Re: pár užitečných návrhů

#11
josef04 píše:
27 říj 2020 20:49
zdravím, mám tady pár návrhů které dávají smysl a myslím si že většina by mohla být pro
1. přidat drop prachu hannuse harpyjí a ubrat harpyjím hp (myslím si že na 800 by mohlo být ok), harpyje skoro nikdo nefarmí a to i když mají denní/týdenní quest a proto si myslím že by bylo dobrý kdyby se aspon o něco stali příjemnější
PRO - trochu bych je upravil a ten drop prachů bych taky přidal.
josef04 píše:
27 říj 2020 20:49
2. už tady mám další návrh na vylepšení jacka, po rozhovoru s pár hráčmi (vlastní f, ally i enemy) jsem došel k názoru že by bylo super snížit potřebný počet úlomků na jacka z 5 na 4 protože farmit jacka trvá opravdu dlouho oproti zbytku solo WB
Já nad tím přemýšlel už pár týdnů zpátky, trochu ubrat by asi nevadilo, ale osobně bych přidal Jacka do pokladů (z pirátských map) třeba 5-8 kusů.. Ty mapy jsou totálně k ničemu a tímhle by se alespoň trochu odlišily od ostatních pokladů.
josef04 píše:
27 říj 2020 20:49
3. zde jsem se taky bavil s pár hráčemi ze všech hlavních frakcí a bylo by super kdyby i posel II a pěst II měly sharp V stejně jako má hierka II
taky bych byl rád kdyby se zde psalo jen o těchto 3 návrzích (max nějaké úpravy) a nepsali se sem i jiné návrhy (pište si to někam jinam)
PROTI - osobně mám jak pěst na II i posla na II, ale nemyslím si že by bylo fér sahat do takto zavedených věcí.. Spíše by mi pak přišlo fér udělat další dungeon/místo kde bude padat sh IV sekera a sh V meč a kladivo. Vím o dost lidech co ten meč prodali a koupili si něco jiného a kdyby to byla sh V, třeba by to neudělali..
cron