Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#11
Pavlitko píše:
MarekD píše:
21 říj 2020 23:12
Je to neskutečná lež a ty jelikož na epesu nehrajes a nemůžeš vědět aktuální stav, (pouze z forka) bys neměl mít právo zasahovat do těchto věcí... Děkuji
Btw. VAMPIRONICITEL JE BALANCED
Anoo... přesně tak!
MarekD píše:
25 zář 2020 23:30
Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil 🙂
Neskutečně si protiřečíš, oba víme, že kladivo by potřebovalo nerf a také oba víme, že se Vám změnil názor pouze z jednoho důvodu, a to že jste kladiva vycraftili též.
Neeee ty lžeš !!!
Měsíc je dlouhá doba a prostě hodně věcí jsem zažil a prošel jsem si nelehkým obdobím kdy jsem tomuto kladivu musel čelit den co den a prostě moje ruka ta moc bolela a stůl už si toho taky zažil mnoho... ale časem jsem konečně pochopil, proč miner a spol píšou že kladiva jsou v pohodě a že to není třeba upravovat (nazyvejme to "očistou") a otevřela mi anokra oči konecne jsem pochopil slabiny a silné stránky tohoto kladiva a myslím si že by mělo zůstat takové jaké je... Myslím si, že ty, kdyby si hrál na epesu, taky by si pochopil že toto kladivo je v pohodě :)

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#13
Pavlitko píše:
21 říj 2020 23:15
MarekD píše:
21 říj 2020 23:12
Je to neskutečná lež a ty jelikož na epesu nehrajes a nemůžeš vědět aktuální stav, (pouze z forka) bys neměl mít právo zasahovat do těchto věcí... Děkuji
Btw. VAMPIRONICITEL JE BALANCED
Anoo... přesně tak!
MarekD píše:
25 zář 2020 23:30
Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil 🙂
Neskutečně si protiřečíš, oba víme, že kladivo by potřebovalo nerf a také oba víme, že se Vám změnil názor pouze z jednoho důvodu, a to že jste kladiva vycraftili též.
Kladivo je vporadku. V enemy ho má tomator a nikdy, opakuji nikdy mi nevadilo proti němu hrát.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#14
MarekD píše:
21 říj 2020 23:23
Pavlitko píše:
MarekD píše:
21 říj 2020 23:12
Je to neskutečná lež a ty jelikož na epesu nehrajes a nemůžeš vědět aktuální stav, (pouze z forka) bys neměl mít právo zasahovat do těchto věcí... Děkuji
Btw. VAMPIRONICITEL JE BALANCED
Anoo... přesně tak!
MarekD píše:
25 zář 2020 23:30
Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil 🙂
Neskutečně si protiřečíš, oba víme, že kladivo by potřebovalo nerf a také oba víme, že se Vám změnil názor pouze z jednoho důvodu, a to že jste kladiva vycraftili též.
Neeee ty lžeš !!!
Měsíc je dlouhá doba a prostě hodně věcí jsem zažil a prošel jsem si nelehkým obdobím kdy jsem tomuto kladivu musel čelit den co den a prostě moje ruka ta moc bolela a stůl už si toho taky zažil mnoho... ale časem jsem konečně pochopil, proč miner a spol píšou že kladiva jsou v pohodě a že to není třeba upravovat (nazyvejme to "očistou") a otevřela mi anokra oči konecne jsem pochopil slabiny a silné stránky tohoto kladiva a myslím si že by mělo zůstat takové jaké je... Myslím si, že ty, kdyby si hrál na epesu, taky by si pochopil že toto kladivo je v pohodě :)
To snad nemyslíš vážně?

Předtím tu nadávate, jak je kladivo OP a že je silnější jak chimerská bouře, že proti tomu nejde hrát a je to nemožné uhealovat. Teď poté, co ho vycraftíte, tak je vše v pořádku? Pořád si stojím za názorem, že potřebuje nerf.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#15
Stůj si za čím chceš a ano, myslím to smrtelně vážně...
Kladivo je BaLaNcEd
Klidně nechám za sebe argumentovat tady soudruha minera, který má na toto kladivo stejný názor jako já, ovšem děkuji, i tvůj názor beru

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#16
CzechMinerCZ píše:
21 říj 2020 23:25
Pavlitko píše:
21 říj 2020 23:15
MarekD píše:
21 říj 2020 23:12
Je to neskutečná lež a ty jelikož na epesu nehrajes a nemůžeš vědět aktuální stav, (pouze z forka) bys neměl mít právo zasahovat do těchto věcí... Děkuji
Btw. VAMPIRONICITEL JE BALANCED
Anoo... přesně tak!
MarekD píše:
25 zář 2020 23:30
Jak asi každý ví, vampironičitel se v poslední době stal nehorazně OP a prakticky proti tomu nejde hrát, proto bych byl rád kdyby se dmg tohoto kladiva snížil 🙂
Neskutečně si protiřečíš, oba víme, že kladivo by potřebovalo nerf a také oba víme, že se Vám změnil názor pouze z jednoho důvodu, a to že jste kladiva vycraftili též.
Kladivo je vporadku. V enemy ho má tomator a nikdy, opakuji nikdy mi nevadilo proti němu hrát.
Ano, tobě to nevadilo nikdy, nutno podotknout ani u minulého navrhnu, také k tobě nemluvím, pokud sis nevšiml.

Tahle zpráva byla mířená na stranu, která změnila názor poté, co kladivo vycraftila.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#17
Pavlitko píše:
21 říj 2020 23:15
Neskutečně si protiřečíš, oba víme, že kladivo by potřebovalo nerf a také oba víme, že se Vám změnil názor pouze z jednoho důvodu, a to že jste kladiva vycraftili též.
Chlape, nemyslel som si že si tak blbý, že nedokážeš vydedukovať to, že sa Marek snaží ironicky napodobiť Minera. Prosím, pochop to lebo vykrvácam cez oči. Děkuji.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#19
Pavlitko píše:
21 říj 2020 22:56
2) Další zbraň, která mi přijde neskutečně silná je SP II, která dokáže hráče vypnout na 2 - 4 hity a ani 34hp ti nepomůže. Takže bych byl rád, aby se ten dmg nějak zredukoval.
Pohroma II je op, ale tá zbraň nemá byť silná jak postrach, ten drahokam nezískaš za 3 mesiace hrania. Jedine čo by som tam nerfol tak DMG z vanilla critov + berserk a vanilla kritov + epmmo krity.

Re: Dřevěný kladivo a Silná pohroma II

#20
MarekD píše:
21 říj 2020 23:30
Stůj si za čím chceš a ano, myslím to smrtelně vážně...
Kladivo je BaLaNcEd
Klidně nechám za sebe argumentovat tady soudruha minera, který má na toto kladivo stejný názor jako já, ovšem děkuji, i tvůj názor beru
Až mi dáš adekvátní argument na to, co jsem tu psal - konkrétně "Proč jste změnili názor poté, co Vaše strana vycraftila kladivo", tak tvůj názor budu brát v potaz. Momentálně to beru tak, že si ve frakci chcete nechat zbraň, která má přehnaný dmg a špatně nastavený base dmg.
tomator píše:
25 zář 2020 23:40
Má to špatně nastavený base dmg, to by chtělo konečně opravit, protože je nelogické aby dřevěná zbran měla base dmg jak diamantová.
cron