x.

Re: Dřevěný kladiva (:

#87
NesTriX píše:
30 zář 2020 14:35
Jo a kdyz uz se tu resi dreveny sekery a pohroma II, rad bych rekl, ze kdyz hitujete kosou hrace s drevakem, s weaknessem nebere o moc min, ale kdyz je pohroma II s weaknessem tak mi prijde ze nebere skoro nic.
Tak dřevák má ten bonus insta dmg a na ten weaknes neplatí, takže to má výhodu...

Re: Dřevěný kladiva (:

#88
MarekD píše:
25 zář 2020 23:30
Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil 🙂
PS: Pro minera a další, nepište tady nic o SP 2 a berserku, na to si můžete založit jinej topic dík 👌 👍
TheDarkness píše:
25 zář 2020 23:41
svata pravda
[16:57:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] Prostě.. alespoň se hrajou kladiva
[16:57:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] nj
[16:57:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] realně si myslím že tak silný není..
[16:57:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] doted to nikdo nevzal do ruky
[16:58:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] Stává se mi že beru 2hp na hit a semtam dám větší mrdu
[16:58:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] jako ono to je celkem silne ale zase oproti pohrome je secko kus hovna
[16:58:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] bych nerfnul bud oboje nebo to nechal tak jak je :D

[16:58:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] y
[16:58:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] zase ber v potaz ze kladivo ma -10% speed
[16:58:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] což je prostě dost
[16:58:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] takže už i takováhle nevýhoda..
[16:58:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] to jo no

Re: Dřevěný kladiva (:

#89
CzechMinerCZ píše:
01 říj 2020 17:47
MarekD píše:
25 zář 2020 23:30
Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil 🙂
PS: Pro minera a další, nepište tady nic o SP 2 a berserku, na to si můžete založit jinej topic dík 👌 👍
TheDarkness píše:
25 zář 2020 23:41
svata pravda
[16:57:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] Prostě.. alespoň se hrajou kladiva
[16:57:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] nj
[16:57:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] realně si myslím že tak silný není..
[16:57:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] doted to nikdo nevzal do ruky
[16:58:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] Stává se mi že beru 2hp na hit a semtam dám větší mrdu
[16:58:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] jako ono to je celkem silne ale zase oproti pohrome je secko kus hovna
[16:58:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] bych nerfnul bud oboje nebo to nechal tak jak je :D

[16:58:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] y
[16:58:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] zase ber v potaz ze kladivo ma -10% speed
[16:58:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] což je prostě dost
[16:58:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] takže už i takováhle nevýhoda..
[16:58:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] to jo no
Včera si TUREK vycraftil svoje, teď jsem měl čest to kladivo vyzkoušet, neprohrál jsem ani 1 1v1 a to nebylo proti hráčům co mají pt iv zbroj a vždy mi zbylo nad polovinu hp, pak tomator který to kladivo měl tak potřetí ve fightu zničil minera tak moc, že mu ubral asi jen 5 srdcí, takže nějaká ta kladivová taktika nebude asi tak těžká, jsem proti slabému nerfu, chce to větší nerf.

Re: Dřevěný kladiva (:

#90
Fufen píše:
01 říj 2020 18:15
CzechMinerCZ píše:
01 říj 2020 17:47
MarekD píše:
25 zář 2020 23:30
Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil 🙂
PS: Pro minera a další, nepište tady nic o SP 2 a berserku, na to si můžete založit jinej topic dík 👌 👍
TheDarkness píše:
25 zář 2020 23:41
svata pravda
[16:57:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] Prostě.. alespoň se hrajou kladiva
[16:57:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] nj
[16:57:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] realně si myslím že tak silný není..
[16:57:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] doted to nikdo nevzal do ruky
[16:58:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] Stává se mi že beru 2hp na hit a semtam dám větší mrdu
[16:58:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] jako ono to je celkem silne ale zase oproti pohrome je secko kus hovna
[16:58:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] bych nerfnul bud oboje nebo to nechal tak jak je :D

[16:58:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] y
[16:58:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] zase ber v potaz ze kladivo ma -10% speed
[16:58:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] což je prostě dost
[16:58:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]TheDarkness [G]] takže už i takováhle nevýhoda..
[16:58:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]TheDarkness [G] -> ja] to jo no
Včera si TUREK vycraftil svoje, teď jsem měl čest to kladivo vyzkoušet, neprohrál jsem ani 1 1v1 a to nebylo proti hráčům co mají pt iv zbroj a vždy mi zbylo nad polovinu hp, pak tomator který to kladivo měl tak potřetí ve fightu zničil minera tak moc, že mu ubral asi jen 5 srdcí, takže nějaká ta kladivová taktika nebude asi tak těžká, jsem proti slabému nerfu, chce to větší nerf.
To není nerf, jen oprava :D
cron