Boost Arigholské zbroje

#1
Zdravím,
Je to nějakou dobu, co vyšel update s Chimérou a myslím si, že by se měla buffnout Arigholská zbroj, která mi přijde úplně o ničem, protože přidává stejně HP jako krvavá, která se dá craftit. Trošku mě mrzí, že vyšel update, která je stejná jako zbroj, která už na serveru byla delší dobu a craftitelná a vesměs se Arighol už tolik nevyplatí chodit.

Můj návrh č.1:
Každé části přidat +% na speed a to:
Chest II 2% speedu
Kalhoty II 2% speedu
Boty II 1% speedu

Můj návrh č.2:
Přidat 1hp ke každé části, tudíž aby zbroj ve finále dávala:
Chest 5hp
Kalhoty 5hp
Boty 4hp

Re: Boost Arigholské zbroje

#4
NesTriX píše:
28 led 2021 18:29
Zdravím,
Je to nějakou dobu, co vyšel update s Chimérou a myslím si, že by se měla buffnout Arigholská zbroj, která mi přijde úplně o ničem, protože přidává stejně HP jako krvavá, která se dá craftit. Trošku mě mrzí, že vyšel update, která je stejná jako zbroj, která už na serveru byla delší dobu a craftitelná a vesměs se Arighol už tolik nevyplatí chodit.

Můj návrh č.1:
Každé části přidat +% na speed a to:
Chest II 2% speedu
Kalhoty II 2% speedu
Boty II 1% speed

Pro

Můj návrh č.2:
Přidat 1hp ke každé části, tudíž aby zbroj ve finále dávala:
Chest 5hp
Kalhoty 5hp
Boty 4hp
Proti

Re: Boost Arigholské zbroje

#9
NesTriX píše:
28 led 2021 18:29
Zdravím,
Je to nějakou dobu, co vyšel update s Chimérou a myslím si, že by se měla buffnout Arigholská zbroj, která mi přijde úplně o ničem, protože přidává stejně HP jako krvavá, která se dá craftit. Trošku mě mrzí, že vyšel update, která je stejná jako zbroj, která už na serveru byla delší dobu a craftitelná a vesměs se Arighol už tolik nevyplatí chodit.

Můj návrh č.1:
Každé části přidat +% na speed a to:
Chest II 2% speedu
Kalhoty II 2% speedu
Boty II 1% speedu

Můj návrh č.2:
Přidat 1hp ke každé části, tudíž aby zbroj ve finále dávala:
Chest 5hp
Kalhoty 5hp
Boty 4hp
Návrh 1 celkem ujde
K návrhu 2.... hp bych nepřidával,
cron