Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#12
ChrisC07 píše:\nMas pravdu, aj ja som to pisal na koniec prispevku ze lepsie je bavit sa o tomto az po zapnuti E3
\n
\nO vip výhodách se nemůžeme bavit po spuštění serveru, koncepce vip bude hotová resp musí být hotová před spuštěním....\n
\nProtějšky no :? Chapu i tu 2. větu, proto jsem také psal v podstatě "Takže smyslu plná odpověd je trochu v tento čas težší si myslím."
\nUrčitě je dobré znát názor a návrhy ostatních co by si pod VIP výhodama představovali :)

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#13
DesTrixPlayer píše:
14 lis 2017 19:12
\n- Větší /ec
\n- NOVIP - back cooldown 10 minut, VIP 5 minut (Držet se 2 : 1)
\n- Barevné cedulky (>Může být pro vyšší VIP úrověň)
\n- Větší odměny z hlasování
\n- Denní RPG dotace
\n- VIP hráči budou mít povoleno si barvit zbraň (Pokud má člověk poukaz)
\n*- Do hry by byl dobrý nápad přidat nějaké lucky truhly a pro VIP odděleně. <VIP lepší věci k výhře>
\n- Povolení vstupu do určitých zón <Které nejsou nutné k expení na vyšší level, lepší se nedržet modelu pay2win>
\n- +0.5 k šanci dropnutí věcí, celkově (Možná blbost, ať ta šance je opravdu nízká)
\n- Nevím co bude na Epes 3.0 (<:I) ale jestli (ne není ale můžete přidat) plošný healing že v okruhu 6 bloků ohealuje všechny spoluhráče (Za cenu nižšího armouru / životů) [Tak pro VIP by byl okruh 8 bloků, příklad]
\n- Mít info u updatech (Třeba jen pro sponzory) o tři dny dříve
\n- Možnost použít svojí duši pro změnu času den/noc 3/5h cooldown [Suicidne hráče]
\n- O čtvrt srdíčka více hp
\n- Povolit pro VIP hráče nějaké předměty, tzn. hráč získá předmět ale nebude schopen používat pokud by nebyl VIP, jednalo by se spíš o nějaké věci typu přilba rytíře náramků, nikoliv armour, zbraně, luky.
\n- Mít možnost šance třeba 5% na vrácení elixíru který vyhodil
\n- Neplatit za chestshop
\n- Vajíčko na dva villiagery
\n- +0.3/0.03 více xp za něco
\n-
\n*/ Píši věci co mě tak napadli, neznamená to že to tam úplně a přesně chci, většinou to jsou jen příklady/*\n
\n\nJeště že to jsou jen příklady k navrhnutí, dle mého věčina z toho jsou blbosti.

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#15
1T0S_ píše:
14 lis 2017 18:11
\n- Barevné názvy zbraní, nicku
\n- Barevné cedulky a psaní do chatu
\n- Použitelné kity ( Třeba elixíry [ Použitelné elixíry ], RK, nějaké jabka... )
\n- /feed, /heal ( s cooldownem, podobné shity )
\n- Sleva v Admin shopu či v /shop\n
\n\nZdá se mi že sponzoři měli /feed ale /heal se mi zdá že neměli.

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#16
Bossyk píše:
14 lis 2017 20:24
\n
1T0S_ píše:
14 lis 2017 18:11
\n- Barevné názvy zbraní, nicku
\n- Barevné cedulky a psaní do chatu
\n- Použitelné kity ( Třeba elixíry [ Použitelné elixíry ], RK, nějaké jabka... )
\n- /feed, /heal ( s cooldownem, podobné shity )
\n- Sleva v Admin shopu či v /shop\n
\n\nZdá se mi že sponzoři měli /feed ale /heal se mi zdá že neměli.\n
\n\nTo je možné, ale hey, pokud nechceš mít P2W server, je potřeba něco obětovat...

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#19
- Větší odměny z hlasování
\nNa jednu stranu mi to přijde celkem dobré, na druhou zas ne.
\n- Denní RPG dotace
\nDotace na E3 by měli úplně zrušit.
\n- +0.5 k šanci dropnutí věcí, celkově (Možná blbost, ať ta šance je opravdu nízká)
\nMyslím že dropy budou tak akorát.
\n-Nevím co bude na Epes 3.0 (<:I) ale jestli (ne není ale můžete přidat) plošný healing že v okruhu 6 bloků ohealuje všechny spoluhráče (Za cenu nižšího armouru / životů) [Tak pro VIP by byl okruh 8 bloků, příklad]
\nTohle se spíš hodí pro RPG classy než vip.
\n- Mít info u updatech (Třeba jen pro sponzory) o tři dny dříve
\nAť všichni ví updaty najednou. Stejně by se hned rozneslo po serveru, jaký updaty bude a co v něm bude.
\n- Povolit pro VIP hráče nějaké předměty, tzn. hráč získá předmět ale nebude schopen používat pokud by nebyl VIP, jednalo by se spíš o nějaké věci typu přilba rytíře náramků, nikoliv armour, zbraně, luky.
\n- Mít možnost šance třeba 5% na vrácení elixíru který vyhodil
\n- Neplatit za chestshop
\nSlevit třeba na o 100$. Ať to není jen tak zadarmo.
\n- Vajíčko na dva villiagery
\nTohle souvisí s dotacemi, viz. nahoře odpověď.
\n
\n
\nMožná časem změním nějaký názory na věci, jsou to jen moje rychlé poznatky.

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#20
Tak, ide o to že nepadanie invu je podstatné aby tu hŕač zostal tak dlho kým si nepovie že si kúpia VIP. Akurát kedže nebude VIP na vždy tak by VIP malo mať iné väčšie výhody napr.
\nVýhody ktoré mal (až na to nepadanie invu lebo to by mali mať všetci),
\nRPG levely rýchlejšie expenie,
\nTaktiež sa mi celkom páči myšlienka denných questov ale to by možno bolo tažké spraviť,
\nniečo ako "Priazeň horníkov" čiže bonus z/pri ťažení (napr 100% automatické tavenie, šanca na väčší drop čiže vlastne +fortune atď.)
\nA ak bude ešte truhla začiatkov buď ju dať len do hrozne malého levelu/zmazať VIP drop alebo dať mu minimálnu šancu na VIP.
\n
\nTak to sú moje návrhy a tipujem že nikdo nebude súhlasiť ale za pokus nič nedám. :D