Souhlasím s návrhem.

Ano
Celkem hlasů: 8 (25%)
Ne
Celkem hlasů: 24 (75%)
Celkem hlasů: 32

Re: Zrušení/omezení /sethome ve světě world?

#11
CzechMinerCZ píše:
17 říj 2020 20:40
TheDarkLord173 píše:
17 říj 2020 20:39
CzechMinerCZ píše:
17 říj 2020 20:37


Za mě hloupost, všechno. Řekl bych, že jsou tu důležitější věci na práci.. a akorát zakážeme home (v hlavním světě) kterej na epesu funguje x let?

A klasicky tu nechybí /shop nebo VIP/sponzor,.. To je pak radost hrát, když už nejde bez VIP nic.
Zneužívá se to strašně moc, mám home u ethana, jsem tam 3x rychlej jak kdybych šel jako ostatní hráči přes loďku. (například když rotuju z fragu)
Jeden člověk z AT si tam během fragu stoupne, koho uvidí jít přes home, tomu ho smaže (dál už tam nastavit nejde). V jinejch homech problém nevidím (pokud je néjakej, kterej takhle moc urychluje cestu - piš)
Ještě by se mohl zrušit Home u ama potom ty porty jsou celkem k ničemu protože celkem dost lidí tam má Home :D

Re: Zrušení/omezení /sethome ve světě world?

#15
CzechMinerCZ píše:
17 říj 2020 20:40
TheDarkLord173 píše:
17 říj 2020 20:39
CzechMinerCZ píše:
17 říj 2020 20:37


Za mě hloupost, všechno. Řekl bych, že jsou tu důležitější věci na práci.. a akorát zakážeme home (v hlavním světě) kterej na epesu funguje x let?

A klasicky tu nechybí /shop nebo VIP/sponzor,.. To je pak radost hrát, když už nejde bez VIP nic.
Zneužívá se to strašně moc, mám home u ethana, jsem tam 3x rychlej jak kdybych šel jako ostatní hráči přes loďku. (například když rotuju z fragu)
Jeden člověk z AT si tam během fragu stoupne, koho uvidí jít přes home, tomu ho smaže (dál už tam nastavit nejde). V jinejch homech problém nevidím (pokud je néjakej, kterej takhle moc urychluje cestu - piš)
Ještě bych zrušil Home u Amarante. Porty skoro nikdo nevyužívá protože celkem dost lidí tam má Home.

Re: Zrušení/omezení /sethome ve světě world?

#17
TheDarkLord173 píše:
17 říj 2020 21:26
CzechMinerCZ píše:
17 říj 2020 21:21
borko369 píše:
17 říj 2020 20:58
Bol by som pre, keby su porty k dungom lepsie pristupnejsie nez to kupovat z /shop
A taky zrušit ty červený nicky z portu :)
To by se musely ty porty úplně předělat, jelikož ten port nejde provést bez toho, aby hráč dostal OP, tudíž by se musel předělat plugin.
Pak tedy předělat :)
cron