Chcete zmenu modelu?

Áno
Celkem hlasů: 22 (67%)
Nie
Celkem hlasů: 11 (33%)
Celkem hlasů: 33

Petice - Nefritova smrt

#1
Zdravím, chcel by som týmto príspevkom podať "petíciu" na zmenu modelu nefritovej smrti. Model ktorý sa používa momentálne na serveri nie je ten originálny ale upravený, pýtal som sa aj na názor ostatných hráčoch a tiež by súhlasili s tým, aby sa modely vymenili. Taktiež ta originálna verzia nefritky ladí k bratrovi, momentálny model sa tomu ani trošku nepodobá. Môžete hlasovať na tomto príspevku.

Áno - aby sa súčasny model na serveri vymenil za originálny

Nie - nechať to tak ako to je

Tu je screen obidvoch sekier, tá na ľavej strane je originál, na pravo upravená ( súčasná ) verzia

Obrázek

Re: Petice - Nefritova smrt

#9
Těžko říci, mně nepřijde změna vzhledu jako priorita..

Hromadě lidí se tu nelíbí nebo naopak líbí mnoho předmětů, proto je tu takový sortiment zbraní/zbrojí/helem.. takže si každý vybere svoje.. Sice je tenhle případ jiný tím, že ta "původní" nefritka už je vlastně vytvořená, takže by se jen změnil skin, ale i tak by to přidalo za mě zbytečnou práci..

PS: Mně osobně se více líbí ta současná..

Re: Petice - Nefritova smrt

#10
Col píše:
13 pro 2020 12:30
Těžko říci, mně nepřijde změna vzhledu jako priorita..

Hromadě lidí se tu nelíbí nebo naopak líbí mnoho předmětů, proto je tu takový sortiment zbraní/zbrojí/helem.. takže si každý vybere svoje.. Sice je tenhle případ jiný tím, že ta "původní" nefritka už je vlastně vytvořená, takže by se jen změnil skin, ale i tak by to přidalo za mě zbytečnou práci..

PS: Mně osobně se více líbí ta současná..
Pokud to vytvoří někdo z hráčů, epes jen zamění texturu a model. Navíc, za mě se s tímhle modelem špatně bojuje :D
cron