Re: boost solo WB jacka

#21
TheDarkLord173 píše:
11 srp 2021 11:27
Přijde mi, že většině nedochází, že jack je nováčkovské solowb a v pvp dungeon pro level 15 by asi neměl pobíhat level 60 a farmit tam si illusiona na pár zabitých mobek, ze kterého si nadropuje azach části...
Mně zase přijde, že Darklordovi nedochází, že ani nováčci toho bosse nefarmí. Výjimkou je Quest kde jsou doslova nuceni. Mimochodem argumentovat stejně můžu i zlovlkem, démon čarodějem nebo divokým šamanem.

Re: boost solo WB jacka

#22
CzechMinerCZ píše:
11 srp 2021 12:16
TheDarkLord173 píše:
11 srp 2021 11:27
Přijde mi, že většině nedochází, že jack je nováčkovské solowb a v pvp dungeon pro level 15 by asi neměl pobíhat level 60 a farmit tam si illusiona na pár zabitých mobek, ze kterého si nadropuje azach části...
Mně zase přijde, že Darklordovi nedochází, že ani nováčci toho bosse nefarmí. Výjimkou je Quest kde jsou doslova nuceni. Mimochodem argumentovat stejně můžu i zlovlkem, démon čarodějem nebo divokým šamanem.
přesně tak, ale oproti nim se jack farmí mnohem pomaleji a dropy jsou taky horší a to o dost

Re: boost solo WB jacka

#23
NesTriX píše:
11 srp 2021 10:21
To si nemyslím. Jack je velice nudný na farmení a prášky solowb nedropují úplně tak jak bych si představoval, myslím si, že kdyby byl za 2 úlomky tak by ho občas i někdo farmil. Drop pomalu ani nestojí za řeč.
2 úlomky mi přijdou zase příliš málo, myslím si že ideální by bylo za 3-4 úlomky a přidat pár dropů navíc
cron