Pár návrhov

#1
Ahoj mám tu tri návrhy a možno sa to bude páčiť aj ostatným.
1.Boost lesklých mincí z vampov a stromov. Bolo by fajn ak by sa to boostlo lebo farmit to je strašne náročné a minca padne 1/20 a v obchodoch tiež už moc tie lesklé mince niesu, a prilepšili by si na tom podľa mňa aj obchodníci, a mohlo by sa to boostnut (%).
2.Drop hláv z mobov v Dungeonoch. Tento návrh spočíva v tom že by v dungeonoch bola šanca (niekoľko %) na drop hlavy napr. orka,žraloka,nekra, atď...
3.Drop hláv z wbčok. Je to staronový návrh, a bolo by fajn ak by sa už urobil keďže padá hlava z GORA tak prečo by nemohla aj z iných wbčok? :)

Re: Pár návrhov

#2
Tatarskaomacka píše:
28 říj 2020 11:08
Ahoj mám tu tri návrhy a možno sa to bude páčiť aj ostatným.
1.Boost lesklých mincí z vampov a stromov. Bolo by fajn ak by sa to boostlo lebo farmit to je strašne náročné a minca padne 1/20 a v obchodoch tiež už moc tie lesklé mince niesu, a prilepšili by si na tom podľa mňa aj obchodníci, a mohlo by sa to boostnut (%).
2.Drop hláv z mobov v Dungeonoch. Tento návrh spočíva v tom že by v dungeonoch bola šanca (niekoľko %) na drop hlavy napr. orka,žraloka,nekra, atď...
3.Drop hláv z wbčok. Je to staronový návrh, a bolo by fajn ak by sa už urobil keďže padá hlava z GORA tak prečo by nemohla aj z iných wbčok? :)
Pro

Re: Pár návrhov

#3
1.) Ne, určitě nezvyšovat droprate potom, co si tam x lidí nafarmilo klidně i 1/2 dřeváku...
2.) Ne, hlavy z mobů nejsou žádné ocenění, protože toho moba dokáže zabít opravdu každý...
3.) Ano, už jsem tento návrh podával v minulosti.
Naposledy upravil(a) TheDarkLord173 dne 28 říj 2020 16:39, celkem upraveno 1 x.

Re: Pár návrhov

#4
TheDarkLord173 píše:
28 říj 2020 14:30
1.) Ne, určitě nezvyšovat droprate potom, co si tam x lidí nafarmilo klidně i 1/2 dřeváku...
2.) Ne, lavy z mobů nejsou žádné ocenění, protože toho moba dokáže zabít opravdu každý...
3.) Ano, už jsem tento návrh podával v minulosti.

Re: Pár návrhov

#5
TheDarkLord173 píše:
28 říj 2020 14:30
1.) Ne, určitě nezvyšovat droprate potom, co si tam x lidí nafarmilo klidně i 1/2 dřeváku...
2.) Ne, hlavy z mobů nejsou žádné ocenění, protože toho moba dokáže zabít opravdu každý...
3.) Ano, už jsem tento návrh podával v minulosti.

Re: Pár návrhov

#6
TheDarkLord173 píše:
28 říj 2020 14:30
1.) Ne, určitě nezvyšovat droprate potom, co si tam x lidí nafarmilo klidně i 1/2 dřeváku...
2.) Ne, hlavy z mobů nejsou žádné ocenění, protože toho moba dokáže zabít opravdu každý...
3.) Ano, už jsem tento návrh podával v minulosti.

Re: Pár návrhov

#9
Matykralik píše:
28 říj 2020 23:45
1) Rozhodně pro. Ti kteří nejsou 24/7 na serveru si v tuto chvíli nemohou získat dřevák
2) Byla by to dobrá dekorace ale jen jako stackable jinak jsem proti
3) Pro
Stromy jsou 1x za 6h, takže tam fakt nemusíš být 24/7.
1. PROTI
2. PROTI
3. PRO, klidně bych nějaký ten model udělal.. :D
cron