Malachit armor - specialni effekt

#1
Napadlo me pridat malachit armoru special effekt ciste v tezebnim svete (miningu)..

Jednalo by se ku prikladu ciste jen o maly speed nebo nejakou nepatrnou formu zvyhodneni oproti ostatnim armorum, precejen malachit armor se nepouziva a bylo by to prijemne vylepseni zazitku a pridani vyuziti "toptier" mining gearu, ktery je aktualne krom kalhot (cheap hp armoru) absolutne k nicemu.

Napadlo me pridat treba speed jaky ma chimer amor nebo ciste jen sanci na drop vetsiho poctu malachitu/rezavych zbrani..

Re: Malachit armor - specialni effekt

#2
Více by se mi líbila nějaká přímo "mining" schopnost, než klasická výhoda do PvP. Ať už by šlo o více těch zbraní nebo malachitu jak si psal.

Nebo by to třeba mohlo přidávat perma speed II v mining světě (pokud by to šlo nastavit).

Re: Malachit armor - specialni effekt

#7
Ono vseobecne mining ted zaostava oproti rybareni, ktere ma dokonce i vlastni solowb.. kdyby se pripadne boostoval mohl by se pridat nejaky soloboss, ktery by dropoval tyto speed II zbroje.. samozrejme jak pise Dlord mohl by tento effekt byt spise pro malachit II, ale prijde mi ze ta zbroj je proste "sucha" a mela by spise byt zamerena na aspekt miningu nez pvp.

Re: Malachit armor - specialni effekt

#8
TheDarkness píše: Ono vseobecne mining ted zaostava oproti rybareni, ktere ma dokonce i vlastni solowb.. kdyby se pripadne boostoval mohl by se pridat nejaky soloboss, ktery by dropoval tyto speed II zbroje.. samozrejme jak pise Dlord mohl by tento effekt byt spise pro malachit II, ale prijde mi ze ta zbroj je proste "sucha" a mela by spise byt zamerena na aspekt miningu nez pvp.
Dovolím si tvrdit, že mining za rybařením nezaostává.. Soloboss okej, nějakej buff Malachit I a II zbroji, proč ne.

Re: Malachit armor - specialni effekt

#9
TheDarkness píše:
14 led 2021 14:43
Ono vseobecne mining ted zaostava oproti rybareni, ktere ma dokonce i vlastni solowb.. kdyby se pripadne boostoval mohl by se pridat nejaky soloboss, ktery by dropoval tyto speed II zbroje.. samozrejme jak pise Dlord mohl by tento effekt byt spise pro malachit II, ale prijde mi ze ta zbroj je proste "sucha" a mela by spise byt zamerena na aspekt miningu nez pvp.

Re: Malachit armor - specialni effekt

#10
Thoudead píše:
16 led 2021 11:38
TheDarkness píše:
14 led 2021 14:43
Ono vseobecne mining ted zaostava oproti rybareni, ktere ma dokonce i vlastni solowb.. kdyby se pripadne boostoval mohl by se pridat nejaky soloboss, ktery by dropoval tyto speed II zbroje.. samozrejme jak pise Dlord mohl by tento effekt byt spise pro malachit II, ale prijde mi ze ta zbroj je proste "sucha" a mela by spise byt zamerena na aspekt miningu nez pvp.
cron