Auction House

#1
Zdravím Vážený developeři,

chtěl bych zde navrhnou nový, dle mého i užitečný command.

O co by se jednalo? : Auction house, kde by se jednalo dražení hráčských itemů za danou cenu $, kterou si sami určí.... Používalo by se to místo spamování chatu a určitě by o i trošku uvolnilo... Daly by se dražit skoro veškeré itemy. Bylo by to veliké ulehčení a myslím si, že by to bylo i velice užitečné... Již je to na vašem posouzení, jak jsem již zmínil minimálně pro mě by to ulehčilo mnoho věcí..

S pozdravem Domes

Re: Auction House

#2
Tady je problém ten, že na Epesu se málokdy platí v penězích, většinou lidi chcou démoňáky nebo podobné hodnotné itemy, které mají využití. Samozřejmě bys mohl vždy kontaktovat prodejce daného itemu, pokud bys mu chtěl udělat jinou nabídku než tu v $. Nevím, zdá se mi, že je to spíš práce navíc, aktuální styl prodeje v chatu mi přijde naprosto v pořádku, navíc je tu i obchodní sekce na fóru, kde můžeš inzerovat vše možné.

Re: Auction House

#3
Spíše jsem proti, jelikož to na serveru není potřeba a 99% hráčů nechce prodávat lepší itemy za peníze a preferují demonaky/drahokamy/svitky a podobné věci. Navíc je zde na fóru udělaná sekce obchod, kde to můžeš za 3 minuty sepsat a počkat, jestli ti nějaký hráč nenapíše...

Re: Auction House

#5
Můj názor je prostý. Myslím, že by to na serveru byla docela zajímavá věc. K tomu by se mohla přidat měna kterou by se platilo. Pro platbu démonickým prachem by třeba stačilo ho mít v inventáři. Jsem PRO návrh.

Re: Auction House

#6
Iruga píše: Tady je problém ten, že na Epesu se málokdy platí v penězích, většinou lidi chcou démoňáky nebo podobné hodnotné itemy, které mají využití. Samozřejmě bys mohl vždy kontaktovat prodejce daného itemu, pokud bys mu chtěl udělat jinou nabídku než tu v $. Nevím, zdá se mi, že je to spíš práce navíc, aktuální styl prodeje v chatu mi přijde naprosto v pořádku, navíc je tu i obchodní sekce na fóru, kde můžeš inzerovat vše možné.
za mě proti návrhu

Re: Auction House

#10
SnekCZ píše:
08 dub 2021 23:11
Jjjjj sem pro. Chcu vyhrávat aukce. Na epesu jsme ale bohužel ještě jeskyní muži a jedem směnej obchod. Pokrok oproti E2 kde se jely prachy nezastavíš xdd
Uprimne radsi prodam veci za stabilni menu (coz je demonak) a ne za money, kde existujou 2 monopoly, ktere muzou kdykoliv zajistit inflaci. Jestli tomu chces rikat jeskyni muz, tak jim klidne radsi budu, nez pouzivat penize v tehle dobe.

Ah se na epes rozhodne nehodi a nemyslim si ze by byl dobry napad ho sem pridavat - neni nas na epesu tolik, aby byl vubec treba.
cron