Ake PvP by si chcel na Epese III?

Zachovat stare PvP (1.8.) ziadny cooldown
Celkem hlasů: 28 (47%)
Nove PvP (1.9.+), cooldown
Celkem hlasů: 31 (53%)
Celkem hlasů: 59

Re: Epes III - PvP

#11
Muj názor jsem nevypsal jednoznačně.. Ani o tom nic nevíte.. Jestli tam Epes plánuje dat ten nebo ten combat ... Ale já jsem určitě za cooldowny.. Je to něco nového a tu hru to strašně ovlivní.. Už jsem hrál spoustu faction serveru s tímhle a to PVP je fakt jinací... Prostě si zvolis svůj playstyle.. Mec- rychlé ale ne moc silné.. Sekera- silná ale pomalá... A guess what.. Aspoň se zbavime counter mcmmo skillu.
\n
\nJeště podotknu...
\nJestli na Epesu 3.0 budou něco jako klanové války.. Myslím, ze tenhle krok by mel velkou nadvahu v tomto PvP.
Naposledy upravil(a) Walrock_123 dne 15 lis 2017 14:28, celkem upraveno 1 x.

Re: Epes III - PvP

#14
Opravdu v novém typu úderů nacházíme samé výhody :) od zmiňovaných bránění hackům KA atd. Samozřejmě se snažíme celý svět tomuto cooldownu přizpůsobit a bossové tak již nejsou a doufáme, že nebudou jen o bezhlavém klikání do zblbnutí. Mají méně HP než na EP 2, ale měli by být mnohem více smrtící :)

Re: Epes III - PvP

#16
S bossy se mi to líbí dosti, na Epesu II se klikalo, občas uhlo a healnulo a zase do kolečka, pokud bude mít boss různé spelly, akce (A nemyslím ochranku, tím jen oběh znásobíme 5x) tak to bude zajímavé, jen kdo ví jak to bude těžké s cooldownem zabíjet....

Re: Epes III - PvP

#19
Je to o zvyku, zezačátku jsem si také myslel, že je to strašný systém.Po pár dnech testování, tomu člověk příjde na chuť. Má to opravdu mnoho výhod oproti starému PVP systému. No však uvidíte .. :)

Re: Epes III - PvP

#20
Když to tak vidím, tak se většina nechce zbavit starých zvyků, protože je mají "perfektně" (Tento děj se uvádí v části mozku co si myslí, že je nejlepší, nikdo na něj nemá a rozseká každého v PVP i když tomu tak není) a odmítají to opustit.
\n
\nVýhody nového PVP -
\nNemusíš nonstop klikat jak blb neustále po sobě (pomáhá to zdraví, snižování rizika vzniku poruchy karpálního tunelu v ruce)
\nHackeři mírně v nevýhodě, dá se proti nim líp bojovat. (tím myslím i cheatery s makry na tlačítko, nebo na myšce)
\nZabíjení bossů nebude o tom ho rychle uklikat, ale i trochu zapojovat mozek, který podle všeho dost lidí nevyužívá ani z 10%
\nZábavnější možnost oproti tomu starému
\n
\nČeho se tak bojíte? Stačí mít na to pohled z trošku jiného úhlu a bude to ok. To že se bojíte něčeho nového je přirozené a to neznamená, že je to špatný krok jak si pár lidí myslí..
\n\n
Led píše:\nA ohledně cooldown PVP... Osobně se mi to nelíbí, ale pokud to doopravdy zabrání hackům typu KA, multiclick atd, tak to je dobrý krok. Nové PVP ale vybízí k novým hackům. Například si nastavíte, že chcete automaticky kliknout přesně po 1.6 vteřině (například).\n
\nOno to ty hackery neomezí úplně. Dálka se nastavit dá, to kliknutí taky, ale těma 1.6 sekundy tě nemůže vystrafovat a nedostat při tom ani hit. Hackeři výhodu mít budou, to vždy, ale budou trochu omezenější.