Krvava bestie

zvysit % z 10% na 15-20%
Celkem hlasů: 1 (20%)
namiesto 1hp by davala 2hp
Celkem hlasů: 4 (80%)
Celkem hlasů: 5

Re: Rebalance krvavej bestii

#11
Struage_ píše:
13 lis 2020 20:58
TheDarkLord173 píše:
13 lis 2020 17:08
Struage_ píše:
13 lis 2020 16:24
alebo este aby sa dala bestia vylepsit z vampiri vysavani I na II pomocou vzduchem
Dropneš si item a instantně píšeš na forum návrh, aby se ti ten item buffnul, s takovou nebudeš nikdy nejlepším hráčem, zkus se zeptat ostatních, jak se to dělá...
ty sa nevyjadruj pises vymlete slova, kto tu pise instantne, ked mas komplexy tak si to vybi do tvojej šišky
Nj, když ani neumíš pořádně prosadit svůj návrh a chováš se pod ním jako opice, tak PROTI.
Souhlasím s Minerem.

Re: Rebalance krvavej bestii

#12
Matykralik píše:
14 lis 2020 10:59
Struage_ píše:
13 lis 2020 20:58
TheDarkLord173 píše:
13 lis 2020 17:08


Dropneš si item a instantně píšeš na forum návrh, aby se ti ten item buffnul, s takovou nebudeš nikdy nejlepším hráčem, zkus se zeptat ostatních, jak se to dělá...
ty sa nevyjadruj pises vymlete slova, kto tu pise instantne, ked mas komplexy tak si to vybi do tvojej šišky
Myslím si že ignorovat darktrolla je lepší než se s ním hádat. Někdo je hold normální a někdo je hold Darklord.
Můžu se zeptat, jaký přínos mají tyhle vaše příspěvky pro tohle vlákno?

Re: Rebalance krvavej bestii

#13
Matykralik píše:
14 lis 2020 10:59
Myslím si že ignorovat darktrolla je lepší než se s ním hádat. Někdo je hold normální a někdo je hold Darklord.
A někdo zase holt neumí česky. Inu, každej jsme nějakej ¯\_(ツ)_/¯

Re: Rebalance krvavej bestii

#14
Bestie se mi zdá v pořádku + s tím jak na tom ted kosy jsou je super. Určitě bych souhlasil s tím aby do budoucna přišla kosa co bude nejlíp čistě na pvp s brutálním lifestealem ale bestie je prostě kombinace pvp a pve kosy. Souhlasím s mingem aby to ten lifesteal psalo v chatu. Jinak jestli chceš pokaždé co něco získáš psát o rework/buff toho tak se moc daleko nedostaneš. Já sám bych byl třeba rád za buff popravčího II o fire 1 nebo buff ledomlatu ale to zas zvýhodní převážně jen mě.

Re: Rebalance krvavej bestii

#15
Napalm píše:
14 lis 2020 22:07
Bestie se mi zdá v pořádku + s tím jak na tom ted kosy jsou je super. Určitě bych souhlasil s tím aby do budoucna přišla kosa co bude nejlíp čistě na pvp s brutálním lifestealem ale bestie je prostě kombinace pvp a pve kosy. Souhlasím s mingem aby to ten lifesteal psalo v chatu. Jinak jestli chceš pokaždé co něco získáš psát o rework/buff toho tak se moc daleko nedostaneš. Já sám bych byl třeba rád za buff popravčího II o fire 1 nebo buff ledomlatu ale to zas zvýhodní převážně jen mě.
ja som tu kosu skusal uz aj minule do pvp a nic poriadne nedavala, nepisem vzdy ked nieco ziskam aby sa to bufflo, proste mi pride ze ta kosa do pvp nehealuje a to pol srdiecko co da je dost malo ked o neho prides hned ked s niekym bojujes

Re: Rebalance krvavej bestii

#16
Napalm píše:
14 lis 2020 22:07
Bestie se mi zdá v pořádku + s tím jak na tom ted kosy jsou je super. Určitě bych souhlasil s tím aby do budoucna přišla kosa co bude nejlíp čistě na pvp s brutálním lifestealem ale bestie je prostě kombinace pvp a pve kosy. Souhlasím s mingem aby to ten lifesteal psalo v chatu. Jinak jestli chceš pokaždé co něco získáš psát o rework/buff toho tak se moc daleko nedostaneš. Já sám bych byl třeba rád za buff popravčího II o fire 1 nebo buff ledomlatu ale to zas zvýhodní převážně jen mě.
Pravda pravdoucí, ámen...

Re: Rebalance krvavej bestii

#17
Po pár přečtených příspěvcích jsem se musel jít projít, protože někteří tu píšou takové s prominutím "hovna", že se to fakt nedá číst. Někteří by neměli mít právo psát.

Re: Rebalance krvavej bestii

#18
NesTriX píše:
15 lis 2020 12:35
Po pár přečtených příspěvcích jsem se musel jít projít, protože někteří tu píšou takové s prominutím "hovna", že se to fakt nedá číst. Někteří by neměli mít právo psát.
Každý má právo na názor. To je něco jako kdybych řekl: Nemáš právo na názor, protože tvůj názor není důležitý. Jen já mám a vždy budu mít pravdu.
Nejdřív si uvědom co píšeš.

Re: Rebalance krvavej bestii

#19
Matykralik píše:
15 lis 2020 19:20
NesTriX píše:
15 lis 2020 12:35
Po pár přečtených příspěvcích jsem se musel jít projít, protože někteří tu píšou takové s prominutím "hovna", že se to fakt nedá číst. Někteří by neměli mít právo psát.
Každý má právo na názor. To je něco jako kdybych řekl: Nemáš právo na názor, protože tvůj názor není důležitý. Jen já mám a vždy budu mít pravdu.
Nejdřív si uvědom co píšeš.
Něco jinýho je názor, něco jinýho je psaní ofenzivních sraček.

Re: Rebalance krvavej bestii

#20
Matykralik píše:
15 lis 2020 19:20
NesTriX píše:
15 lis 2020 12:35
Po pár přečtených příspěvcích jsem se musel jít projít, protože někteří tu píšou takové s prominutím "hovna", že se to fakt nedá číst. Někteří by neměli mít právo psát.
Každý má právo na názor. To je něco jako kdybych řekl: Nemáš právo na názor, protože tvůj názor není důležitý. Jen já mám a vždy budu mít pravdu.
Nejdřív si uvědom co píšeš.
Ale ty to právo nemáš.