Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#41
thesoreon píše:\nZvážil bych podobný systém jako má WoW. Při VIP mít k dispozici možnost jít do jakékoliv "expanze" bez omezení, tím mám na mysli, že když nemáš VIP nemáš přístup třeba k poslední části questu, nebo nějaké lokace. S tím, že kdyby vyšla nová lokace, tak by se pro non-vip odemklo ta původní zamknutá lokace, ale zamčená by zůstala ta nejnovější.\n
\nToto se mě osobně nelíbí a myslím si také že něco takového zavedeno nebude. (ovšem moje domněnka)

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#43
thesoreon píše:\nZvážil bych podobný systém jako má WoW. Při VIP mít k dispozici možnost jít do jakékoliv "expanze" bez omezení, tím mám na mysli, že když nemáš VIP nemáš přístup třeba k poslední části questu, nebo nějaké lokace. S tím, že kdyby vyšla nová lokace, tak by se pro non-vip odemklo ta původní zamknutá lokace, ale zamčená by zůstala ta nejnovější.\n
\nJestliže uvedu příklad sebe, tak by mě to nehorázně štvalo až tak, že bych na to vykašlal. Sice nejsem člověk, co není schopný tu stovku obětovat, ale z US serverů kde se platí doláčema vím, že je to naprosto příšerný a odrazující. Nechci být v kůži těch, kteří tam nebudou moci, protože nebudou mít VIP.. Nějaké lokace pro VIP nebo Sponzory jsou blbost, absolutně s tím nesouhlasím. Když se ten server má představovat jako "co nejméně PTW", tak to je asi blbost, když si průměrný hráč užije jen nějakých 90% serveru..

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#44
Ještě mě napadlo, nemusela by to být pouze výhoda VIP ale když je o tom toto téma tak to necháme jen pro ně :D :D
\nKaždý hráč má PP účet, napadlo mě že by byla možnost (třeba tedy jen pro ty VIP) v /shop si vyměnit PP body za PP poukaz s tím že by tam bylo nějaké %-.
\nTím myslím že mám např. 150PP a měl bych možnost si za to koupit poukaz v hodnotě 115PP.
\nNevím jestli by to nějak nezhodnotilo tuto měnu a následně ekonomiku, tudíž připomínky psát v klidu :D

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#47
Bossyk píše:\n
minec123 píše:
17 lis 2017 15:14
\nJá nechápu proč to že by jsi mohl prodávat PP znehodnotilo ekonomiku\n
\n\nTy bys víc věcí nepochopil.\n
\nMá pravdu, jen má asi omezenou komunikaci/píše přes mobil/nechce se mu a nedokáže se vymáčknout.
\nEkonomiku by to dokázalo znehodnotit dost. Vem si Epes 2, ve kterém bylo asi 4 hráči nezávislí na sobě, s různýma technikama uměli duplikovat věci. Nemyslím tím lukase, který využíval díru v pluginu, já myslím díry ve hře. Proč to píšu? Pokud by nějaký hráč přišel k poukazu a věděl jak to bugovat (jeden přesný známý příklad bych napsal, ale nebudu) a duplikoval poukazy na 100PP ve velkým množství, je pochopitelné, že by hodnota těch věcí spadla hned. Další důvod proč to nepřidat je ten, že je o dost obtížnější monitorovat počet PP na serveru. Na epesu se to dá zjistit jednoduchým příkazem, ale jestli by to bylo na poukazech, dalo by se to těžko zjistit. Proto se snažíme PP poukazům ve vší snaze vyhnout a nechceme, aby se tato měna mohla posílat/přenášet z hráče na hráče.

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#49
DesTrixPlayer píše:\nMno hlavně pokud bude PP shop tak nedávat částky 49PP za jednu krvavou květinu, ano za jednu. Či takové ceny tam jsou, to je padlé na hlavu s prominutím :D
\nOptimální cena je 1-3 PP za kus :P\n
\nPočet krvavých květin se navýšil z přemrštěných odměn za CW, z gold truhel a i obrovské množství z Dia truhel. 49 za tu kytku bych nedal taky, ale když by o to byla krize a nikde to nedropovalo, tak by si to lidi sem tam třeba na války koupili. Nemluvím o protijedu, který dropoval v obrovskéééém množství z PP truhly a taky z ostatních truhel, který byl celkem dosti k užití a každý toho měl doma několik stacků.. Možná by ten PP shop bylo postupem času upravovat z hlediska ceny, nebo prostě omezit dodávku z odměnových truhel, ať to naroste a hráči si to kupují.

Re: VIP výhody - napiš svou VIP výhodu!

#50
kaemon_ píše:
17 lis 2017 17:06
\n
Bossyk píše:\n
minec123 píše:
17 lis 2017 15:14
\nJá nechápu proč to že by jsi mohl prodávat PP znehodnotilo ekonomiku\n
\n\nTy bys víc věcí nepochopil.\n
\nMá pravdu, jen má asi omezenou komunikaci/píše přes mobil/nechce se mu a nedokáže se vymáčknout.
\nEkonomiku by to dokázalo znehodnotit dost. Vem si Epes 2, ve kterém bylo asi 4 hráči nezávislí na sobě, s různýma technikama uměli duplikovat věci. Nemyslím tím lukase, který využíval díru v pluginu, já myslím díry ve hře. Proč to píšu? Pokud by nějaký hráč přišel k poukazu a věděl jak to bugovat (jeden přesný známý příklad bych napsal, ale nebudu) a duplikoval poukazy na 100PP ve velkým množství, je pochopitelné, že by hodnota těch věcí spadla hned. Další důvod proč to nepřidat je ten, že je o dost obtížnější monitorovat počet PP na serveru. Na epesu se to dá zjistit jednoduchým příkazem, ale jestli by to bylo na poukazech, dalo by se to těžko zjistit. Proto se snažíme PP poukazům ve vší snaze vyhnout a nechceme, aby se tato měna mohla posílat/přenášet z hráče na hráče.\n
\nDobře. Ale proč nemůžete povolit posílání pp pomocí příkazu?