par navrhov

#1
1. pridat do týždenných ukolu chytat ulity, skeble, rybky (nejaky skromny pocet co by zvladol hrac s nizsim levelom)
2. pridat do denných vyzev chytat aj ulity
3. zvysit spawn endermanu alebo obnovit shop u alchymistu v ludskej casti Aragonu za rozumnu cenu. Pretoze tieto ender perly ide tazko zohnat ked sa spawnuje jeden enderman 1x za rok a teraz maju strasne drahu cenu od 25K az neviem kolko je max

To je všetko, budem rad ak podporite moje navrhy.

Re: par navrhov

#2
1. a 2. asi ok
3. Určitě ne, je to skoro jediný vanila drop na serveru, který má nějakou cenu a získat se hledáním v miningu dá… (a nevíc je ta perla doslova OP item pro vládce, takže by neměl mít cenu 200/kus)

Re: par navrhov

#4
Struage_ píše:
18 pro 2021 15:32
1. pridat do týždenných ukolu chytat ulity, skeble, rybky (nejaky skromny pocet co by zvladol hrac s nizsim levelom)
2. pridat do denných vyzev chytat aj ulity
3. zvysit spawn endermanu alebo obnovit shop u alchymistu v ludskej casti Aragonu za rozumnu cenu. Pretoze tieto ender perly ide tazko zohnat ked sa spawnuje jeden enderman 1x za rok a teraz maju strasne drahu cenu od 25K az neviem kolko je max

To je všetko, budem rad ak podporite moje navrhy.
1. v nějaký formě ok
2. pro
3. nějakej nápad na ender perly do budoucna mám. V tomhle momentně bych ale vzácnost a cenu zachoval.

Re: par navrhov

#6
Struage_ píše:
19 pro 2021 16:27
Este taky mensi dodatok , ender perly sa este vyuzivaju na vymenu truhel u obchodnika v cechu stavitelu, takze aj tam je ich potreba 8ks na jednu bednu
Cena byla snížena z 8 perel na 2.

Re: par navrhov

#7
1 PRO
2 PROTI
3 PRO Protože ender perly (nebo ender oči jedno z toho) jsou potřebné na questy. Kdyby šlo jen o věc co pomůže vládci utéct tak mi je jedno ať stojí třeba 100K, ale dokud jsou potřeba na quest tak by bylo dobré mít lepší způsob jak je získat, i kdyby jen omezené množství na questy.

Re: par navrhov

#8
Eskaron píše:
22 pro 2021 14:32
1 PRO
2 PROTI
3 PRO Protože ender perly (nebo ender oči jedno z toho) jsou potřebné na questy. Kdyby šlo jen o věc co pomůže vládci utéct tak mi je jedno ať stojí třeba 100K, ale dokud jsou potřeba na quest tak by bylo dobré mít lepší způsob jak je získat, i kdyby jen omezené množství na questy.
cron