Dřevěný kladiva (:

#1
Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil 🙂
PS: Pro minera a další, nepište tady nic o SP 2 a berserku, na to si můžete založit jinej topic dík 👌 👍

Re: Dřevěný kladiva (:

#3
PRO

Má to špatně nastavený base dmg, to by chtělo konečně opravit, protože je nelogické aby dřevěná zbran měla base dmg jak diamantová.

Re: Dřevěný kladiva (:

#6
Jak přesně mám chápat "stal nehorázně op"? Jakože to kladivo samo? Začalo posilovat a teď dělá machry? Předtím jakože silný nebylo nebo?

Jistě. Kladivo na serveru měl předemnou Josef a eskaron. Neviděl jsem od vás jedinou stížnost. Ta přišla až ve chvíli kdy jsme vás začal zabíjet já. Poté kladivo vytvořil gonk. Jistí hráči mi z vašeho discordu poslali screeny, někdo i logy ze hry. Zjistil jsem z toho že vlastně není problém v kladivu samotném, ale jeho vlastníkovi. Podle vašich zpráv je kladivo v mých rukách Op a Broken, mezitím co gonk je slabej a kladivo k ničemu, nebo se snad pletu?

Klasická hra Darkgods, kde se snaží zbavit protivníků.
- Nerf Antiknocků poté co jsem je vycraftil a hráči si na mě stěžovali, řekněme brečeli že jsou Broken. Přestože je měl předtím nestrix, to byly ještě vpohode že?
- Buff spasitelka noci. Chtěl jsem buffnout velice slabou sekeru Spasitelka noci. Vaše frakce se však snažila můj "navrh" potopit, že prý je příliš silná. Několik měsíců, týdnů na to jste prodávali 2 spasitelky za pohromu a chimersky drahokam. Proč? Vždyť Spasitelka je přece strašně silná sekera.
- Nyní Nerf kladiva které předemnou několik měsíců vlastnili jiní 2 hráči, kdy si z DG nikdo neměl potřebu stěžovat. Ve chvíli kdy kladivo vycraftim já, to už je problém. Kladivo má absolutně vpohodě dmg. Klidně pro srovnání - Hráči neměli sebemenší problém zabít mě zbraněmi typu Ničitelka noci, Silná pohroma II, Krvavá bestie, Zimnice.


Zde bych se dále rád vyjádřil k zbrani Silná pohroma II.
Podle mé teorie nastala chyba ve výpočtu dmg z berskerka kvůli sharpness VI. Sekeru v DG hojně využíváte. Když Wings povídal o nerfu mého kladiva které jsem měl v tu dobu možná 10 dní, zeptal jsem se ho jestli také nahlásil pohromu II která je na serveru už nějakou tu dobu. Samozřejmě byla odpověď taková, že se k tomu ještě nedostal. Přesto měl čas na nahlašování kladiva které jsem vycraftil já.

Kladivo je na serveru dostatečně dlouho na to, aby ho vycraftil kdokoliv z vás. Logy mi jistě dokážou vaše slova typu: kladiva jsou broken, my je nehrajeme. Také kladiva prodáváte pryč za směšné ceny. Z toho vyplývá že je berete jako příliš slabou zbraň, než abyste ji používali. No ono v tom i možná něco bude :)

Kladiva mají taky jiná comba. Aby bylo kladivo dostatečně dobré potřebuje hráč několik zásadních itemu (nebudu vypisovat z důvodu taktiky). Hrát kladiva je také o dost těžší. Když jsem si porovnával base dmg Ničitelky a Vampironičitele, byl podobný ( u Ničitelky větší). Nesmíte však zapomínat na to že má sekera navíc krity, kladivo má ovšem -slow v ruce, což je značná nevýhoda, a jako buff zpomalení jenž lze zrušit protijedem.

Moje rada pro vás. Přestaňte se motat do věcí cizích. Naučte se proti nám lepším hrát jinak, než touto velice smutnou cestou - přes epese. Zkuste si na mě příště vzít třeba knock meč, kdo ví.. možná to kladiva counteruje.

Re: Dřevěný kladiva (:

#8
Miner ty pises jak keby sme nemali nikto z frakcie +4 akb
Btw k tomu, ze sme nehovorili ze je vampironicitel op - pisal som to uz odkedy som natocil toto video https://youtu.be/vt6OEcTHAC8 kde je pekne vidiet ze eskaron mi niekedy nedá ani hit so sekerou ale s kladivom mi nemá problem zobrat pod bonusové srdiecka :D to ze eskaron nechodil s tym kladivom na wb, pevnosti atp.. je druhá vec

Re: Dřevěný kladiva (:

#9
borko369 píše:
26 zář 2020 00:16
Miner ty pises jak keby sme nemali nikto z frakcie +4 akb
Btw k tomu, ze sme nehovorili ze je vampironicitel op - pisal som to uz odkedy som natocil toto video https://youtu.be/vt6OEcTHAC8 kde je pekne vidiet ze eskaron mi niekedy nedá ani hit so sekerou ale s kladivom mi nemá problem zobrat pod bonusové srdiecka :D to ze eskaron nechodil s tym kladivom na wb, pevnosti atp.. je druhá vec
Děkuji za ukázku autoclicku.

Ono je celkem logické (pro ty méně bystré https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Logika) že se do tebe trefí vícekrát, a proto ti více ubere, když jsi ve stunu (tedy stojíš na místě)

Ano jistě. Z vaší strany bylo výhodné nerfnout Antiknocky. Byl jsem téměř neporazitelnej díky Akb a combum. Takhle jste sice oslabili sebe, ale také se zbavili největší konkurence.

Mimochodem, když jsi už tehdy tvrdil jak je toto kladivo OP, proč návrh nerfu přichází až tehdy, kdy ho vycraftim já?

Re: Dřevěný kladiva (:

#10
CzechMinerCZ píše:
26 zář 2020 00:25
Ono je celkem logické (pro ty méně bystré https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Logika) že se do tebe trefí vícekrát, a proto ti více ubere, když jsi ve stunu (tedy stojíš na místě)

Ano jistě. Z vaší strany bylo výhodné nerfnout Antiknocky. Byl jsem téměř neporazitelnej díky Akb a combum. Takhle jste sice oslabili sebe, ale také se zbavili největší konkurence.

Mimochodem, když jsi už tehdy tvrdil jak je toto kladivo OP, proč návrh nerfu přichází až tehdy, kdy ho vycraftim já?
Bohuzel je to tak.. Ty jsi neporazitelnej, nejsilnější hráč na serveru... Je mi líto.. Nemáš konkurenci XDD teba nejde brať vážne sorry, ale píšeš tu jak keby si nebol v PvP na úrovni eskarona
cron