Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#1
Z důvodu toho, že minulý tvůrce stejného topicu po nějaké debatě změnil svůj názor a teď to chce uzavřít, zde vytvářím nové vlákno, které se doufám neuzavře bez nějakého výsledku.

1) Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil.

2) Další zbraň, která mi přijde neskutečně silná je SP II, která dokáže hráče vypnout na 2 - 4 hity a ani 34hp ti nepomůže. Takže bych byl rád, aby se ten dmg nějak zredukoval.

Děkuji všem za nestranné názory. :lol:

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#2
Kladivo bere mě bez dmg křídel tak za 3hp což je +- jako já beru s ničitelkou a +2dmg. Zmenšil bych to tak o ten půl dmg.

SP II je blbost co tě prostě maže hlavně s +4dmg křídlama a /v b či trojkovým potkám.

Pro lehký nerf kladiva a nerf SP II co má brát vampům max jak ničitelka.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#3
Pavlitko píše:
21 říj 2020 22:56
Z důvodu toho, že minulý tvůrce stejného topicu po nějaké debatě změnil svůj názor a teď to chce uzavřít, zde vytvářím nové vlákno, které se doufám neuzavře bez nějakého výsledku.

1) Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil.

2) Další zbraň, která mi přijde neskutečně silná je SP II, která dokáže hráče vypnout na 2 - 4 hity a ani 34hp ti nepomůže. Takže bych byl rád, aby se ten dmg nějak zredukoval.

Děkuji všem za nestranné názory. :lol:
Jistě. Nehorázně OP. Bys musel hrát, abys o tom něco málo věděl. :)
S pohromou souhlasím.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#4
CzechMinerCZ píše:
21 říj 2020 23:01
Pavlitko píše:
21 říj 2020 22:56
Z důvodu toho, že minulý tvůrce stejného topicu po nějaké debatě změnil svůj názor a teď to chce uzavřít, zde vytvářím nové vlákno, které se doufám neuzavře bez nějakého výsledku.

1) Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil.

2) Další zbraň, která mi přijde neskutečně silná je SP II, která dokáže hráče vypnout na 2 - 4 hity a ani 34hp ti nepomůže. Takže bych byl rád, aby se ten dmg nějak zredukoval.

Děkuji všem za nestranné názory. :lol:
Jistě. Nehorázně OP. Bys musel hrát, abys o tom něco málo věděl. :)
S pohromou souhlasím.
Vycházím z názoru hráčů z minulého topicu.

borko369 píše:
25 zář 2020 23:33
Jsem PRO.. Myslím si, že tohle kladivo má fakt přehnaný DMG když se podívame na to jak op je i ta passivka
tomator píše:
25 zář 2020 23:40
PRO

Má to špatně nastavený base dmg, to by chtělo konečně opravit, protože je nelogické aby dřevěná zbran měla base dmg jak diamantová.
Fufen píše:
26 zář 2020 02:24
Kladivo je na serveru dlouho dobu, ale mě playstyle kladiv nebaví, jinak by to byla jasná volba, když to je lepší jak nidgard kladivo (asi i na 2). Po tom, co sis to vycraftil si to hned vycraftil gonk, proč asi, myslel si, že to je op a místo čekání na dřevěnou kosu, kterou měl potvrzenou od epese, jelikož to je jeho main zbraň, radši vycraftil tohle, protože to je prostě OP.
Jistě bych mohl pokračovat.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#5
Hlavní pointa tohohle příspěvků je, že se mi nelíbí přístup jedné strany, která prvně podá návrh, jak je zbraň neskutečně OP a že potřebuje nerfnout. Ale poté, jakmile ji získá též, tak už je vše v pohodě...

Fakt nevěřím tomu, že názor zrovna na tuhle věc se dokáže z ničeho nic změnit. :lol:

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#6
Je to neskutečná lež a ty jelikož na epesu nehrajes a nemůžeš vědět aktuální stav, (pouze z forka) bys neměl mít právo zasahovat do těchto věcí... Děkuji
Btw. VAMPIRONICITEL JE BALANCED

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#7
MarekD píše:
21 říj 2020 23:12
Je to neskutečná lež a ty jelikož na epesu nehrajes a nemůžeš vědět aktuální stav, (pouze z forka) bys neměl mít právo zasahovat do těchto věcí... Děkuji
Btw. VAMPIRONICITEL JE BALANCED
Anoo... přesně tak!
MarekD píše:
25 zář 2020 23:30
Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil 🙂
Neskutečně si protiřečíš, oba víme, že kladivo by potřebovalo nerf a také oba víme, že se Vám změnil názor pouze z jednoho důvodu, a to že jste kladiva vycraftili též.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#8
MarekD píše:
21 říj 2020 23:12
Je to neskutečná lež a ty jelikož na epesu nehrajes a nemůžeš vědět aktuální stav, (pouze z forka) bys neměl mít právo zasahovat do těchto věcí... Děkuji
Ještě se vyjádřím k téhle věci - před měsícem jsem na Epesu ještě hrál a kladivo mi přišlo OP i ze strany minera. Pochybuji, že se za tu dobu něco změnilo.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#9
MarekD píše:
21 říj 2020 23:12
Je to neskutečná lež a ty jelikož na epesu nehrajes a nemůžeš vědět aktuální stav, (pouze z forka) bys neměl mít právo zasahovat do těchto věcí... Děkuji
Btw. VAMPIRONICITEL JE BALANCED
Však se tu vyjadřuje spousta lidí, kteří nehrají :)
cron