Krvava bestie

zvysit % z 10% na 15-20%
Celkem hlasů: 1 (20%)
namiesto 1hp by davala 2hp
Celkem hlasů: 4 (80%)
Celkem hlasů: 5

Re: Rebalance krvavej bestii

#21
Matykralik píše:
15 lis 2020 19:20
NesTriX píše:
15 lis 2020 12:35
Po pár přečtených příspěvcích jsem se musel jít projít, protože někteří tu píšou takové s prominutím "hovna", že se to fakt nedá číst. Někteří by neměli mít právo psát.
Každý má právo na názor. To je něco jako kdybych řekl: Nemáš právo na názor, protože tvůj názor není důležitý. Jen já mám a vždy budu mít pravdu.
Nejdřív si uvědom co píšeš.
Tobě by se ten přístup měl vzít, jelikož zde nevyjadřuješ názor k tomuhle vláknu, ale spíše poukazuješ na to, že mám všeobecný přehled na serveru a proto máš problém s tím, že ty v něčem nejspíše nemáš a následně nesmyslně útočíš na všechny, kteří ti k tomu cokoliv napíšou. Jestli máš semnou problém, tak si to pojď vyřešit do callu na dc a nezatěžuj tím fórum, jsem ochoten přijmout i nějakou konstruktivní kritiku k mému chování, ale jestli máš v plánu pokračovat v citování mojich příspěvků a následném psaním pod každý z nich že jsem dementní a že bych neměl mít právo žít a vyjadřovat svůj názor, tak ti možná někdo z AT na fóru udělí ban...

Re: Rebalance krvavej bestii

#22
Struage_ píše:
15 lis 2020 00:26
Napalm píše:
14 lis 2020 22:07
Bestie se mi zdá v pořádku + s tím jak na tom ted kosy jsou je super. Určitě bych souhlasil s tím aby do budoucna přišla kosa co bude nejlíp čistě na pvp s brutálním lifestealem ale bestie je prostě kombinace pvp a pve kosy. Souhlasím s mingem aby to ten lifesteal psalo v chatu. Jinak jestli chceš pokaždé co něco získáš psát o rework/buff toho tak se moc daleko nedostaneš. Já sám bych byl třeba rád za buff popravčího II o fire 1 nebo buff ledomlatu ale to zas zvýhodní převážně jen mě.
ja som tu kosu skusal uz aj minule do pvp a nic poriadne nedavala, nepisem vzdy ked nieco ziskam aby sa to bufflo, proste mi pride ze ta kosa do pvp nehealuje a to pol srdiecko co da je dost malo ked o neho prides hned ked s niekym bojujes
Bestii nějaký ten den v ruce mám na farmení i na fighty u WB. Jakmile dáš buff z kosy.. Passivka a do toho se ti vyhealuje třeba jedno celé srdce.. Rázem se může celý obrat ve fightu 1v1 změnit..
Farmení například na elementálech v pekle? Nejlepší věc co existuje je a bude bestie díky více enemy máš nekonečný heal a obrovské profity díky tomu.. Kosa je nejlepší na serveru a ještě určena i do pve.. Nezaslouží si sebemenší buff naopak ať zůstane taková jaká je nadále. Takže proti 😁

Re: Rebalance krvavej bestii

#23
TheDarkLord173 píše:
15 lis 2020 21:21
Matykralik píše:
15 lis 2020 19:20
NesTriX píše:
15 lis 2020 12:35
Po pár přečtených příspěvcích jsem se musel jít projít, protože někteří tu píšou takové s prominutím "hovna", že se to fakt nedá číst. Někteří by neměli mít právo psát.
Každý má právo na názor. To je něco jako kdybych řekl: Nemáš právo na názor, protože tvůj názor není důležitý. Jen já mám a vždy budu mít pravdu.
Nejdřív si uvědom co píšeš.
Tobě by se ten přístup měl vzít, jelikož zde nevyjadřuješ názor k tomuhle vláknu, ale spíše poukazuješ na to, že mám všeobecný přehled na serveru a proto máš problém s tím, že ty v něčem nejspíše nemáš a následně nesmyslně útočíš na všechny, kteří ti k tomu cokoliv napíšou. Jestli máš semnou problém, tak si to pojď vyřešit do callu na dc a nezatěžuj tím fórum, jsem ochoten přijmout i nějakou konstruktivní kritiku k mému chování, ale jestli máš v plánu pokračovat v citování mojich příspěvků a následném psaním pod každý z nich že jsem dementní a že bych neměl mít právo žít a vyjadřovat svůj názor, tak ti možná někdo z AT na fóru udělí ban...
Baví se snad někdo s tebou? Ne.... zase farmíš příspěvky but ok. Kde jsem napsal že jsi dementní? Sice to je pravda ale mám pocit že jsem to nikde napsal. To že nemáš právo žít jsem NIKDY nenapsal tak nevím co si tu cucáš z prstu jako obvykle. Jestli já budu mít na forku ban tak myslím že ty ho tu budeš mít dříve..

Re: Rebalance krvavej bestii

#24
Matykralik píše:
16 lis 2020 13:46
TheDarkLord173 píše:
15 lis 2020 21:21
Matykralik píše:
15 lis 2020 19:20


Každý má právo na názor. To je něco jako kdybych řekl: Nemáš právo na názor, protože tvůj názor není důležitý. Jen já mám a vždy budu mít pravdu.
Nejdřív si uvědom co píšeš.
Tobě by se ten přístup měl vzít, jelikož zde nevyjadřuješ názor k tomuhle vláknu, ale spíše poukazuješ na to, že mám všeobecný přehled na serveru a proto máš problém s tím, že ty v něčem nejspíše nemáš a následně nesmyslně útočíš na všechny, kteří ti k tomu cokoliv napíšou. Jestli máš semnou problém, tak si to pojď vyřešit do callu na dc a nezatěžuj tím fórum, jsem ochoten přijmout i nějakou konstruktivní kritiku k mému chování, ale jestli máš v plánu pokračovat v citování mojich příspěvků a následném psaním pod každý z nich že jsem dementní a že bych neměl mít právo žít a vyjadřovat svůj názor, tak ti možná někdo z AT na fóru udělí ban...
Baví se snad někdo s tebou? Ne.... zase farmíš příspěvky but ok. Kde jsem napsal že jsi dementní? Sice to je pravda ale mám pocit že jsem to nikde napsal. To že nemáš právo žít jsem NIKDY nenapsal tak nevím co si tu cucáš z prstu jako obvykle. Jestli já budu mít na forku ban tak myslím že ty ho tu budeš mít dříve..
A zase tady zbytečně útočíš na někoho, můžu vědět proč? Pojď si to vyříkat na DC a nezatěžuj tím tohle vlákno...

Re: Rebalance krvavej bestii

#25
Pro Darklorda a matykralika - oba dva se přestaňte chovat jak děti, přestaňte se tu zesměšňovat a nejlépe se už vůbec tady nevyjadřujte, zbytečně spamujete topic a AT se v tom pak špatně hledá.. Díky
cron