Návrh pre mining & mining SoloWB

#1
Zdravím, len tak ma napadlo popritom jak som začal znova ťažiť, tak mi docela chýbajú niektoré veci z e2. Na e2 ste mali šancu získavať špecialné ore alebo ingoty ak ste splnili questy v cechu, ktoré šli potom predávať v admin shopu, mám pocit že to boli Krvavé diamanty ( šanca dropu z dia ore ), obrovské smaragdy ( šanca dropu z emerald ore ), na niečo som možno zabudol lebo si to moc nepamätám. Potom bola ešte šanca na vyvolanie prízraka Olafa, z ktorého padala taká kniha, niečo ako zapomenutá moudrost teraz z archeologických ložísk. Tie špeciálne ore by sa mali podľa mňa vrátiť, lebo výkupy celkom chýbaju. K tomu Olafovi, ten by mohol byť práve to SoloWBčko. Fungovalo by to tak ,že by ste mali šancu na získanie prachu z hocijakých ore ( uhlie, iron, diamanty, redstone, lapis, emerald.. ). Čím vzácnejšie orečko, tým väčšia šanca na drop prachu. Dropy z toho SoloWB by mohli byť práve tie veci z miningu a to by bola pandorina skrinka, malachit, krystaly apod. + menšia šanca na démonický prach, drahokam zeme. Drahokam zeme z toho dôvodu, že predsa len je to mining, tak by drahokam padať mohol, a prečo zeme ? Zem padá momentálne len zo zlovlka a shamana, čo sú 2 soloWB, zatiaľ čo ostatné drahokamy padajú minimálne 3x ( napr. nicota, ragnar a pani ledu dropujú vzduch ) ak nerátame Ilusiona, z ktorého tiež môže zem padnúť, ale taktiež môžu padnúť ostatné drahokamy. Naviac, ťaženie není až tak náročná vec a môže s tým začať úplne každý. Démonický prach ma napadol z toho dôvodu, lebo padá aj z pandorinej skrinky, tak by mohla byť aj šanca z toho SoloWB. Keď sa aj tak pozerám, lvl100 mining má stále len 10 ľudí na serveri, čo je dosť málo. Už aj to rybárčenie má dosť ľudí na 100+ lvl, keďže je momentálne omnoho výhodnejšie rybárčiť, než ťažiť. To je asi tak všetko k návrhu, ak máte nejaký nápad k tomu či sa vám niečo nepáči tak to tu napíšte a poupravuje sa to. Asi veľa z vás nebude súhlasiť s tým drahokamom zeme, ale predsa len, ak by ste museli pár hodin ťažiť pre to SoloWB a bola by tam cca šanca na zem ako zo zlovlka tak by som v tom problém moc nevidel ( naviac ako som zmieňoval, SoloWB na zem sú momentálne len 2 ) . Ak by tam nebola tá zem, aspoň ten démoňák. A keďže má rybárčenie vlastné SoloWB, prečo by nemohol mať mining svoje.

- GonkManSVK
Naposledy upravil(a) GonkManSVK dne 07 lis 2020 12:49, celkem upraveno 1 x.

Re: Návrh pre mining & mining SoloWB

#8
CzechMinerCZ píše:
07 lis 2020 13:04
Prášky z těžení bych přidal od levelu 30 spolu s archeologií.
Solo boss by mohl být fajn, souhlasím s démoňákem, drahokamem země.. pak mining klasika jako krystaly atd.
U těch krvavych diamantu jsem spíš zatím proti.
+by se mohli přidat 1-2 questy na dané soloWB stejně jak to má Zoroth

Re: Návrh pre mining & mining SoloWB

#9
CzechMinerCZ píše:
07 lis 2020 13:04
Prášky z těžení bych přidal od levelu 30 spolu s archeologií.
Solo boss by mohl být fajn, souhlasím s démoňákem, drahokamem země.. pak mining klasika jako krystaly atd.
U těch krvavych diamantu jsem spíš zatím proti.
Možná ještě by ze solowb mohly padat velmistrovský věci jak na E2 jen trochu poupravené.
cron