Re: Koně u stromů

#11
Thoudead píše:
TheDarkLord173 píše: Stačí mít normální vztahy s hráči, co to dělají a následně jim napsat, ať slezou, většinou slezou. :) Ale asi jsem spíše k tomu, aby se poblíž stromů zakázalo /promena a /horse (/hs).
I když jsme minerovi psali, ať to neblokuje drakem, tak to blokoval.
Pro.
CzechMinerCZ píše:Proti
:roll:

Re: Koně u stromů

#12
Thoudead píše:
07 led 2021 18:11
TheDarkLord173 píše: Stačí mít normální vztahy s hráči, co to dělají a následně jim napsat, ať slezou, většinou slezou. :) Ale asi jsem spíše k tomu, aby se poblíž stromů zakázalo /promena a /horse (/hs).
I když jsme minerovi psali, ať to neblokuje drakem, tak to blokoval.
Pro.
Strom šel pořád vpohodě hitovat z mého úhlu, výhoda vládce ;)

Re: Koně u stromů

#13
CzechMinerCZ píše:
07 led 2021 18:42
Thoudead píše:
07 led 2021 18:11
TheDarkLord173 píše: Stačí mít normální vztahy s hráči, co to dělají a následně jim napsat, ať slezou, většinou slezou. :) Ale asi jsem spíše k tomu, aby se poblíž stromů zakázalo /promena a /horse (/hs).
I když jsme minerovi psali, ať to neblokuje drakem, tak to blokoval.
Pro.
Strom šel pořád vpohodě hitovat z mého úhlu, výhoda vládce ;)
Tak to je ovšem paradička chlape, díky za příspěvěk.

Re: Koně u stromů

#15
TheDarkLord173 píše:
07 led 2021 20:08
tomator píše:
07 led 2021 18:12
zapnu proměnu na golema a ten strom nejde hitnout už vůbec :Facepalm:
Jo k čemu ti to je když to chceš zabít, s proměnou nemůžeš hitovat
budu to blokovat, dokud ostatní neodejdou :)
[/quote]

proč by někdo odcházel xd
to tam pudes řekneš si achjo stoji tam golem du pryč?

Re: Koně u stromů

#16
CzechMinerCZ píše:
07 led 2021 18:42
Thoudead píše:
07 led 2021 18:11
TheDarkLord173 píše: Stačí mít normální vztahy s hráči, co to dělají a následně jim napsat, ať slezou, většinou slezou. :) Ale asi jsem spíše k tomu, aby se poblíž stromů zakázalo /promena a /horse (/hs).
I když jsme minerovi psali, ať to neblokuje drakem, tak to blokoval.
Pro.
Strom šel pořád vpohodě hitovat z mého úhlu, výhoda vládce ;)
Normálně bych ti řekl nějaký ironický příspěvek zdůrazňující fakt že na tebe sedí tvůj profilový obrázek šaška, ale že si to ty, a tvoje jediné dvě jiné výhody vládce jsou nastavení budíku každou hodinu na obětování a každodenní vtipná vystoupení u démona, tak bych ti to i uznal, že to je skutečně "jen" výhoda, a ne sviňárna když to děláš... Ale i tak by se ten drak měl zakázat protože "výhoda" je i kůň ;)

Re: Koně u stromů

#17
MarekD píše:
TheDarkLord173 píše:
07 led 2021 17:59
tomator píše:
07 led 2021 17:43




Souhlas


Nemyslím si že i se vztahem by někdo slezl. NIkdy jsem to neviděl - /hs bych zakázal ale /promena mi nepřide jako nějaká výhoda
zapnu proměnu na golema a ten strom nejde hitnout už vůbec :Facepalm:
Pokud nejsi kreten, tak to nezapnes :facepalm:


Jinak se vším pro
TheDarkLord173 píše:
07 led 2021 16:29
Stačí mít normální vztahy s hráči, co to dělají a následně jim napsat, ať slezou, většinou slezou. :) Ale asi jsem spíše k tomu, aby se poblíž stromů zakázalo /promena a /horse (/hs).

Přesně tak. Stačí být trochu normální jedinec a nedělat furt hovadiny. My pak musíme lítat, opravovat a blokovat všude každou HOVADINU.
Jen tak pro zajímavost, občanský zákoník mj:
Předpokládá, že každý svéprávný člověk„rozum průměrného člověka i schopnost užívat jej s běžnou péčí a opatrností.“ Podle zákona má tedy každý právo očekávat, že se ostatní budou chovat poctivě a jako normální lidé.

Bohužel tady na Epesu jsme to právo asi nedostali, protože co tu každý den vídám, je opravdu nenormální. Dvojtě ftipný je, že se tu vyjadřujou lidi, kteří třeba golemem blokujou vampíra u amarante....

Velkej problém je, že se server pod náporem hráčů seká. Důvod? Jasně, náročný mm skilly, ale taky skripty. Tedy naše mechaniky, který taky z velký části blokujou různý věci, kterých nesvéprávní jedinci zneužívají. Každá další taková ochrana tomu ....... <----- Doplňte sami

Re: Koně u stromů

#18
Eskaron píše:
08 led 2021 02:19
CzechMinerCZ píše:
07 led 2021 18:42
Thoudead píše:
07 led 2021 18:11

I když jsme minerovi psali, ať to neblokuje drakem, tak to blokoval.
Pro.
Strom šel pořád vpohodě hitovat z mého úhlu, výhoda vládce ;)
Normálně bych ti řekl nějaký ironický příspěvek zdůrazňující fakt že na tebe sedí tvůj profilový obrázek šaška, ale že si to ty, a tvoje jediné dvě jiné výhody vládce jsou nastavení budíku každou hodinu na obětování a každodenní vtipná vystoupení u démona, tak bych ti to i uznal, že to je skutečně "jen" výhoda, a ne sviňárna když to děláš... Ale i tak by se ten drak měl zakázat protože "výhoda" je i kůň ;)
Co přesně ti k tomu mám říct? To jestli se obětovávám jako vládce, abych měl jistý vgv, ti může být u prdele stejně jako mně to, že jsi měl budíky na všechny stromy, na serveru byl od restartu do restartu a vstával ve 2 ráno.

Nevidím důvod "blokovat" strom drakem ve chvíli kdy tam vaše geniální frakce naleze na koních ve 4 lidech v čele s H e L p E r E m Fufenem nebo na koních blokujete vlkodlaka. Narozdíl do vás, kdy blokujete strom úplně, já s pár hráči ho můžeme hitovat v pořádku.
TheDarkLord173 píše:
tomator píše:
07 led 2021 18:12
zapnu proměnu na golema a ten strom nejde hitnout už vůbec :Facepalm:
Jo k čemu ti to je když to chceš zabít, s proměnou nemůžeš hitovat
budu to blokovat, dokud ostatní neodejdou :)
Tak tak.

Re: Koně u stromů

#19
CzechMinerCZ píše:
08 led 2021 10:39
Nevidím důvod "blokovat" strom drakem ve chvíli kdy tam vaše geniální frakce naleze na koních ve 4 lidech v čele s H e L p E r E m Fufenem nebo na koních blokujete vlkodlaka. Narozdíl do vás, kdy blokujete strom úplně, já s pár hráči ho můžeme hitovat v pořádku.
TheDarkLord173 píše:
Je super, že se dokážeš vysmívat členovi AT na fóru a poté zde napsat nepravdivou informaci, kterou si dokážu lehce ověřit. Nechal jsem si kvůli tomu poslat video přesně toho stromu, u kterého jsme potom psali, aby se tento návrh udělal, strom blokuješ ty drakem, z naší frakce marek koněm a poté tam je DJ_Crazycat ssoryk best_spuny, poté tam došel s koněm wing, pelleas a juraj (možná ještě někdo, ke konci videa tam už nejsou hráči moc vidět).
Nehodlám se s tebou dále dohadovat, protože všichni víme, kde by tenhle topic skončil, takže pokud tu chceš zase odsuzovat nějakou frakci, zjisti si příště prosím lepší informace a neházej tady špínu, protože si myslíš, že na to nikdo nepříjde, dále se nevyjadřuji, díky.

K návrhu: jednoznačne PRO - zrušit koně, draka a proměny.

Re: Koně u stromů

#20
EmberIsolte píše:
08 led 2021 14:44
CzechMinerCZ píše:
08 led 2021 10:39
Nevidím důvod "blokovat" strom drakem ve chvíli kdy tam vaše geniální frakce naleze na koních ve 4 lidech v čele s H e L p E r E m Fufenem nebo na koních blokujete vlkodlaka. Narozdíl do vás, kdy blokujete strom úplně, já s pár hráči ho můžeme hitovat v pořádku.
TheDarkLord173 píše:
Je super, že se dokážeš vysmívat členovi AT na fóru a poté zde napsat nepravdivou informaci, kterou si dokážu lehce ověřit. Nechal jsem si kvůli tomu poslat video přesně toho stromu, u kterého jsme potom psali, aby se tento návrh udělal, strom blokuješ ty drakem, z naší frakce marek koněm a poté tam je DJ_Crazycat ssoryk best_spuny, poté tam došel s koněm wing, pelleas a juraj (možná ještě někdo, ke konci videa tam už nejsou hráči moc vidět).
Nehodlám se s tebou dále dohadovat, protože všichni víme, kde by tenhle topic skončil, takže pokud tu chceš zase odsuzovat nějakou frakci, zjisti si příště prosím lepší informace a neházej tady špínu, protože si myslíš, že na to nikdo nepříjde, dále se nevyjadřuji, díky.

K návrhu: jednoznačne PRO - zrušit koně, draka a proměny.
Jáj, já jsem psal že jsem blokoval drakem ten stejnej strom, kde tys blokoval vlkodlaka a strom... to se fakt omlouvám : ) Ono se totiž nemohlo jednat o jinej strom/y.



Zajisté se vysmívám rádoby helperovi kterej vyzrazuje důležité informace o updatu své residenci : )
cron