Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#33
1T0S_ píše:\nBarevné názvy zbraní
\nBarevné cedulky

\n1. - Barevné názvy zbraní nechci už z toho důvodu, že je to výborná a speciální odměna za event, která jako první místo bude hráče lákat na ten event vůbec dorazit, je to i fajn jako super sběratelský předmět. Nechceme to určitě přehánět, protože to dělá neskutečný bordel v chatu.
\n2. - U Cedulek jsem proti už kvůli tomu, aby se mohla udělat nějaká poznámka nebo napomenutí hráči do domu a všiml si toho. /mail read většinou ignorujou, nebo si to naschvál shromažďují...
\n
\n
Pavlitko píše:Resky zdarma
\nNějaká ta dotace

\n1. - Resky zdarma určitě ne, ale slevu bych dal - Tahá to peníze z ekonomiky.
\n2. - Dotace bych na server nepřidával už vůbec a jestli ano, tak výhradně pro sponzory a ještě k tomu něco, co se dá omezeně využít a za málo prodat, aby to nerujnovalo server.
\n
\n
Vector_SVK píše:PP Dotacie
\n
\n
\nmoznost pisat zvyraznenu reklamu na shop (podobne ako sdeleni alebo vladce - VIP broadcast s dlhym cooldownom)
\n
\nrozmyslam ze by bolo dobra moznost vytvorit nejaky warp do svojho shopu, samozrejme by to nebol klasicky warp (tie by mal vytvarat len AT) ale nejaka sikovnejsia alternativa /res tp
\n
\nepicka vyhoda by bola, ak by mohol hrac vytvorit 1 vlastny villager shop (treba vsak upravit / zohnat novy plugin aby sa veci z villagera vyberali a ukladali do nejakej truhly...), toto by mohla byt radsej vyhoda sponzora (alebo nejakeho vyssieho ranku)
\n
\n- hp+? :P neviem ci by to uz nebolo pay2win ale tak jedno srdiecko by to hadam nezruinovalo
\n
\n- potom este by sa dala nejaka vyhoda vymysliet na zaklade veci z novych verzii, neviem co z tych veci bude zakblokovane, ale elytra bude pravdepodobne upne zrusena - VIP hracom by sa mohla povolit v nejakej obmedzenej zone, potom bannery - daju sa dat aj na stity cizu su predurcene byt oblubene (samozrejme ak nebudu stity zablokovane :P ) mozno VIP povolit nejake specialne vzory atd...

\n1. - PP dotace bez komentáře, znehodnocovalo by to měnu samo o sobě.
\n2. - Upřímně, udelat reklamu na shop typu /sdeleni ani nápad. U vladce mi to příjde jako zbytečnost, ale když to má cooldown těch pár sekund je to ok. Nedokážu si představit jak by to asi vypadalo u 20 hráčů, kteří by to opakovali každou chvilku. Taky by hráči kvůli tomu přehlíželi ten chat a sdělení či event, to by vyvolávalo rozruch a nikdo by nic netušil.. Víme přece, jak jsou hráči všímaví.
\n3. - To ti fakt nestačí /res tp? Jestli bude fungovat forma /shops, akorát se to bude navzájem plést a nebude nikdo tušit, jestli má napsat /warp nebo /res tp. Warpy by měli sloužit výhradně pro něco, co nevytvořili hráči. Byl jsem na serverech a mátlo mě jestli použít /res tp či warp, ale to je spíš taková výmluva proč to nepřidat, ale i tak..
\n4. - Villager shopy by měli sloužit výhradně admin teamu a nikomu jinému. Už z principu co vidíme na E2.
\n5. - Bez tohoto se můžete obejít. Jako součást zbroje a odměna za CW to je dostačující.
\n
\n
DesTrix píše:\nPovolení vstupu do určitých zón <Které nejsou nutné k expení na vyšší level, lepší se nedržet modelu pay2win>
\n
\n+0.5 k šanci dropnutí věcí, celkově (Možná blbost, ať ta šance je opravdu nízká)
\n
\nMít info u updatech (Třeba jen pro sponzory) o tři dny dříve
\n
\nO čtvrt srdíčka více hp
\n
\n- Neplatit za chestshop

\n1. - Ani nápad. Když udělat vstup do spešl zony, tak formem questu, ne si to zaplatit, ať má každý hráč šanci se tam dostat bez ohledu na to, jestli je VIP nebo ne.
\n2. - Ať má každý stejnou šanci. To že dostanete o pár xp na víc je celkem jedno, ale drop šance ať zůstane jednotná.
\n3. - Když to info nedostávají až na vyjímky ani helpeři, tak tohle nedávat ani sponzorům. Fujthajbl
\n4. - HPčka navíc jsou super motivace získat HP zbroje, takže taky ne.
\n
\n
SnekCZ píše:SantaJunior
\nNějaký special dungeon kde by byly speciální věci
\n
\nSpeciální svět jelikož prý asian prý nebude tak něco podobného
\n

\nPTW, PTW, PTW. Lokace ani svět pro VIP ani nápad.
\n
\nDotace a PP cooldowny bych dal jen sponzorům, ať jim nějaká super výhoda zbyde.. Nechci vidět, jak si 100 hráčů každý den vybírá dotaci, dříve či později to ten daný item dost znehodnotí. /heal, /feed.. Samozřejmě taky sponzorům.
\nCo asi cooldown - zkrácení 1/3 - 1/4 vyhovující. O půlku zkrácení doby čekání je taky moc.
\nAsi bych trošku víc zauvažoval o omezení určitých znaků barev ve hře jako je nyní u &k. Červené barvy a další nějakou výraznou bych nechal čistě pro Admin team.

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#34
Zvážil bych podobný systém jako má WoW. Při VIP mít k dispozici možnost jít do jakékoliv "expanze" bez omezení, tím mám na mysli, že když nemáš VIP nemáš přístup třeba k poslední části questu, nebo nějaké lokace. S tím, že kdyby vyšla nová lokace, tak by se pro non-vip odemklo ta původní zamknutá lokace, ale zamčená by zůstala ta nejnovější.

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#35
thesoreon píše:
15 lis 2017 18:40
\nZvážil bych podobný systém jako má WoW. Při VIP mít k dispozici možnost jít do jakékoliv "expanze" bez omezení, tím mám na mysli, že když nemáš VIP nemáš přístup třeba k poslední části questu, nebo nějaké lokace. S tím, že kdyby vyšla nová lokace, tak by se pro non-vip odemklo ta původní zamknutá lokace, ale zamčená by zůstala ta nejnovější.\n
\n\nMě k tomuhle napadá že by VIP mohlo mít třeba /Spectra a byl by ve spectře (samozřejmě by tam byl cooldawn)

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#36
1. - Barevné názvy zbraní nechci už z toho důvodu, že je to výborná a speciální odměna za event, která jako první místo bude hráče lákat na ten event vůbec dorazit, je to i fajn jako super sběratelský předmět. Nechceme to určitě přehánět, protože to dělá neskutečný bordel v chatu.
\n2. - U Cedulek jsem proti už kvůli tomu, aby se mohla udělat nějaká poznámka nebo napomenutí hráči do domu a všiml si toho. /mail read většinou ignorujou, nebo si to naschvál shromažďují...
\n\nVybíráš si mezi hratelností a kosmetickým vzhledem, tak nevím, jestli má vůbec smysl o tom diskutovat :D

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#37
thesoreon píše:
15 lis 2017 18:40
\nZvážil bych podobný systém jako má WoW. Při VIP mít k dispozici možnost jít do jakékoliv "expanze" bez omezení, tím mám na mysli, že když nemáš VIP nemáš přístup třeba k poslední části questu, nebo nějaké lokace. S tím, že kdyby vyšla nová lokace, tak by se pro non-vip odemklo ta původní zamknutá lokace, ale zamčená by zůstala ta nejnovější.\n
\n\nSorry, ale toto mi prijde ako pay2play system. Nemyslim si ze zamykat posledne casti questov a vobec nieco zamykat je dobra vec. VIP ma byt prijemna vyhoda a nie nutnost.

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#39
Sorry, ale toto mi prijde ako pay2play system. Nemyslim si ze zamykat posledne casti questov a vobec nieco zamykat je dobra vec. VIP ma byt prijemna vyhoda a nie nutnost.\n
\n\nSorry brácho, ale nevidím na tomhle nic pay2win či nutností a pokud ti tohle vadí a nevadí ti, že na E2 vip hráčům nepadal inventář a že to nebylo nutností, tak žiješ na jiných drogách. :-)

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#40
thesoreon píše:
15 lis 2017 22:10
\n
Sorry, ale toto mi prijde ako pay2play system. Nemyslim si ze zamykat posledne casti questov a vobec nieco zamykat je dobra vec. VIP ma byt prijemna vyhoda a nie nutnost.\n
\n\nSorry brácho, ale nevidím na tomhle nic pay2win či nutností a pokud ti tohle vadí a nevadí ti, že na E2 vip hráčům nepadal inventář a že to nebylo nutností, tak žiješ na jiných drogách. :-)\n
\n\nHovorim ze pay2play ale nevadi...
\nVadi mi aktualny system vip, naozaj je to nutnostou a to by sa malo celkovo zmenit - nie len zmenit formu. Ale mozno to AT pouzije, je to predsa na nich. Ja som len povedal svoj nazor. :)