Broken Postrach vampírů

#1
Zdravím. Jelikož už je to delší dobu přidám si sem tento příspěvek já.. Požádal bych o opravení dmge sekery Postrach vampírů. Sekera je nehorázně broken a jsou chvíle kdy dá bez dmg křídel více poškození jak samotná ničitelka s +4 dmgema.. Stížnosti padali i dnes při CW kde nepochopitelně dám hráči Throw1x skoro 8 HP dolů jen se strenght 2.. Na serveru postrach stojí 15K a sežene si ho kdekoliv kdykoliv a proto jsou v nevýhodě hráči co mají super gear a dostávají na zadek s broken sekerou.. Předem děkuji ❤️

Re: Broken Postrach vampírů

#7
TheDarkLord173 píše:
27 zář 2020 07:53
Napalm píše:
26 zář 2020 22:12
Takové Shawue ten mi s postrachem bere tak 4-5hp hitem. Ničitelkou mu beru tak 2-3hp a nemá prot5. Navrhuji nerf postrachu a slabší buff ničitelky.
Proč bys buffoval sekeru která se dá získat za týden aktivního hraní?
Protože to bere málo? Ničitelka II bere vampům méně jak SP II a to je to top tier dřevák. Beru tím s +2 dmg 2-3hp hit.

Re: Broken Postrach vampírů

#8
Napalm píše:
27 zář 2020 10:27
TheDarkLord173 píše:
27 zář 2020 07:53
Napalm píše:
26 zář 2020 22:12
Takové Shawue ten mi s postrachem bere tak 4-5hp hitem. Ničitelkou mu beru tak 2-3hp a nemá prot5. Navrhuji nerf postrachu a slabší buff ničitelky.
Proč bys buffoval sekeru která se dá získat za týden aktivního hraní?
Protože to bere málo? Ničitelka II bere vampům méně jak SP II a to je to top tier dřevák. Beru tím s +2 dmg 2-3hp hit.
:D mas +2 dmg tak co chces
cron