boost solo WB jacka

#1
Zdravím, po nějaké době bych chtěl zase navrhnout aby se boostnul kapitan jack.
Důvod je ten že pokud nepočítáme event solo wb tak jde o nejméně zabitého solo wb na epesu a to je tady od přidání solo wb updatu
(jack byl zabit v momentě co sem píšu 96x a třeba demonicky čaroděj byl zabit 13x tolik).
proto mě napadlo ho takto upravit:
snížit jeho cenu na 3 úlomky
přidat do dropů:
slza mořské panny
zlatý klíč
a dát 100% šanci na bílou perlu

Myslím si že by to stačilo aby byl dobrej solo wb dropově a zároveň by nebyl moc OP.

Taky jsem si všimnul že u pirátů nejde spawnovat zvířata přes ochočování a myslím si že by bylo super to změnit.

Re: boost solo WB jacka

#4
borko369 píše:
29 črc 2021 17:07
Myslim si ze u piratov nejde spawnovat zvierata z ochocovani prave preto, ze pirati od nich utekaju.. Inak ten boost jacka mi je jedno, akurat ze aj tak sa nebude farmit, pretoze kazdy ide hlavne po ohnoch a mangosoch
proto tam navrhuju zlaté klíče kterého sice neboostnou nějak extra ale byl by to jedinečný drop a proto pokud tam nebude úplně malá šance tak by mohl být fajn (a slzy se taky nezískávají zrovna nejlíp)

Re: boost solo WB jacka

#5
josef04 píše:
29 črc 2021 17:19
borko369 píše:
29 črc 2021 17:07
Myslim si ze u piratov nejde spawnovat zvierata z ochocovani prave preto, ze pirati od nich utekaju.. Inak ten boost jacka mi je jedno, akurat ze aj tak sa nebude farmit, pretoze kazdy ide hlavne po ohnoch a mangosoch
proto tam navrhuju zlaté klíče kterého sice neboostnou nějak extra ale byl by to jedinečný drop a proto pokud tam nebude úplně malá šance tak by mohl být fajn (a slzy se taky nezískávají zrovna nejlíp)
To je prave dobre ze tie slzy sa neziskavaju najlepsie, pretoze ten drahokam ktory tym vylepsis ma kazdy.. Takto ho to aspon trosku kompenzuje, ze lahko ziskas drahokam ale tazsie ho vylepsis. Zlate klice su meh, z tych truhiel pada len bordel, este sa mi nestalo ze by mi padol dia kluc a to som ich neotvoril zrovna najmenej. Jak hovorim, farmit sa to nebude pretoze kazdy ide iba po ohnoch a azach itemoch, mozno keby sa zlacnil tak to bude lepsie, no dufajme ze to nebude broken a kazdy cez to nebude farmit ilusiona.

Re: boost solo WB jacka

#6
borko369 píše:
29 črc 2021 17:26
josef04 píše:
29 črc 2021 17:19
borko369 píše:
29 črc 2021 17:07
Myslim si ze u piratov nejde spawnovat zvierata z ochocovani prave preto, ze pirati od nich utekaju.. Inak ten boost jacka mi je jedno, akurat ze aj tak sa nebude farmit, pretoze kazdy ide hlavne po ohnoch a mangosoch
proto tam navrhuju zlaté klíče kterého sice neboostnou nějak extra ale byl by to jedinečný drop a proto pokud tam nebude úplně malá šance tak by mohl být fajn (a slzy se taky nezískávají zrovna nejlíp)
To je prave dobre ze tie slzy sa neziskavaju najlepsie, pretoze ten drahokam ktory tym vylepsis ma kazdy.. Takto ho to aspon trosku kompenzuje, ze lahko ziskas drahokam ale tazsie ho vylepsis. Zlate klice su meh, z tych truhiel pada len bordel, este sa mi nestalo ze by mi padol dia kluc a to som ich neotvoril zrovna najmenej. Jak hovorim, farmit sa to nebude pretoze kazdy ide iba po ohnoch a azach itemoch, mozno keby sa zlacnil tak to bude lepsie, no dufajme ze to nebude broken a kazdy cez to nebude farmit ilusiona.
dropy už řešit nebudu, ale určitě to chce snížit cenu jacka a myslím si že cena 3 úlomků by byla mnohem lepší (možná i snížit počet zubů) a víc lidí by mělo chuť jacka farmit, navíc pokud si někdy farmil jacka tak ty prachy padají asi podobně jako u zorotha (s tím rozdílem že ale ze zorotha padají mnohem lepší dropy) takže si myslím že i tak budou některý solo wb lepší na farmení ilusna

Re: boost solo WB jacka

#10
Napadlo ma že by z neho mohol padať aj vylepšovací svitek, ale samozrejme s nejakými rozumnými %, potom by sa ani nemusel asi zlacňovať a mal by aj unikátny drop a myslím si že by sa našlo už potom určite zopár ľudí, čo by ho šli aj farmiť. Svitek padá len z diamantových truhiel alebo zo skupoch či PP truhly, ale zo žiadného bossa zatiaľ nie, tak aspoň by bola aj takáto možnosť získať ten svitek. Inak popravde neviem, čo by sa Jackovi mohlo pridať, aby ho niekto začal farmiť, keby sa mu pridá napríklad aj oheň, neviem či by to niekoho bavilo farmiť, keď by ajtak boli na výber lepšie možnosti na ten daný drahokam, ale svitek nepadá nikde, preto by mi to prišlo ako celkom dobrý nápad. Ale opakujem, s nejakými rozumnými %, aby to nedropovalo ako nicota zo začiatku :D
cron