Re: Zbrane z bažiny

#12
CzechMinerCZ píše:
24 led 2021 22:19
_GonkManSVK_ píše:
24 led 2021 21:57
CzechMinerCZ píše:
24 led 2021 20:12
Proti, není potřeba
Áno môžno ti to príde ako zbytočnosť, môžno viac ľuďom, ale dávať 30 démoňakoch na zbrane ktoré majú byť primárne na PvE keď ani ich effect v tom PvE nefunguje je fakt dosť blbé a to obzvlášť u kosy. Načo by niekto dával 30 démoňákoch za Sh V, smite VI keď môže spraviť za 25 démoňákoch Sh V, smite VI s life stealom? To že tá kosa má Bane of Arthropods IV nekompenzuje 5 démoňákoch. Effect je sice v PvP dobrý, ale to neznamená že není nutné aby fungoval v PvE. Napríklad u tej beštii funguje life steal jak v PvP, tak aj PvE, tak prečo by nemal effect nových zbraní fungovať taktiež v PvE? Aj keď to síce nebude boh je jaký bonus, stále sa to proste hodí pretože je to bonusový damage naviac ktorý by ocenil podľa mňa každý.
Kde jsi přišel na to, že jsou to zbraně primárně do PvE prosimtě? Jsou to víceméně univerzální zbraně (Smite VI, sharp V) s bonusem do PvP (poison). Lifesteal u bestie není v PvP bůhví jakej, radši si připlatím 5 demoňáků pro combo - weakness, wither, poison.
Usudzujem z toho, že posledné 2 updaty priniesli v podstate len PvP zbrane a tieto nové majú všetky smite a bane ( až na beštiu a zkázu ). Nemyslím si že priplatiť si 5 démoňákoch za poison ktorý má 5% šancu na aktiváciu LEN do PvP je viac worth ako dávať o 5 démoňákoch menej za lifesteal ktorý ťa v tom PvP sem tam healne, ale hlavne s ním budeš môcť farmiť s neskutočnou ľahkosťou a bez nutnosti niekedy dávať aj buff z meču na regen a tankovať množstvo mobov v rohu bez použitia akýchkoľvek potionoch... A to si ešte vezmi napríklad nové kladivo. To už keby chceš radšej PvE kladivo, kúpiš si očistec za 600K a nie dávať 30 démoňákoch za to isté s poisonom ktorý funguje iba v PvP, to kým by si ho s tým kladivom aktivoval by si do tej doby umrel... Keď už tie zbrane stoja tak veľa a majú rovnaké enchanty ako staré zbrane, nech za to stoja. Ja som to craftil s tým, že poison v PvE funguje a bude tá zbraň mať o niečo väčší damage v PvE, aby som mohol o trochu rýchlejšie farmiť, nie tie démoňáky vyhadzovať za menší PvP bonus, ktorý ani nie je taký dobrý keďže je tam len 5%, to už aj ten life steal je lepší momentálne.

Re: Zbrane z bažiny

#13
TheDarkLord173 píše:
24 led 2021 18:56
Těch 16hp je nic, ani si toho nevšimneš, zbytečnost...
Jsem téhož názoru...

Dále by to nejspíše hodně bugovalo a ne-li jednou by ti to "krvácení" vyžralo last a dělalo by to zbytečné problémy... viz. nefunkční last u quest moba apod.

Re: Zbrane z bažiny

#14
Pavlitko píše:
24 led 2021 22:39
TheDarkLord173 píše:
24 led 2021 18:56
Těch 16hp je nic, ani si toho nevšimneš, zbytečnost...
Jsem téhož názoru...

Dále by to nejspíše hodně bugovalo a ne-li jednou by ti to "krvácení" vyžralo last a dělalo by to zbytečné problémy... viz. nefunkční last u quest moba apod.
Nemyslím si že by to bol problém, keďže ti Quest zaráta kill aj keď umrie mob na wither z kosy alebo bleedu z meču, fire aspectu zo zbrane a tak ďalej.

Re: Zbrane z bažiny

#16
NesTriX píše:
24 led 2021 22:46
Jsem pro, zbraně jsou nové a absolutně se nevyplatí craftit, aspoň takto by nějací hráči měli důvod pro craft.
Zbraně jsou zcela unikátní a jedná se o něco uplně nového. Darklord kterej meč vycraftil ti řekne asi něco jiného. I za mě se zbraně vyplatí craftit.

Ještě dodatek pro gonka - pokud se nepletu, lifesteal na bestii funguje pouze pokud jsi vampír,.. tož taková malá nevýhoda bestie.

Re: Zbrane z bažiny

#17
CzechMinerCZ píše:
25 led 2021 07:35
NesTriX píše:
24 led 2021 22:46
Jsem pro, zbraně jsou nové a absolutně se nevyplatí craftit, aspoň takto by nějací hráči měli důvod pro craft.
Zbraně jsou zcela unikátní a jedná se o něco uplně nového. Darklord kterej meč vycraftil ti řekne asi něco jiného. I za mě se zbraně vyplatí craftit.

Ještě dodatek pro gonka - pokud se nepletu, lifesteal na bestii funguje pouze pokud jsi vampír,.. tož taková malá nevýhoda bestie.
Ledové zbraně byly také téměř úplně nové a jejich cena spadla na směšnou hodnotu, to že vyjde nějaká nová zbraň nemusí ihned znamenat, že je dobrá. :D

Re: Zbrane z bažiny

#18
NesTriX píše:
24 led 2021 22:46
Jsem pro, zbraně jsou nové a absolutně se nevyplatí craftit, aspoň takto by nějací hráči měli důvod pro craft.
Ano, zbraně se nevyplácí craftit, ale mají něco do sebe. V PVE nejsou nejlepší, ale přidávat zde efekt, který bude pomalu brát 16hp mobce, mi přijde jako ptákovina, co nebude mít žádný význam (ještě s tím, že se ti poison nepočítá do top dmge). Když už něco, tak tomu přidat třeba, že to dá mobce třeba 10 dmg hned s příchodem toho efektu.

Re: Zbrane z bažiny

#19
CzechMinerCZ píše:
25 led 2021 07:35
NesTriX píše:
24 led 2021 22:46
Jsem pro, zbraně jsou nové a absolutně se nevyplatí craftit, aspoň takto by nějací hráči měli důvod pro craft.
Zbraně jsou zcela unikátní a jedná se o něco uplně nového. Darklord kterej meč vycraftil ti řekne asi něco jiného. I za mě se zbraně vyplatí craftit.

Ještě dodatek pro gonka - pokud se nepletu, lifesteal na bestii funguje pouze pokud jsi vampír,.. tož taková malá nevýhoda bestie.
Tak funguje len ak si upír, ale upírom je na serveri každý a momentálne snáď ani neexistuje dôvod ním nebyť, jedine ak dôjde k reworku/rebalancu vlkodlaka alebo niečo takého.

Re: Zbrane z bažiny

#20
TheDarkLord173 píše:
25 led 2021 08:28
NesTriX píše:
24 led 2021 22:46
Jsem pro, zbraně jsou nové a absolutně se nevyplatí craftit, aspoň takto by nějací hráči měli důvod pro craft.
Ano, zbraně se nevyplácí craftit, ale mají něco do sebe. V PVE nejsou nejlepší, ale přidávat zde efekt, který bude pomalu brát 16hp mobce, mi přijde jako ptákovina, co nebude mít žádný význam (ještě s tím, že se ti poison nepočítá do top dmge). Když už něco, tak tomu přidat třeba, že to dá mobce třeba 10 dmg hned s příchodem toho efektu.
No to by aj šlo kľudne, však schválne som napísal aby keď má niekto lepší nápad k návrhu nech ho sem napíše, nemusí ten effect v PvE byť doslovne taký ako som to ja napísal, len mi to príde ako škoda že sa to v PvE zrušilo kvôli tej chybe.
cron