Navrhy a napady k mazlickum

#1
Ahoj,
tenhle post zakladam k pridavani navrhu a napadu k mazlickum (skiny, vlastnosti), jelikoz by se s tim dalo vymyslet hromada veci a hodne hlav dohromady zvladne vice. Vim, ze je post v tech. problemech, ale to mi prislo jako mixovani temat.

Zacnu - mazlicci by mohli davat bonusy jakozto napriklad bonus drop k urcite lokaci (to by se dalo vyresit blizsi intarakci s mazlicky napr. item ktery mu das do ruky), speed apd, ale urcite ne jen ciste epmmo boosty. Kdyby to bylo mozny, coz asi nebude bylo by super kdyby nekteri mohli davat i % sance k epmmo skillum.

Aby mazlicci nebyli jednorazova lvlupovaci vec mohlo by se k nim pridat mazleni a petuv treba mood. Do tohole by mohlo spadat i jejich krmeni.

Ke skinum jsem urcite proti zmensovani bossu a rad bych videl spise veci co jeste nejsou zapojeny ve svete 😅.

To je vse co me zatim napada a feels free to post anything.

Re: Navrhy a napady k mazlickum

#2
Mohli by přidávat víceméně vše co je možné - speed, dmg, akb, peníze za kill hráče, peníze za kill mobky, (bonus v určité lokaci dobrej nápad), rychlejší expení levelu, expení epmmo, větší šance na úlovek v rybaření

O tomhle jsem se bavil s Epesem, ten zmiňoval že by bylo fajn mazlíčka třeba krmit. Souhlasím, dají se od toho odvíjet další věci.

Se zmenšováním bossů také jakž takž souhlasím. Určitě bych nerad viděl třeba toho malýho Morgana.. nebo ignise, gora, nemrtvého bojovníka z průsmyku atd. Někteří by ale mohli být zajímavý - malej kraken? :D Rád bych tu viděl svýho mravenečníka. Rody navrhoval kraba. Pak mi někteří hráči navrhovali - koala, panda, lenochod, slůně, dráček, jezevec, jednorožec, varan.

Re: Navrhy a napady k mazlickum

#3
určitě pro, nějakej boost k speedu/dmg... by bylo super, podobně by to mohlo být pokud to pujde k rychlejšímu expení epmmo skillu nebo lvlu nebo jak už psal nian mu dát třeba nějakej item do ruky a byla by větší šance že by ten item padl 100% pro

taky určitě pro, mohl by mít jak už psal nian nějakej mood a podle toho jaký má mood tak může přidávat třeba menší buffy nebo by s vyšším moodem se mohlo získat víc možností co za buffy by mazlík dával např. mazlík by mohl dávat jen dmg/speed na začátku a po získání větší mood by mohl přidávat víc xp, money atp. a mood by se přidával třeba tím že ho krmíš nebo tím že ho máš venku a chodíš s ním

ohledně varianty mazlíků bych nejradši co nejpestřejší nabídku a to jak zvířátek tak i menších bossů (nejvíc bych chtěl třeba varana, lizarda, neptuna nebo dráčka) :D
cron