Ake PvP by si chcel na Epese III?

Zachovat stare PvP (1.8.) ziadny cooldown
Celkem hlasů: 28 (47%)
Nove PvP (1.9.+), cooldown
Celkem hlasů: 31 (53%)
Celkem hlasů: 59

Epes III - PvP

#1
Ahoj,
\nna Discorde a aj v hre sa objavuju rozne nazory na PvP na Epese III (pre neznalych v 1.9.+ je na zbraniach cooldown - cakacia doba). Niektori su zaryti odporcovia 1.9.+ PvP, ini (ako aj ja) sa tomu az tak nebrania.
\nViem ze Epes sa uz rozhodol, myslim si vsak ze o tom este treba diskutovat kedze je to jedna z najvacsich zmien. Viaceri uz poculi moj napad na upravu zbrani a to tak, ze by mali rozny attack speed - niektore mozu mat velky dmg a pomaly attack speed, ine mensi dmg a rychlejsi attack speed. Toto by mohlo obohatit RPG a celkovo server kedze by si hraci museli vybrat strategiu a nebolo by to len o 2-3 najlepsich zbraniach.
\n
\nSvoj nazor a napady napiste do tohoto topicu a taktiez poctivo zodpovedajte anketu.

Re: Epes III - PvP

#2
Osobne nove pvp moc rad nemam. Minimalne bych ho na nejakou dobu zkusil a kdyz to nebude to prave.. tak se muze prejit treba na stare. Nicmene to dava urcitou vyhodu hracum co nejsou takove pvp skilly. Dále se nebude vyplacet autoclick a dalsi blbosti.

Re: Epes III - PvP

#3
Áno, veľa ľudí nadáva na 1.9.+ PvP ale ide o to že do tedy to bolo o stálom búchaňí bez premíšlania, lachšie hackuntie atď. teraz pri boji musíte viužiť aj miniiiiiiiiiiii stratégiu a teraz to poviem a možno budem ľutovať.... MYSLENIE.

Re: Epes III - PvP

#5
Walrock_123 píše:
14 lis 2017 21:11
\nMyslím, ze když Epes bude chtít.. Může tam nastrcit plugin nebo nějaký omezeni na to aby tam byl combat z 1.7-8\n
\n\nO toto nejde, v podstate sa to da urobit aj vo vanille. Skor sa treba rozhodnut, zatial tu nie je nijaky jednotny nazor a bolo by dobre ak by bola aspon vacsina hracov spokojna...

Re: Epes III - PvP

#7
Já jsem rozhodně za to nové, to staré mi přijde o mnoho horší. Jak už zminované znemonění autokliků apod. nutná taktizace (ani mi nepřijde to zas tak moc o taktice, musíš jen počkat půl vteřiny než můžeš kliknout znovu). Já jsem si taky myslel jaká to je blbost ten PVP systém, asi jsem byl hodně ovlivněn těma so called "pvp mástrama" a jak je to hrozně na houby atp.

Re: Epes III - PvP

#8
Určite 1.9+ pvp... to suché nudné no skill pvp z nižších verzií ako je 1.9 tam podla mňa nikto nechce... ved ľudia sa tešia na zmenu a nie na to isté ibaže na novom servery :D

Re: Epes III - PvP

#9
Cituji Vectora ,,PvP bude jen o 2-3 zbraních.''
\n
\nTomu by šlo zabránit malými item dropy, tak jako to bylo na Epesu 1.0. Ale jelikož nová verze nabízí úplně nové možnosti, jde to udělat ještě lépe. Například armor by poskytoval zvýšení fire damage a zbraň by udělovala fire damage, tím pádem by byla možnost kombinovat různé zbraně s různými zbroji, každá zbroj může chránit proti jinému druhu poškození, každý boss může mít jinou odolnost a tak dále.

Re: Epes III - PvP

#10
A ohledně cooldown PVP... Osobně se mi to nelíbí, ale pokud to doopravdy zabrání hackům typu KA, multiclick atd, tak to je dobrý krok. Nové PVP ale vybízí k novým hackům. Například si nastavíte, že chcete automaticky kliknout přesně po 1.6 vteřině (například).